Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 6 z 8 [ Príspevkov: 78 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Ďalší

Autor Správa
 Poslať Napísal: 17 Mar 2020, 15:48 

Zoja píše:
My iba kotol @jarco_barčo, keďže rekuperáciu sme nedávali. Prišlo nám to veľa peňazí. Ale máš pravdu, že ponúkajú aj to. A tepelné čerpadlo by nám bolo tiež zbytočné, keďže budeme kúriť kotlom. A vy? Tiež iba kotol či aj rekuperáciu máte??

jeej nadzarek :) ...aj my mame kotol od nich :) ...

Poslať Napísal: 22 Mar 2020, 08:00 

Zoja - to je pravda, že tá rekuperácia je na začiatku nákladnejšia ale zase je to veľmi užitočná vec...My máme aj rekuperáciu...Dávali sme už všetko, nakoľko sme chceli, aby náš dom bol nízkoenergetický...

Poslať Napísal: 26 Mar 2020, 18:32 

Super, to som rada @Alaa, že tiež máte od nich. Dobre ste vybrali. A ten istý, čo aj my, či nejaký iný typ?

Paráda potom @jarčo_Barčo keď ste si to mohli dovoliť. My sme to tiež spočiatku chceli ale potom sme si to rozmysleli, keď sme zistili, koľko to stojí. Možno budeme neskôr riešiť decentrálne jednotky, no na teraz to nechávame tak.

Poslať Napísal: 27 Mar 2020, 09:11 

Zoja píše:
Super, to som rada @Alaa, že tiež máte od nich. Dobre ste vybrali. A ten istý, čo aj my, či nejaký iný typ?

Paráda potom @jarčo_Barčo keď ste si to mohli dovoliť. My sme to tiež spočiatku chceli ale potom sme si to rozmysleli, keď sme zistili, koľko to stojí. Možno budeme neskôr riešiť decentrálne jednotky, no na teraz to nechávame tak.

ten istý nie...my máme ten FGB...nám ten odporučili, že bude stačiť, tak sme ich poslúchli...a je vidno, že sa do toho vyznajú, lebo aj nám stačí...zbytočne by sme nejaký predražený kupovali, keď tejto je úplne v pohode :) ...

Poslať Napísal: 08 Apr 2020, 08:40 

a za tento, ktory mate ste kolko zaplatili? kolko vas vysiel?

Poslať Napísal: 13 Apr 2020, 17:14 

Čaute…My sa už do renovácie chceme pustiť…Našiel som si kontakt na firmu…Informoval som sa akoby bolo najvhodnejšie riešiť môj problém s kotlom...Rozhodli sme sa osloviť firmu Wolf a môžem povedať, že som s ich prístupom zatiaľ spokojní...Potom vám dám vedieť, ktorý kotol mi odporučili a ostatné bližšie informácie...

Poslať Napísal: 08 Máj 2020, 21:47 

Gizer to bude super, ked to tu potom napises. To je aka firma? O nej som este nepocul. Maju nejake kvalitne a cenovo prijatelne kotle v ponuke? Co vsetko si im musel posielat alebo ako si s nimi v kontakte, ked je takato situacia?

Poslať Napísal: 13 Máj 2020, 11:55 

Jakub som s nimi v kontakte buď telefonický alebo e-mailom, keď im potrebujem niečo poslať alebo oni mne...Našťastie už cez takúto komunikáciu sa dá dohodnúť, takže nie je v ničom problém...Čo je to za firmu?...Čo ti na to napísať?...Je to firma, ktorá sa zaoberá vykurovaním, rekuperáciou, atď...Ponúkajú kvalitné produkty, ktoré sú v Nemecku vyrábané...Viac info o ich spoločnosti si pozri na ich stránke, majú tam celý popis...

Poslať Napísal: 17 Máj 2020, 10:40 

Gizer ani nevies ako si ma potesil, ze je to nemecka firma. Nemci maju perfektnu kvalitu! Idem hned pozriet, dik!

Poslať Napísal: 22 Máj 2020, 12:46 

Jakub píše:
Gizer ani nevies ako si ma potesil, ze je to nemecka firma. Nemci maju perfektnu kvalitu! Idem hned pozriet, dik!

Presne ako pises!! A mozem potvrdit, ze maju dobru kvalitu lebo plynovy kondenzacny kotol od nich mame. Vsetci nas nahovarali na t.c. ale my sme to nechceli a preto sme riešili normálny plynovy kotol. Ale jasne, ze sme davali velky pozor na kvalitu, vykon, atd.!!

Stránka 6 z 8 [ Príspevkov: 78 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Ďalší

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre