Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 5 z 8 [ Príspevkov: 72 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Ďalší

Autor Správa
 Poslať Napísal: 09 Jan 2020, 13:51 

ahojte...viete mi niekto povedat, ktory kotol vychadza cenovo lepsie, FGB alebo CGB-2??...

Poslať Napísal: 15 Jan 2020, 10:31 

dadka cena kotlov zavisi od roznych faktorov. ale pozeral som na internete, ze kotol FGB-28 kW vychadza 1 360€ a FGB-35 kW vychadza 1 410€ ale to je len cena cisto za zavesny kondenzacny kotol + vonkajsi snimac. potom ale ste existuje aj zostava aj s externymi zasobnikmi vody a tie su zase uz o nieco drahšie, tie vychadzaju 1 950€ a ten s vyssim vykonom 2 000€ a samozrejme, ze potom este cena zalezi aj od toho, ako velke je zasobnik. oni ponukaju 115l, 140l a 285l. neviem, ci mam aj dalej pokracovat, lebo toto vsetko si vies aj na nete pozriet. mam ti pridat link alebo ti to mam radsej vypisat?

Poslať Napísal: 23 Jan 2020, 12:01 

kristufik...kludne by mi stacilo, keby si mi pridal link a uz by som si to aj sama pozrela..aspon by som to aj muzovi mohla poslat..dakujem...

Poslať Napísal: 28 Jan 2020, 14:50 

okey dadka, tak tu je ten link: https://slovensko.wolf.eu/fileadmin/Wol ... LAR_SK.pdf. pozrite si to a keby ste potrebovali nejake info, ze by vam nieco nebolo jasne, tak pis. ak budem vediet, tak rad poradim.

Poslať Napísal: 07 Feb 2020, 08:58 

Nečim, či firma Wolf zvyšovala ceny ale my sme cez nich kondenzačný kotol CGB-2 riešili začiatkom minulého roka a cena bola prijateľná. @Dad_ka veď sa im kľudne ozvi cez kontaktný formulár a nemusíš si to všetko vyhľadávať na internete. Oni ti rovno pošlú cenovú ponuku a ešte ti aj navrhnú kotol, ktorý bude pre váš dom najlepší. Tieto služby robia úplne zadarmo ;)

Poslať Napísal: 10 Feb 2020, 11:04 

kristufik...dakujem velmi pekne...keby nieco, tak samozrejme pisem...

Poslať Napísal: 17 Feb 2020, 10:16 

Zoja - aj my sme cez nich riešili kondenzačný kotol a perfektne nám poradili...Keby to musím druhý krát riešiť, tak zase idem iba cez nich...Preto ak by niekto potreboval ohľadom kotla poradiť, tak kľudne nech sa ozve...Niečo sa na mňa nalepilo, keď som to riešil a zisťoval informácie..

Poslať Napísal: 18 Feb 2020, 10:30 

Aj ja som to povedala @jarčo_barčo, že už len cez nich budem riešiť, keď niečo do domácnosti budem potrebovať. Oni vedia zabezpečiť aj montáž aj všetko. Ako fakt super firma je to!

Poslať Napísal: 21 Feb 2020, 12:14 

Zoja - tak, tak!...A čo ste s nimi riešili?...Len kotol, či aj niečo iné ešte?...Lebo viem, že oni majú aj vetracie jednotky, tepelné čerpadlá, atď...

Poslať Napísal: 06 Mar 2020, 11:53 

My iba kotol @jarco_barčo, keďže rekuperáciu sme nedávali. Prišlo nám to veľa peňazí. Ale máš pravdu, že ponúkajú aj to. A tepelné čerpadlo by nám bolo tiež zbytočné, keďže budeme kúriť kotlom. A vy? Tiež iba kotol či aj rekuperáciu máte??

Stránka 5 z 8 [ Príspevkov: 72 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Ďalší

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 10 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre