Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 21 z 22 [ Príspevkov: 212 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 18, 19, 20, 21, 22  Ďalší

Autor Správa
 Poslať Napísal: 30 Jún 2022, 11:22 

Fuči0907 tak ty si tiež vyberal kotol? A už si sa teda aj pre nejaký konkrétny rozhodol? Reku keď tak mi môžeš dať tip, lebo tiež chcem taký multifunkčný poriadny, že s ním môžem vykúriť aj celý barak a rovnako aj vodu ohriať atď.

Poslať Napísal: 04 Júl 2022, 06:48 

Sebo8357 tak beriem ohlad aj na to, ze teraz je toho aj vela, ze pokial sa niekto rozhodne si takto zainvestovat, ze sa nejde na dovolenku, verim ze toho firmy maju vela tak aby sa to stihlo v pohode vies ako. A hej predbezne sa mi pozdava od Wolfu tento CGW-2L aj na ohrev vody aj na vykurovanie, to som mal teda aj taku predstavu. Tak uvidime, ved dal som si pre istotu aj vypracovat navrh. Patrick a ty uvazujes nad nejakym kotlom, ked si napisal ze mam dat tip?

Poslať Napísal: 04 Júl 2022, 09:14 

jakub-bubo hej hej presne tak, som rad. ale tak ja dufam ze sa to stihne vsetko poriesit do toho zaciatku vykurovacej sezony no.
fuči0907 vyzera dobre co som pozeral, a presne ze aj na to aj na to ti bude sluzit a vykonovo ti takto postacuje hej? to uz mas zistene ze ti vsetko pokryje?

Poslať Napísal: 11 Júl 2022, 06:32 

Sebô8357 tak to si podľa mňa vieš dať od danej firmy zistiť že aký kotol by bol pre teba ok, lebo proste potrebuješ to mať tak pokryté aby ti to výkonovo stačilo to je jasné.

Poslať Napísal: 12 Júl 2022, 05:30 

sebo8357 no a ty si na tom ako teraz? tusim ti aj dali tip na firmu, ak som dobre precital, tak reku ako sa ti to hybe. cakas na nejaku ponuku alebo uz mas vybrate?

Poslať Napísal: 29 Júl 2022, 22:57 

Patrick myslím že ten čo Fuči spomenul je fajn, samozrejme záleží na výkonnosti akú ty konkrétne potrebuješ to už by som ti rovno poradil že teda nech ti firma spracuje návrh priamo pre teba.

Poslať Napísal: 30 Júl 2022, 08:56 

To je pravda, ved za to koniec koncov neplatis nic, ze si nechas poradit a tak budes mat vsetko napasovane presne na svoje poziadavky

Poslať Napísal: 31 Júl 2022, 09:25 

... no pockaj, za taku nie ze vizualizaciu ale teda taketo poradenstvo sa neplati?

Poslať Napísal: 01 Aug 2022, 08:04 

keď som to riešil ja neplatil som nič a po pravde by som si nevedel predstaviť, že by som mal osloviť predajcu s nejakou otázkou a ten by ma najskôr malo skasírovať a potom by mi radu dal alebo teda odpovedal na otázku

Poslať Napísal: 02 Aug 2022, 07:25 

Tak to je zväčša pri vizualizáciách ja neviem kúpeľní kuchýň a podobne. Spravia ti vizualizáciu a následne ak si od nich napríklad tú kuchyňu aj objednáš, tak ti tú cenu potom vo faktúre odpočítajú

Stránka 21 z 22 [ Príspevkov: 212 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 18, 19, 20, 21, 22  Ďalší

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 9 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre