Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 20 z 21 [ Príspevkov: 203 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 17, 18, 19, 20, 21  Ďalší

Autor Správa
 Poslať Napísal: 31 Máj 2022, 08:02 

fuči0907 tak ono je asi jedno kedy to budes riesit ale asi je lepsie z nejakeho logickeho hladiska riesit mimo vykurovacieho obd. vies aby si uz potom v sezone mohol rovno nabehnut a kurit pripadne teda aj ohrev vody aby si mal v tom. no a vies aky kotol chces? nejaku zostavu pripadne?

Poslať Napísal: 01 Jún 2022, 08:10 

fuči nechápem ako myslíš že či také zapájania robia firmy? však jednoducho budeš mať požiadavku alebo objednávku na nejaký konkrétny typ kotla a príde ti to montážna firma zapojiť a vybavené, ako tam ide len o to si vybrať správny aj čo sa týka výkonu vieš ako.

Poslať Napísal: 03 Jún 2022, 07:23 

@Fuči a teraz neviem podľa toho čo si napísal, že či si rozhodnutý pre nejaký kotol alebo ako to máš, keď si napísal, že ak by si sa preto rozhodol a samozrejme že ti to príde firma zapojiť a nainštalovať to predsa treba mať pod dozorom také niečo a ešte ak by si išiel do plynového kotla.

Poslať Napísal: 10 Jún 2022, 07:36 

Okej dobre tak v tom uz mam cca jasno, kedze pisete, skusim to stihnut poriesit teraz kym sa este nekuri :)
A nie nemam vybraty ani konkretny typ ani teda ze aky vykon by som mal pozerat. Matúš a teda vieš mi prípadne poradiť, že koho na to osloviť?

Poslať Napísal: 16 Jún 2022, 05:31 

Fuči0907 tak konkrétny typ kotla sa ti líši podľa samozrejme výkonu a teda aby stačil na všetko čo potrebuješ. Možno by bolo fajn spraviť si nejaký prehľad, máš bungalov alebo viacpodlažný dom? Prípadne ten kotol chceš využívať len na kúrenie alebo aj ohrev vody napríklad?

Poslať Napísal: 17 Jún 2022, 06:57 

Fuči0907 skús pozrieť kotle od Wolfu, tiež mám od nich a to ti poviem mašina kvalitná to je veru. Tam keď sa všetko ponastavuje to je paráda, sa to spúšťa samostatne ako si nastavíš, nejaký ten termostat a podobné technické záležitosti. Čo ste sa bavili ohľadom vykurovacej sezóny ako za mňa si to daj kedy chceš, veď aj počas sezóny vieš nabehnúť na kúrenie.

Poslať Napísal: 21 Jún 2022, 05:46 

Fuči0907 tak potom daj vediet aky si si vybral a ako sa to cele hybe. I ked si myslim, ze keby si si dal hned vypracovat nejaky navrh na mieru tak by si mal kotol vybraty raz dva. Lebo teda je z coho vyberat a pre laika je to niekedy informacii viac ako dost :D

Poslať Napísal: 23 Jún 2022, 07:51 

Robert hej hej tie som aj pozeral, ved uz som ich aj kontaktoval tak uvidime, hadam to pojde a ze mi aj poradia ked tak aby som to mal na poriadku. Som ale rad ze uz sa to hybe nejakym smerom. Jullo80 tak vies ako najprv som sa potreboval rozkukat ako sa hovori, ze co je v ponuke :D

Poslať Napísal: 27 Jún 2022, 06:26 

róbert pozeral som už aj ja od nich nejaké a veru to ako je z čoho vyberať, ale tak dal som si spraviť nejaký ten návrh na mieru aby som vedel ktorý vybrať. ale inak zatiaľ to ide super aj komunikácia s nimi všetko som rád. fuči0907 hej ale tak to je najlepšie takže tiež to chceš tak cca pred jeseňou stihnúť?

Poslať Napísal: 30 Jún 2022, 05:16 

sebo8357 no tak parada, aj si asi celkom rad ze sa to hybe co povies? uz vies ze na zimu budes mat vystarane ako sa hovori co sa vykurovania tyka. a neviem, si spominal ze ho chces aj na ohrev vody a tak? ze nie len na vykurovanie?

Stránka 20 z 21 [ Príspevkov: 203 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 17, 18, 19, 20, 21  Ďalší

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 9 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre