Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 19 z 19 [ Príspevkov: 186 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 15, 16, 17, 18, 19

Autor Správa
 Poslať Napísal: 29 Apr 2022, 05:44 

no dobre a keď viem, že chcem kotol využívať aj na ohrev vody aj na teda kúrenie miestností, ako viem, že aký typ alebo s akou výkonnosťou mi bude stačiť? to sa potom rozlišuje podľa rozlohy obytnej plochy domu alebo ako?

Poslať Napísal: 02 Máj 2022, 07:12 

nozo presne toto sme aj my riešili. najprv sme sa rozhodli že aký typ vykurovania chceme a teda je to kotol. a vedeli sme že ho chceme fakt poriadne využívať, ohrev, kúrenie atď atď. takže nejaké tie základné parametre a čo sa týka výkonu, to sme oslovovali firmu, aby nám predbežne povedala aký typ by bol pre nás ok.

Poslať Napísal: 03 Máj 2022, 07:12 

peter slaf. aha tak ale ono je to asi taky standard, ze vediet minimalne danej firme opisat na co to chces pouzivat, pripadne aj to aky velky by mal byt podla toho kde ho vies umiestnit, a potom sa to uz necha na nich ako na odbornikov nie? lebo si neviem predstavit ze ja ako laik by som si len tak povedal ze tento chcem a cakat ze ci som dobre vybral, co sa vykonu tyka.

Poslať Napísal: 09 Máj 2022, 06:53 

Nozo tak hlavne že vieš na čo ho chceš využívať :D A už si sa vlastne nakontaktoval na nejakú firmu? Reku či a ako si v tomto smere pokročil, dal si si vypracovať prípadne nejakú cenovú ponuku?

Poslať Napísal: 16 Máj 2022, 08:31 

stanley ale áno jasné, tak si myslím, že pri takomto niečom máš svoju predstavu, že čo by si preferoval viac a najjednoduchšie je to povedať firme a oni ti už poradí, aký kotol by bol ok, asi aj podľa toho teda, či máš dostatok priestoru na nejakú zostavu alebo skôr menší by mal byť chápeš.

Poslať Napísal: 18 Máj 2022, 06:07 

tak dobre, že som sa prišiel aj sem spýtať, keďže vidím že máte oveľa lepší prehľad ako ja čo je super, ale tak si myslím, že človek sa postupne zorientuje.
števlík hej hej oslovil som Wolf s mojou predbežnou predstavou, tak som aj rád vlastne, lebo predsa len kvalitné produkty, aj servis k tomu, už si len bude treba vybrať. a popravde ani som nechcel oslovovať veľa rôznych firiem, lebo potom by som mal z toho asi guláš zo všetkých tých informácií chápeš.

Stránka 19 z 19 [ Príspevkov: 186 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 15, 16, 17, 18, 19

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 12 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre