Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 18 z 19 [ Príspevkov: 186 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 15, 16, 17, 18, 19  Ďalší

Autor Správa
 Poslať Napísal: 28 Mar 2022, 06:37 

robert prosim ta a tieto kotle od firmy co si spomenul, podla coho si si vybral prave od nich? lebo predpokladam ze je toho vela na trhu tak reku, ci si nemal aj dilemu co sa tyka mozno vykonu pripadne ceny a podobne.

Poslať Napísal: 29 Mar 2022, 06:46 

Stanley vieš čo je pravda, čo píšeš, že je ich veľa na trhu, ale zase nie je to taká veda si vybrať keď si pozisťuješ informácie a oslovíš nejaké firmy, už vtedy si vytvoríš podľa mňa predbežne názor, že do čoho asi pôjdeš. A čo sa týka ceny, daj si vypracovať ponuku s nejakým odborným poradenstvom a uvidíš.

Poslať Napísal: 31 Mar 2022, 08:17 

Stanley akože ja som o nich vedel že sú na trhu, aj čo mám kamošov, majú od nich nejaké produkty alebo ako to nazvať. Už len na mne bolo teda že som sa s nimi spojil a povedal som im akú mám asi predstavu plus hej berie sa do úvahy aj veľkosť domu, prípadne počet radiátorov, aby výkon stačil aj na ohrev vody napríklad aj na kúrenie. Najlepšie je ale dať si termostat.

Poslať Napísal: 06 Apr 2022, 06:51 

tak to potom rozumiem aj ja, stačí si teda spraviť len prehľad, čo sa na trhu ponúka, v čom sa to možno líši medzi jednotlivými typmi a hotovo. v princípe viac menej sa to už ďalej diskutuje len s firmou čo a ako nie?

Poslať Napísal: 08 Apr 2022, 06:24 

Sebô8357 tak ide aj o to, pre koho sa rozhodneš. Keď som riešil ja kotol od Wolfu, tak tam bolo hneď odborné poradenstvo od nich, že aj vzhľadom na veľkosť a pôdorys môjho domu, aký by bol asi ok, že teda mám takéto a takéto radiátory, aby to dokázal vyhriať, plus teda aj na vodu som ho chcel. Takže to ide tak ruka v ruke by som povedal.

Poslať Napísal: 19 Apr 2022, 06:16 

róbert aha no tak super, dik za tip, ale ono to bude asi tak ako si z časti napísal, že potrebujú aj oni vedieť pôdorys a všetko podstatné okolo domu. tak to aby som tam keď tak išiel celkom pripravený, lebo predpokladám, že to nie je len tak, že by som si vybral kotol aký by sa mi asi pozdávala a hotovo však? lebo ako laik, človek nemá také skúsenosti s tým, že by som vedel si na 100% dobre vybrať, ak mi rozumieš.

Poslať Napísal: 20 Apr 2022, 06:58 

sebo8357 veru je to tak ako pises, ze to nie je take jednoduche, ze ukazem prstom na kotol ze tento chcem a vybavene. a teda uz si to poriesil? mas nejaky konkretny povedzme aj od firmy porieseny?

Poslať Napísal: 21 Apr 2022, 08:07 

Róbert počuj a ten výber kotla ten sa rieši aj podľa toho či ho chcem využívať len na vykurovanie alebo len na ja neviem ohrev vody? Či sú už len také že mi poslúžia aj na to aj na to? Podľa čoho si vlastne vybrať dobre?

Poslať Napísal: 22 Apr 2022, 05:59 

Patrick to by som ti keď tak radil sa nakontaktovať na danú firmu, odkiaľ by si kotol bral. Vieš nech ti oni poradia že aký kotol čo sa týka funkcií by bol pre teba ok. Vieš aj výkonnostne či ti stačí taký alebo onaký.

Poslať Napísal: 25 Apr 2022, 06:48 

...tak pokial viete ze chcete kotol, tak asi sa treba rozhodnut aj podla toho, ci ho chcem vyuzivat na ohrev vody alebo vykurovanie...podla aj rozlohy domu pripadne ak ma clovek radiatory, aby sa vedelo potom podla vykonu vybrat...

Stránka 18 z 19 [ Príspevkov: 186 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 15, 16, 17, 18, 19  Ďalší

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre