Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 17 z 19 [ Príspevkov: 186 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19  Ďalší

Autor Správa
 Poslať Napísal: 21 Feb 2022, 10:51 

števlík hej veď jasné, to aj mne napadlo, že koľko roboty by som s takým nejakým mal. a tento typ, ktorý si napísal, to si hneď vedel že tento, podľa aj tých parametrov, ktoré si mi vypísal, alebo ti to niekto poradil?

Poslať Napísal: 23 Feb 2022, 08:19 

Jullo80 a podľa čoho ste si vybrali kotol od nich? Oni majú v ponuke len plynové alebo? No chcel by som nový kotol dávať.
Peter Slaf. veď ale to predpokladám, že ohľadom technických parametrov by som sa mal asi poradiť s nejakým odborníkom či? To si mám sám niekde nájsť alebo aké máte skúsenosti s týmto?

Poslať Napísal: 28 Feb 2022, 10:27 

timo akože tiež si myslím že hej, nakontaktovať sa na firmu, alebo čo som aj zachytil, že sa dajú vyplniť formuláre podľa požiadaviek a už sa s tebou potom spojí obchodník a poriešiš čo a ako. u nás to je zatiaľ v takom štádiu, že sme sa teda rozhodli pre plynový kotol.

Poslať Napísal: 02 Mar 2022, 08:43 

Stanley tak pre mna bolo lepsie ist do plynove kotla, neviem si osobne predstavit ze by som mala iny na nejake pevne palivo alebo pelety to vobec a este to riesit aby bolo dostatok.
Peter Slaf. hej hej riesil som vsetky dolezite parametre s firmou tak som sa aj spoliehal ze mi dobre poradia vies ako :D
Timo no oni maju v ponuke okrem ineho aj plynove kotle s roznymi vykonom a teda aj podla toho ci ho chces vyuzivat napriklad len na kurenie alebo aj ohrev vody a podobne kombinacie.

Poslať Napísal: 04 Mar 2022, 09:35 

Timo tak vieš ako pri takomto výbere je lepšie dať na odborníkov, prípadne nech sa ti prídu pozrieť aj na to, kde by si ho chcel mať a podobne. No a keď sa ti bude pozdávať po všetkých technických parametroch tak asi už len cena sa rieši nie?

Poslať Napísal: 09 Mar 2022, 08:37 

Hej jasné rozumiem. No chcem ten kotol využívať snáď na všetko čo by sa dalo, aj vykurovanie aj ohrev, veď keď už ho budem mať tak nech sa aj využíva naplno. A to potom že čím viac nejakých požiadaviek budem mať, na čo všetko má slúžiť, tým treba výkonnejší?

Poslať Napísal: 10 Mar 2022, 07:40 

Timo vies co ono sa to vsetko nejako lisi a nadvazuje na seba, presne aj podla toho co si ty napisal, na co vsetko chces aby bol vyuzivany. Preto je lepsie, mat ako taky prehlad ale nechat si odborne poradit. Tam budes mat istotu, ze ten dany vyber bude ok. Netreba mat silou mocou neviem ake delo doma.

Poslať Napísal: 17 Mar 2022, 08:50 

Okej dobre, lebo tak iste mi dáš za pravdu, že človek má tendenciu si vyberať väčšinou takéto niečo čo najsilnejšie, aby to klapalo a fungovalo. Len teda asi sa nemyslí na to, ako to je aj v mojom prípade, že to vlastne netreba, lebo výkon je prispôsobený napríklad tej rozlohe domu a poštu radiátorov a podobne.

Poslať Napísal: 18 Mar 2022, 10:27 

akože hej, tiež si myslím, že niekedy to tak môže vypáliť, že človek hľadá vo väčšine takýchto prípadov silné mašiny ale tak nie zakaždým je to účelové. proste treba vybrať taký, aký by bol ok, aký by všetko podstatné utiahol a hotovo.

Poslať Napísal: 25 Mar 2022, 08:24 

Timo to poznám, ale nie zakaždým s ti to môže vyplatiť, veď ale aj logicky, na čo by ti bola nejaká silná mašina, ktorá je určená na to aby išla na svoj výkon a nepôjde, veď to by bolo o ničom. Tiež som pri výbere kotla nechal Wolf, aby mi v rámci odborného poradenstva povedali čo a ako. Je to lepšie ako tvrdohlavo stáť za svojím, pokiaľ sa do toho ešte aj nevyznáš, chápeš čo ti chcem povedať.

Stránka 17 z 19 [ Príspevkov: 186 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19  Ďalší

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 11 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre