Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 11 z 11 [ Príspevkov: 107 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 7, 8, 9, 10, 11

Autor Správa
 Poslať Napísal: 28 Apr 2021, 13:21 

soky vies, nie vsetci maju poradenstvo zadarmo, tak preto to netreba brat ako samozrejmost...
raz som chcel v jednej firme poradit a chceli odomna peniaze, tak som sa hned otocil na pate a isiel som prec..
no tito viem, ze to maju zadarmo, kedze som cez nich tiez riesil kotol..

Poslať Napísal: 25 Máj 2021, 23:57 

Brek to nemyslíš vážne?? Fúúha, tak s týmto som sa veru ešte nestretla! My keď sme riešili výmenu kotla, tak nám v tejto spoločnosti Wolf hneď poradili a úplne zadarmo. To si ma normálne zaskočil, že máš aj takúto skúsenosť. A to bola aká firma, či nechceš ju tu spomínať?

Poslať Napísal: 27 Máj 2021, 14:38 

ludminka nebudem ju spominat, je to uplne zbytocne nakolko som napokon cez nich ani nic neriesil, lebo mali prehnane ceny a po case som zistil, ze ani kvalitna nestoji za vela..

Poslať Napísal: 02 Jún 2021, 08:48 

Brek okey rozumiem a nebudem ťa nútiť názov tej firmy tu písať, keď to nie je dobrá firma. Aspoň ľudia o nej nebudú vedieť a budú tu čítať iba o tých dobrých, kvalitných a spoľahlivých firmách.

Poslať Napísal: 08 Jún 2021, 14:20 

ludminka píše:
Brek okey rozumiem a nebudem ťa nútiť názov tej firmy tu písať, keď to nie je dobrá firma. Aspoň ľudia o nej nebudú vedieť a budú tu čítať iba o tých dobrých, kvalitných a spoľahlivých firmách.

Môžem vedieť, aké majú výhody kondenzačné kotle od nejakých iných? Díkičko!

Poslať Napísal: 11 Jún 2021, 12:31 

@stanley:
keďže píšeš do tejto skupiny tak predpokladám že chceš vedieť výhody kondenzačných kotlov značky Wolf hj??
tak ti ich idem teda napísať:
- ich kotle majú možnosť ovládania prostredníctvom smartfónu
- majú kompaktné rozmery
- rôznu variabilitu - buď len na vykurovanie alebo so zabudovaným zásobníkom na stenu, so zabudovaným zásobníkom na zem, so solárnym zásobníkom ako predpríprava na využívanie solárneho zariadenia
- majú rôzne výkony - vhodné aj pre novostavby ale aj pre rekonštrukcie
- jedinečný regulačný systém
- sú tiché

Poslať Napísal: 18 Jún 2021, 10:26 

ahoj. takže prečítal som si všetky tie výhody, ktoré si sem popísal a podľa toho usudzujem, že máš systém práve od nich. ak by som ťa mohol trocha vyspovedať, vedeli by mi aj ušiť systém na mieru? dá sa u nich objednať aj nejaké to poradenstvo?

Stránka 11 z 11 [ Príspevkov: 107 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 7, 8, 9, 10, 11

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre