Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 9 z 11 [ Príspevkov: 103 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Aky druh kúrenia
 Poslať Napísal: 26 Júl 2021, 06:27 

heh to som netusil, ze vobec nejake chyby ale teda aj prevadzka tychto cerpadiel sa da robit na dialku. to ma kazda firma tak, ci to nevies. mne by teda stacilo skontrolovat len obal kvazy a to je vsetko? ked nad tym tak premslam, potom vedia zachytit chybu skor ako si ju mozem ja vsimnut

Poslať Napísal: 26 Júl 2021, 07:26 

nie je nejaky ten problem ked by bolo cerpadlo zvonku umiestnene, ze by malo jednotku aj vonku?
zaujima ma, ci to nejako hlucnostou neobtazuje napriklad susedov alebo ci aj vam kto to mate do domu nie je pocut, lebo som cital niekde na nete, ze proste niektore jednotky su hlucnejsie ako ine, takze aj na toto ste pri vybere pozerali?

Poslať Napísal: 27 Júl 2021, 12:33 

je tu niekto kto si daval vypracovat nedavno ponuku? co k tomu vsetko bolo treba?

Poslať Napísal: 29 Júl 2021, 09:01 

Dean najskôr je podstatné ujasniť si a dohodnúť sa, že aký typ TČ, aké vykurovanie, podlahovka, vybudovanie kotolne, ohrev TÚV a veľa iného. Dokonca aj realizovať rekuperáciu sa dá ak by si chcel.
A vlastne potom potrebuje firma projektovú dokumentáciu aby vedeli sa odraziť a spraviť ti čo najreálnejšiu ponuku. Plus potrebujú vedieť, že kde sa stavba nachádza, čo už je postavené, či už sú múry alebo v akom štádiu proste tá stavba je.

Poslať Napísal: 05 Aug 2021, 11:39 

Dá sa to dá a veľa vecí vedia aj na diaľku vyriešiť ak by bol nejaký problém, aspoň teda, čo mám so zn. Fenomis skúseností, tak tí to tak zabezpečujú, takže sa nemáš vôbec čoho nejako báť.
Jasné, že môžu lebo ty teda ako laik podľa mňa moc nemáš šancu si niektoré veci všimnúť, zaregistrovať, to je úplne normálna vec a od toho to je, dobré je aj mať na firmu kontakt, že proste zakaždým keby čosi tak sa máš na koho obrátiť.

Poslať Napísal: 09 Aug 2021, 14:30 

Lasy toto je inak dobré, že všetko sa to dá pod jednou firmou vyriešiť, že na komplet a je to bez starostí, ty máš aj osobnú skúsenosť s tým??

Poslať Napísal: 10 Aug 2021, 07:59 

Mám mám, my sme to pred rokom vybavovali, porovnávali, takže cca viem o čom. Pretože myslím, že za ten rok sa zase až toľko toho nezmenilo.

Je to dobré z viacerých uhlov pohľadu. Najmä aj to, že sa nemusíš s viacerými dohadovať, kedy čo a ako ale urobí ti to jedna firma a tým pádom to máš celé vybavené a na poriadku. Tiež máš záruku, čiže všetko v pohode, pre mňa je toto proste oveľa lepšia voľba, keď je to takto.

Poslať Napísal: 13 Aug 2021, 07:39 

..lasy tak rady ohladne tohto by mala poskytnut firma, ktora sa tomu venuje, ktora s tym robi a bude robit montaz..aspon moj pohlad je taky..lebo ty alebo ja ako laici proste nemame sancu niektore veci vediet..najma teda ako vybrat vhodny typ tc, to moze byt pre nas dost komplikovane..oni vedia, ze co preco odporucaju, ci je lepsie voda voda alebo vzduch voda, kazdy proste projekt je individualna zalezitost a tak by to malo byt aj posudzovane..

Poslať Napísal: 16 Aug 2021, 09:47 

na zaklade coho ste sa rozhodli, ze prave tepelne cerpadlo je to prave pre vas dom? od coho ste sa odrazili?

Poslať Napísal: 18 Aug 2021, 17:12 

ilip tak ja nad tym premyslam z dovodu, ze plyn u nas nie je, tak proste hladam ine moznosti, elektrina nastastie problem nie je, len by som chcel aby som neplatil majland za kurenie, lebo teda ono sa to nezda, ale myslim, ze sa to pri tomto dokaze velmi rychlo nazbierat :roll:

Stránka 9 z 11 [ Príspevkov: 103 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Ďalší

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 6 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre