Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 6 z 6 [ Príspevkov: 59 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Aky druh kúrenia
 Poslať Napísal: 30 Máj 2021, 18:48 

ahaaa fenomis vravis? a nevies ci sa za to predkupne poradenstvo aj nieco plati? to je nejaka overenejsia firma ci nejaka ta novodoba?

Poslať Napísal: 31 Máj 2021, 07:16 

..kazda firma to ma inak..ale tato, co som ja pisal tak to poradenstvo poskytuju zadarmo, co je z mojho pohladu nemaly benefit..pretoze oni si s tebou sadnu, pozhovaraju, co by si chcel akoby si chcel, navrhnu ti samotny system a podrobne ti vypracuju cenovu ponuku..a hlavne prihliadaju na dnesne normy..predsa len teraz od januara sa to menilo a dom musi spadat do energetickej triedy A0..tak oni na to beru ohlady a navrhnu ti to vsetko tak aby to splnalo vsetko co ma..

Poslať Napísal: 08 Jún 2021, 10:39 

veledo ale takto je to fakt najlepsie...je to bez starosti ked vsetko urobi jedna firma...ja akurat v com vidim zadrhel ze proste najst tu firmu...pozistovat si, to nie je jednoduche...mna to stalo dost sil ale podarilo sa...zaklad je aj to aby firma s tebou komunikovala...nech by si cokolvek potreboval, chcel vediet, tak aby boli k dispozicii..

Poslať Napísal: 08 Jún 2021, 13:01 

hort to uz je takto ze to v inej nemoze byt?? to som si nemyslel.
myslel som ze to bude aktualne az za niekolko rokov.

Poslať Napísal: 09 Jún 2021, 08:58 

Dičo vďaka, teraz som si prečítal, čo si mi písal. Napísal si mi značku s ktorou máš skúsenosť, ale môžeš mi aj niečo bližšie napísať, že aký typ čerpadla? Ako sa volá? Aký výkon a pod? Či toto pre mňa vôbec nebude smerodajné?
Takže ty máš len tepelné čerpadlo a nič viacej hej? Myslíš, že je toto takto možné vyriešiť aj pri iných značkách?

Poslať Napísal: 10 Jún 2021, 07:14 

Nimar nie uz teraz od tohto roku je to aktualne. A myslim, ze uz dost dlhu dobu sa o tom hovorilo a vlastne bol najvyssi cas aby sme dospeli k tomu, ze takato zmena.
Predsa len ma to svoje opodstatnenie. Sice ano pre nas pre niektorych je to mozno tym padom komplikovanejsie, ze viacej vydavkov a pod. Ale je to potom ovela lepsie, efektivnejsie a to je super.

Poslať Napísal: 16 Jún 2021, 07:25 

Brayer myslím, že z veľkej miery záleží od účinnosti akú ju má to dané čerpadlo. Od toho sa všetko odvíja. Aspoň podľa toho, čo si momentálne postupne zisťujem. Lebo chcem vedieť, čo a jak tiež keďže je to u nás aktuálne.

Poslať Napísal: 17 Jún 2021, 16:05 

nebyvaju problemy s fungovanim tepelnych cerpadiel pri nizkych teplotach?

Poslať Napísal: 22 Jún 2021, 07:24 

Oliver záleží všetko od typu. Záleží od toho ako je prispôsobené to čerpadlo a mnoho iných vecí. Niektoré tie čerpadlá nie sú pri nízkych teplotách nejako účinné, preto treba pozerať tie hodnoty, že ako to je, keď sa testovalo nejaké to čerpadlo pri nižších teplotách, nech máš reálnu predstavu.

Stránka 6 z 6 [ Príspevkov: 59 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 6 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre