Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 27 z 29 [ Príspevkov: 282 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Aky druh kúrenia
 Poslať Napísal: 17 Okt 2022, 09:12 

oliver mas uz aj cenove ponuky konkretne? ozvali sa ti vsetky firmy na to?

Poslať Napísal: 17 Okt 2022, 10:36 

ty mas k projektu aj projekt vykurovania.od toho je nutne sa odrazit a podla toho vyberat.ked sa v tom nevyznas treba to dat k nahliadnutiu cloveku,co sa vyzna a poradi ti akoby bolo vhodne vyriesit kurenie aj z pohladu energetickej triedy.aby si sa aj do A0 bez problemov dostal.

Poslať Napísal: 18 Okt 2022, 10:13 

no toto je fakt, pri kvalitnych cerpadlach s dobrymi parametrami sa to da, ale teda tiez som nemal predstavu co by sa v nasom pripade dalo, co by bolo dobre aby sme vykurili cely dom efektivne.
vsetko ide tak rychlo dopredu, napreduje, ze proste vyznat sa v tom, co by bolo najlepsie nie je len take jednoduche.

Poslať Napísal: 21 Okt 2022, 11:42 

dean este veru nie, niektore uz ano, ale vsetky ani zdaleka, lebo niektore firmy maju cas, to sa mi akoze nepaci, ale mam od Fenomisu uz ponuku, to som im poslala vsetko, co potrebovali aby mi ju vedeli urobit a uz som aj s panom Fejesom komunikoval, ze teda co by navrhoval a preco, tak mi to vysvetlil a objasnil, cize toto je momentalne pre mna take najviac ;)

Poslať Napísal: 21 Okt 2022, 18:39 

Oliver tak ty už máš akože viacej menej aj vybraté ak som to dobre pochopil?

Poslať Napísal: 26 Okt 2022, 14:06 

ivan, tak ked niekto ti vie poradit a vidis, ze sa vyzna, tak preco by si si nedal poradit aj co vybrat a pre co sa rozhodnut, aspon teda moj postoj je takyto, lebo cerpadlo dobre vybrat to ma laik akoze zasadny problem, to viem aj podla seba :lol: :lol:

Poslať Napísal: 27 Okt 2022, 10:55 

Mal som aj ja problem nejako si v tom urobit jasno, ze teda, co vybral, ale dobre, ze ked sme vyberali, rozhodoval som sa, ze som nasiel tuto diskusiu a podla toho som oslovil firmu a dal som si porobit cenove ponuky. Je dobre urobit si prehlad o viacerych, to bez debaty, mna aj hlucnost zaujimala, aby teda nebol problem, ked mam technicku v strede domu.

Poslať Napísal: 04 Nov 2022, 15:05 

..chico ty mas ake cerpadlo?..myslim aky typ?..

Poslať Napísal: 07 Nov 2022, 09:33 

Vzduch-voda sme davali. Vela som si o tom zistoval, najradsej by som dal voda-voda, ale proste ked nemame kde tu vodu, studnu zobrat, tak to proste hrotit nebudem.
Vzduch-voda je podla mna dobra volba, je to efektivne, dokaze vykurit dobre a bez problemov a to je hlavne. Tiez sa rozhodujes?

Poslať Napísal: 15 Nov 2022, 17:00 

Áno to je pravda, že to má najlepšiu účinnosť, ale zase pri vzduch-voda je dobré to, že tam tie investičné náklady na začiatku nie sú nejaké veľké, že v tomto je tam rozdiel, ale účinnosť je tiež dobrá. Takže za mňa sa tepelné čerpadlo proste oplatí.

Stránka 27 z 29 [ Príspevkov: 282 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29  Ďalší

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 13 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre