Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 26 z 29 [ Príspevkov: 282 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Aky druh kúrenia
 Poslať Napísal: 30 Sep 2022, 12:31 

Roman ideal je najst niekoho kto sa tepelnym cerpadlam rozumie aby ti to vsetko vysvetlit aby ti odporucil vhodny typ...
Lebo to ty ked nemas predstavu ani o takychto veciach to ten vyber bude pre teba komplikovany ked to budes sam chciet vybrat...

Poslať Napísal: 05 Okt 2022, 19:56 

..len nie kazdy predajca aj vie poradit, odporucit a to je velky problem..viem o tom svoje, aj od znamych, pretoze clovek ked stavia dom, tak teda s mnohymi ludmi a ozaj kadejakymi sa stretne..

Poslať Napísal: 08 Okt 2022, 05:14 

I've been troubled for several days with this topic. keo nha cai , But by chance looking at your post solved my problem! I will leave my blog, so when would you like to visit it?

Poslať Napísal: 10 Okt 2022, 10:19 

Hort stretne to je fakt, preto aj my sme sa snažili firmu aj čo sa týka kúrenia vyberať tak aby som vedel, že aj keby niečo mám sa na koho obrátiť, na začiatku som potreboval aj pomoc, poradiť a tak, čiže myslím, že na začiatku sa proste oplatí týmto veciam venovať čas. Vráti sa to potom, síce v inej podobe, ale vráti.

Poslať Napísal: 12 Okt 2022, 10:26 

U mňa bolo toho oveľa viac na čo som bral ohľad, na čo som sa zameriaval. Išlo mi hlavne o účinnosť, o to aby to kúrenie naše proste nemalo problémy v zime, aby všetko nám fičalo ako má. Aby sme sa aj do A0 s domom dostali a všetko, len teda sám by som si s tým asi len tak neporadil, ešteže sú ľudia, čo sa takýmto veciam venujú a nemajú problém komunikovať a všetko laikovi ako som ja vysvetliť :mrgreen:

Poslať Napísal: 13 Okt 2022, 12:29 

Ale to každý kto sa nevyzná je rád, keď narazí na niekoho kto má s ním trpezlivosť a všetko vysvetlí. Mne to pomohlo tiež, lebo napríklad som nevedel ako je to s účinnosťou čerpadiel, čo je lepšie, vhodnejšie a teda už mám oveľa lepší prehľad.

Poslať Napísal: 13 Okt 2022, 13:25 

lasy ty mas ako dlho cerpadlo? aku zaruku nan mas? si sa aj s viacerymi predajcami alebo vyrobcami stretol, komunikoval, kym si vybral nieco konkretne?

Poslať Napísal: 14 Okt 2022, 12:05 

ilip tak minimalne je dobre dat si urobit viacere ponuky cenove,aby si vedel,ze kde ti kto co vie poskytnut,pozistovat si servis,komunikacia s firmou a aj to,ci ti vedia montaz urobit,aka je zaruka a prakticke veci proste.tiez na zaciatku som kontaktoval viacerych.neda sa hned len jedna firma vybrat.a ti poviem,ze u mna z velkej miery zavazila komunikacia.lebo ked potrebujes poradit,tak cakas,ze clovek ktory s tym robi ti bude vediet vysvetlit,poradit,ze ti pomoze vybrat,ale v mnohych firmach to tak nefunguje.

Poslať Napísal: 14 Okt 2022, 15:29 

a ako ste vedeli aky typ cerpadla je pre vas dom vhodny? na zaklade akoze nejakych tepelnych strat alebo coho?

Poslať Napísal: 15 Okt 2022, 13:31 

lukas treba sa skontaktovat s clovekom co cerpadla montuje, co sa tomu venuje a on na zaklade projektu na vykurovanie ti poradi, ze co, tiez som s tym potreboval poradit a v auguste konecne som to zacal riesit tak ozaj, ze konkretne firmy som oslovil :)

Stránka 26 z 29 [ Príspevkov: 282 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29  Ďalší

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 8 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre