Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 23 z 26 [ Príspevkov: 251 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Aky druh kúrenia
 Poslať Napísal: 17 Aug 2022, 14:00 

tadeas ano, slovensky vyrobca, maju vlastnu znacku a vsetko komplet okolo tepelnych cerpadiel si zabezpecuju samy :)

ano viacero, my mame voda-voda, ale maju aj vzduch-voda, oni ti odporucia, co by bolo pre teba najvhodnejsie ake riesenie, co by bolo efektivne a prakticke, lebo co nehnutelnost, to proste je vhodne nieco ine.

Poslať Napísal: 19 Aug 2022, 10:07 

pavol pri tomto type, co mas ty je to ako s ucinnostou? na to su aj nejake akoze testy alebo na co si dat pozor pri vybere? ako budem vediet, co je optimalne?

Poslať Napísal: 19 Aug 2022, 12:17 

To mas dobre, lebo pri novom dome nemas ziadny problem s realizaciou tepelneho cerpadla, pri starsich domoch, ked sa ma komplet cele kurenie prerabat, tak je to casto komplikovanejsie proste...
Je fakt, ze na niektore znacky sa caka, preto podla mna nie je na skodu sa poobzerat aj po slovenskych vyrobcoch TC...

Poslať Napísal: 22 Aug 2022, 10:36 

Lukassolany nemám predstavu ako to chodí, preto som sem prišiel aby som sa popýtal aby som sa dozvedel, že čo môžem očakávať a na čo sa môžem spoľahnúť a tak. Lebo TČ to sa bavíme o tisíckach eur, tak nech mám istotu.
Ivandrebak ty máš skúsenosť s niekým konkrétnym? Máš TČ? Chcel by som hlavne keby sa mi ozval niekto kto už proste má čerpadlo namontované, lebo aj hlučnosť by som chcel vedieť akú má.

Poslať Napísal: 22 Aug 2022, 14:51 

roman informoval som sa o tepelnych cerpadlach aj cez znamych a tak, vraj dnesne tepelne cerpadla uz nie su nejako hlucne, nie je s tym problem, niektore maju len vnutornu jednotku, niektore aj vonkajsiu, ale netreba sa bat, zeby nejako z technickej miestnosti bolo pocut z nej hluk alebo nieco :)

Poslať Napísal: 23 Aug 2022, 13:02 

to som nevedel, ze to je slovensky vyrobca..
myslis tym, ze vsetko, ze aj montovat chodia oni samy tie jednotky a aj pripadny servis?..
zeby som si na to nemusel akoze niekoho dalsieho hladat??..

Poslať Napísal: 24 Aug 2022, 08:22 

Mireslav nie su, vsetko to napreduje, velmi sa to meni tieto veci, to clovek sa ani len nenazda. Od juna sa venujem tomu aby som prisiel na to, ci cerpadlo bude pre nas dobre riesenie, co sa tyka vykurovania a je tych informacii veru velmi vela na moj vkus, ale teda dobre, ze aspon sa toho vela dozviem. Nasiel som tu v diskusii firmu Fenomis, ze niekto spominal, tak som sa ich rozhodol oslovit a teda zatial to vyzera dobre, komunikuje sa s nimi fajn.

Poslať Napísal: 25 Aug 2022, 10:23 

tadeas koho dalsieho by si si chcel hladat?robia si to komplet vsetko samy.to je vyhoda oproti inym firmam,lebo si svoje cerpadla aj poznaju a vedia,co a jak a tiez si ich vedia prist servisovat v pripade nejakeho problemu,mne sa toto osobne velmi pozdava taketo riesenie.a zase si myslim,ze slovenskych vyrobcov treba podporit.

Poslať Napísal: 30 Aug 2022, 11:04 

Áno, ale mne napríklad čo vyhovuje, čo ma zaujalo keď sme si robili prehľad, že vlastne nie je záruka podmienená nejakými prehliadkami, lebo je veľmi veľa značiek, ktoré to tak majú urobené.

Poslať Napísal: 31 Aug 2022, 10:22 

igo nevedel som, ze je to takto..
to je potom dobre, to by mi vyhovovalo, lebo mne to viac takto sedi, ked viem, ze sa mozem na jednu firmu spolahnut, ty si sa ako k nim dostal? ako si sa o nich dozvedel?..

Stránka 23 z 26 [ Príspevkov: 251 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26  Ďalší

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 12 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre