Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Pred stavbou

Stránka 1 z 17 [ Príspevkov: 164 ] Choď na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 17  Ďalší

Autor Správa
 Poslať Napísal: 15 Jún 2016, 18:49 

Ahojte, vedeli by ste mi poradiť ktorý cement je najlepší na výrobu betónu a mált? Poprípade by som bol rád aj za cenové informácie ako sa pohybuje cement v akých cenách, ďakujem všetkým:-)

Poslať Napísal: 20 Jún 2016, 12:22 

A načo to potrebuješ vedieť? Ideš niečo stavať?

Poslať Napísal: 21 Jún 2016, 15:23 

Čo myslíš? Nepýtam sa to len tak, ale pýtam sa to preto lebo ideme stavať rodinný dom a na základy potrebujem cement do betónu. Alebo rovno kúpiť betón? Čo mi radíš? Čo vyjde cenovo lepšie?

Poslať Napísal: 22 Jún 2016, 20:58 

na vyrobu betonu sa pouzivaju rozne..ide uz o to ci si potrpis na kvalite alebo skor ti ide aby bola lepsia a nizsia cena..mozu byt napriklad univerzalne cementy alebo cementy na extrapevny beton..aky by si ty potreboval?naco?

Poslať Napísal: 23 Jún 2016, 13:32 

Rudo píše:
Čo myslíš? Nepýtam sa to len tak, ale pýtam sa to preto lebo ideme stavať rodinný dom a na základy potrebujem cement do betónu. Alebo rovno kúpiť betón? Čo mi radíš? Čo vyjde cenovo lepšie?

To sme ale my nemohli vedieť, vieš? Však kľud, som sa len slušne opýtal:)Osobne si myslím že by bolo fajn si nechať betón doviezť rovno z betonárne, ale jasné že to záleží aj od množstva, od času a samozrejme od ceny. Neviem pozeral si koľko stojí cement a koľko už hotový betón?

Poslať Napísal: 24 Jún 2016, 06:49 

Viem ze sa tu skor rozobera cement, ale ja by som Vas chcel poprosit ci mi niekto neviete poradit z kade zohnat beton. Z ktorej betonarne? Potrebujem ho totizto dost vela:/

Poslať Napísal: 28 Jún 2016, 11:36 

miffo

fajn by bolo keby si povedal z kade pochadzas, najidealnejsie by bolo aby ta betonaren bola pobliz tvojho bydliska, aby si nemusel vela platiti za dopravu, kedze bude musiet k tebe prist domiesavac s betonom..a kolko toho betonu potrebujes?

Poslať Napísal: 28 Jún 2016, 14:59 

Som kludny, neboj:-)Prave to ze som to este nezistoval, takze vobec neviem ako sa tie ceny pohybuju. Ak mi vies poradit tak by som bol len rad

Poslať Napísal: 29 Jún 2016, 09:57 

cavko Soky, stavame dom v okoli Levic v jednej dedine, tak fajn by bolo keby to bolo niekde tam pobliz. Bud Nitra alebo Levice. Su tam nejake betonarne?

Poslať Napísal: 29 Jún 2016, 13:57 

Rudo píše:
Som kludny, neboj:-)Prave to ze som to este nezistoval, takze vobec neviem ako sa tie ceny pohybuju. Ak mi vies poradit tak by som bol len rad

A keby si oslovil nejaké firmy aby ti poslali cenovú ponuku?Skús to aj tak poriešiť alebo na stránkach nemajú ceny napísané?Neviem ti teraz povedať ako sa pohybujú tie ceny lebo my sme objednávali už dávnejšie a už sa určite tie ceny aj zmenili

Stránka 1 z 17 [ Príspevkov: 164 ] Choď na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 17  Ďalší

Obsah fóra » Pred stavbou

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre