Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Pred stavbou

Stránka 17 z 17 [ Príspevkov: 164 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 13, 14, 15, 16, 17

Autor Správa
 Poslať Napísal: 22 Sep 2017, 09:49 

viechman ano za material nam to vychadza tolko..dufam ale, ze budes mat pravdu a ze to vyjde o nieco menej..ale taktiez sme si povedali, ze v tom dome uz budeme byvat do staroby, takze radsej kvalitne ako to odflaknut a potom mat neustale problemy..nie, ved ta stavebna firma si ich bude nakupovat..

Poslať Napísal: 27 Sep 2017, 07:09 

Ďurino píše:
Lajtos veď to, kto chce nech kľudne napíše, rád mu odpíšem a poradím. Tak ako si aj ty mne, čo sa týka betónu;-) Inak to počasie ma už poriadne hnevá, keď takto prší nič nemôžme:-/

budes uz taky ako ja.kazdy kto novy napise mu odpises a budes radit.aspon to nebude vsetko len na mne:-)no minuly tyzden bol veru hrozny,stale len prsalo.ale tento to mozte vsetko dobehnut.malo by byt cely tyzden pekne,tak makajte poriadne:-D

Poslať Napísal: 28 Sep 2017, 11:47 

Lajtos môže byť, že sa takým stanem. Len problém bude v tom, že ja nemám až toľko času sem stále chodiť a sledovať to tu. Som tu teraz len preto, že si s tebou píšem. Makáme veru, to sa nemusíš báť. Už konečne po nás aj niečo vidieť :-)

Poslať Napísal: 17 Okt 2017, 01:42 

@Misel_a snad hej, lebo ked k tomu pripocitas este pracu, tak to sa ti este o nejakych 10 000-20 000 navysi a to je uz celkom dost. No ale uvidis. Potom mi povies, za kolko sa vam ho podarilo postavit. Uz mi to je teda jasne, vy ste len chceli znacku betonu im nakazat, hej?

Posledné zvýraznenie urobil Soumynona dňa 17 Okt 2017, 01:42

Stránka 17 z 17 [ Príspevkov: 164 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 13, 14, 15, 16, 17

Obsah fóra » Pred stavbou

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre