Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Pred stavbou

Stránka 16 z 17 [ Príspevkov: 164 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 13, 14, 15, 16, 17  Ďalší

Autor Správa
 Poslať Napísal: 05 Sep 2017, 13:34 

viechman nam ide stavebna firma stavat, takze s tym problem nebude..len my im chceme povedat z ktorej betonarni maju zobrat beton, tak preto zistujem..

Poslať Napísal: 07 Sep 2017, 07:46 

@Misel_a to je potom dobre, aspon nebudete mat starosti s celou vystavbou a takto im len poviete a oni si vsetko zozenu. Len budete aj viacej platit, uz mate nejake predbezne kalkulacie, kolko vas to cele vyjde?

Poslať Napísal: 08 Sep 2017, 09:21 

viechman preto sme si to tak zariadili..lebo my by sme na to cas nemali a musime chodit do prace..nasi pribuzni tiez nie su taky, ze by nam vedeli chodit pomahat..takto si sice priplatime ale budeme to mat dobre spravene a aj rychlejsie..nechceli sme otravovat vsetkych naokolo..ano uz mame nejake kalkulacie ale to vsetko je len take orientacne..ved vies ako to chodi pri vystavbe noveho domu..

Poslať Napísal: 11 Sep 2017, 12:36 

Ďurino píše:
Lajtos máš pravdu, v tomto sa už s tebou nebudem hádať. Sú aj taký ľudia, ktorý pomôžu a opačne aj tí druhí, ktorým to robí problém. Áno od nich, lebo potom som sa ich to aj pýtal, keď sme sa tak rozprávali o materiály..

dobre si to uzavrel,nie je potrebne to dookola rozoberat.a ktora firma vam stavala dom,ci to sem nechces pisat?je ale dobre,ze stavebne firmy beru od nich beton.oni uz vedia kde je aky a z kade sa oplati

Poslať Napísal: 12 Sep 2017, 14:31 

Lajtos mne je jedno, ja to sem môžem napísať ale tak rozoberá sa tu len betón tak mi príde zbytočné sem písať názov firmy, ktorá nám stavala dom. Presne, aj mne sa to ľúbi. A oni prišli na to, že je najkvalitnejší crh betón

Poslať Napísal: 13 Sep 2017, 09:26 

@Misel_a velmi dobry pristup mate k tomu vsetkemu. A pokial si svojich pribuznych poznate a nechodili by vam pomahat tak toto je jednoznacne lepsie riesenie si dat dom kvazi na kluc postavit. Ake mate tie predbezne kalkulacie? Kolko vas vyjde cely dom?

Poslať Napísal: 14 Sep 2017, 07:53 

viechman presne tak, poznam si ich velmi dobre..im je zatazko len male prace ist pomoct a nie este postavit dom..predbezna kalkulacia je tak 80 000€..snad to bude aj menej ale to vsetko uvidime az casom..podla toho aky material budeme nakupovat a podobne..

Poslať Napísal: 19 Sep 2017, 11:48 

@Misel_a len za material 80 000€, dobre som to pochopil, hej? To si myslim, ze bude aj menej ale tak uvidite. Radsej raz a kvalitne ako by ste mali o par rokov nejake problemy. Vy idete nakupovat material?

Poslať Napísal: 20 Sep 2017, 08:41 

Ďurino píše:
Lajtos mne je jedno, ja to sem môžem napísať ale tak rozoberá sa tu len betón tak mi príde zbytočné sem písať názov firmy, ktorá nám stavala dom. Presne, aj mne sa to ľúbi. A oni prišli na to, že je najkvalitnejší crh betón

a to mas pravdu,ze tato tema je o niecom inom a nie o stavebnych firmach.tak nemusis pisat.ved mne to je podstate jedno,kedze uz dom postaveny mam.a ked niekto bude chciet vediet,tak ti napise aj sukromne.je veru najkvalitnejsi!

Poslať Napísal: 21 Sep 2017, 13:47 

Lajtos veď to, kto chce nech kľudne napíše, rád mu odpíšem a poradím. Tak ako si aj ty mne, čo sa týka betónu;-) Inak to počasie ma už poriadne hnevá, keď takto prší nič nemôžme:-/

Stránka 16 z 17 [ Príspevkov: 164 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 13, 14, 15, 16, 17  Ďalší

Obsah fóra » Pred stavbou

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre