Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Pred stavbou

Stránka 15 z 17 [ Príspevkov: 164 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17  Ďalší

Autor Správa
 Poslať Napísal: 08 Aug 2017, 14:48 

viem,ze vam bude asi divne,preco zena pise do takejto temy..hned vam to aj vysvetlim..moj manzel nechodieva vobec na internet a preto som povedala,ze tuto vec skusim nejako vyzistit ja..chcela by som sa len spytat,aky cement alebo popripade uz komplet namiesany beton mame zhanat na vystavbu malej garaze?..a kolko cca kubik betonu stoji?..

Poslať Napísal: 10 Aug 2017, 08:13 

Ďurino píše:
Lajtos vy už teda máte dlhšie rodinný dom, že? Keď ste ešte stavali za tej doby, kedy sa takto pomáhalo. Teraz to už veru tak nefunguje, aj keď to je riadna škoda:-( Preto sme si zaplatili firmu. Ale tak ja sa nesťažujem, mne to takto vyhovovalo. Aj betón si zohnali aj všetok materiál a ja som mal všetko bezproblémové

ano je pravda,ze uz to je osem rokov co sme stavali dom.ale ja si aj tak myslim,ze aj v dnesnej dobe si niektori ludia vedia pomoct a keby si mal okolo takych ludi,tak by ste zvladli stavat aj svojpomocne.ale to je len moj nazor.hlavne je,ze si spokojny a ze si vsetko takto fajn povybavoval.a z kade mas beton?

Poslať Napísal: 11 Aug 2017, 11:33 

Lajtos môže byť, že ešte aj v dnešnej dobe sú také rodiny, ktoré si pomôžu. Ale je ich už pomenej. Kedysi to bola taká samozrejmosť, že keď sa stavalo v dedine, že sa chodilo pomáhať. Som rád, že si si vyjadril svoj názor, každý ho predsa nejaký máme:-) Betón si zabezpečovala firma, ktorá nám stavala barák ale všimol som si, že na aute mali nápis CRH, takže pravdepodobne od nich brali

Poslať Napísal: 14 Aug 2017, 10:30 

@Misel_a mne to divne nie je, lebo niektore zeny taketo veci riesia aj normalne a nie len kvoli tomu, ze ich manzel nechodi na internet. Ale kvoli tomu, ze bud su same alebo ich manzel je na totalku neschopni a nevie nic zistit a spravit. No ale nebudem sa nad tymto rozculovat. Radsej ti idem poradit. Co sa tyka betonu, tak bohate ti tam staci dat triedu pevnosti C16/20. No a ta cena sa velmi tazko urcuje lebo kazda betonarka ma ine ceny. Tak to si skus zistit priamo u betonarni z ktorej ho budes objednavat

Poslať Napísal: 16 Aug 2017, 08:14 

viechman to uz aj takym zenam si radil,ktore maju muzov neschopnych?..normalne nechapem,ze nejake zeny aj s takymi vydrzia..moj chlap je velmi pracovity,on len proste tieto najnovsie technologie moc nemusi..ale to som aj rada,lebo aspon za tym nesedi cele dni a venuje sa mne a detom..bude stacit ten,ktory si mi poradil?..lebo ja som pozerala trochu ine cislo..no a ty mas s niektorou betonarnou skusenosti?..vedel by si nejaku poradit?

Poslať Napísal: 18 Aug 2017, 10:22 

@Misel_a jasne radil a nie jednej. Ty si este v pohode, radil som aj takej, ktora vobec nic nevedela. Jej som napisal takto druh betonu a bola uplne mimo. Vidim, ze ty aspon trochu mas rozhlad aj v takychto vecia, to je chvalitebne:-) Osobne si myslim, ze bude stacit. Vies co, ja mam velmi dobre skusenosti so spolocnostou crh. Myslim, ze budes poznat. Oni maju betonaren skoro na kazdom rohu:-)

Poslať Napísal: 22 Aug 2017, 07:30 

Ďurino píše:
Lajtos môže byť, že ešte aj v dnešnej dobe sú také rodiny, ktoré si pomôžu. Ale je ich už pomenej. Kedysi to bola taká samozrejmosť, že keď sa stavalo v dedine, že sa chodilo pomáhať. Som rád, že si si vyjadril svoj názor, každý ho predsa nejaký máme:-) Betón si zabezpečovala firma, ktorá nám stavala barák ale všimol som si, že na aute mali nápis CRH, takže pravdepodobne od nich brali

je ich menej ale su,ja v to verim.a dokonca aj take rodiny poznam.mam kamaratov,ktory by mi aj teraz v pohode prisli na stavbu pomoct.aha,tak to jednoznacne od nich brali beton,ked to mali na aute.oni maju tak oznacene auta,vsimol som si aj minule pri jednom dome take auto a na dverach mali nalepku,ze beton vam dovezieme priamo domov:-)

Poslať Napísal: 23 Aug 2017, 10:03 

viechman fiha,tak to som necakala..ja sa v tom trochu rozumiem..nie moc ale aspon viem o com je rec,kedze s manzelom sa o tom bavime..je to u nas teraz horuca tema:-)..uz som si cez vikend bola precitat spravu od teba,lebo som ti akosi nestihala odpisat..manzelovi som hovorila o tej spolocnosti,ktoru si mi poradil a hned povedal,ze o nich mu aj kolega v robote hovoril..zevraj oni mali tiez od nich beton..tak sme sa uz viac menej aj rozhodli..tam im staci zavolat a objednat ci ako to u nich funguje?

Poslať Napísal: 30 Aug 2017, 07:57 

@Misel_a tak by to malo byt a neboj, hned som si vsimol, ze aspon trochu sa do toho vyznas;-) Co sa tyka toho objednavania. Tak vy idete stavat sami alebo nejaka firma? Lebo u nich treba aby objednala beton stavebna firma alebo teda investor. Nie som si isty, ci moze aj takto samostatna fyzicka osoba. Ale ked tak skus im zavolat a spytat sa ich na toto. V pripade, ze vam ide stavat stavebna firma, tak im len povedzte, ze chcete beton od crh a oni su povinny vam ho tam objednat

Poslať Napísal: 31 Aug 2017, 06:24 

Lajtos máš pravdu, v tomto sa už s tebou nebudem hádať. Sú aj taký ľudia, ktorý pomôžu a opačne aj tí druhí, ktorým to robí problém. Áno od nich, lebo potom som sa ich to aj pýtal, keď sme sa tak rozprávali o materiály..

Stránka 15 z 17 [ Príspevkov: 164 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17  Ďalší

Obsah fóra » Pred stavbou

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre