Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Pred stavbou

Stránka 12 z 17 [ Príspevkov: 164 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 17  Ďalší

Autor Správa
 Poslať Napísal: 24 Máj 2017, 13:14 

Feki ja som toto vsetko riesil cez stavebnu firmu a oni vybavovali aj beton. Ako to, ze chcem z CRH som im ja povedal ale ostatne uz zariadili oni. Kedze hned ako som im povedal, ze trvam aby beton z tadial zobrali, mi povedali, ze to nie je problem ze oni len od nich beru. Takze som mal o starost menej

Poslať Napísal: 25 Máj 2017, 08:44 

Fero veď v pohode, nemyslel som to v zlom...Napíšem ti ako sme to my riešili, dobre?...My sme stavali murovanú garáž, ktorá má veľkosť 3,5m x 7m x 3m a chceli sme aby bola so sklopnou strechou dozadu...Poradili nám, že máme garáž realizovať z liateho betónu C 25/30 (musíš dať silnejší, predsa len ide o garáž, kde budeš parkovať auto)...A bolo potrebné aj debnenie, kde sme ten betón uložili...Vieš, my sme brali už hotový betón z CRH, lebo si neviem predstaviť, že by som si tento musel sám miešať...Cenovo ťa to možno výjde o niečo lacnejšie ale treba si zvážiť všetky pre a proti...A čo sa týka toho základného betónu, tak áno, ten budeš potrebovať na výstavbu garáže...

Poslať Napísal: 26 Máj 2017, 07:59 

Vlatek ale vyznelo to tak. Ale okey, budem to brat tak, ze si mi nechcel zle a ze mi chces poradit:) Ano, to som si aj myslel, ze tam budem musiet dat silnejsi beton aby udrzal auta (my potrebujeme spravit garaz pre dve auta). Len som nevedel, ze ktory presne. Teraz som uz zase o nieco mudrejsi, vdaka. Vies mi napisat pribliznu cenu, kolko vas to cele stalo?

Poslať Napísal: 29 Máj 2017, 07:14 

Fero jasné, že som to myslel v dobrom...Ani ma len nenapadlo, že si budeš myslieť toto...Sorry...Aha vy idete dvojgaráž robiť, toto si mal hneď napísať...Ju budete mať o polovicu väčšiu ako my...Takže aj náklady na ňu budete mať väčšie...My sme za našu platili okolo 5 000€ ale to sme si ju svojpomocne stavali...

Poslať Napísal: 05 Jún 2017, 09:49 

- Brain - jááj takto si to mal ty poriešené. No super ale myslím, že viaceré stavebné firmy berú materiál od nich. Keď majú najkvalitnejší. Za koľko ti stavebná firma postavila dom? A všetko si nechal na nich alebo si si niečo aj sám robil?

Poslať Napísal: 06 Jún 2017, 12:55 

Feki to uz ti neviem povedat ci aj viacere firmy ale myslim ze ano. Je to dost velka spolocnost na Slovensku, ktora sa zaobera betonom a cementom takze si myslim, ze firmy od nich beru dost vela materialu. Ako teraz myslis cenu alebo cas? Lebo z tvojej otazky to neviem rozoznat ze co chces pocut. Vsetko na nich iba zariadovanie potom na seba som nechal a na manzelku samozrejme

Poslať Napísal: 12 Jún 2017, 16:45 

Vlatek no tou cenou si ma nepotesil ale tak uvidim ako to zvladneme my. Vas kolko stal kubik betonu? Ci to si uz nepamatas. Chceme si ju spravit svojpomocne tak aspon na praci usetrime a bude nas to stat len naklady. No som fakt zvedavy, do akej ceny sa zmestime

Poslať Napísal: 13 Jún 2017, 11:01 

..no ved to si dobre planoval a aj si to tak spravil??.. volal si priamo do ich spolocnosti alebo si to riesil cez nejaku stavebnu firmu??.. cakal som ze sa sam ozves a ty nic, tak som ze ti napisem aby som zistil ci uz si sa pohol niekde dalej.. hm?

Poslať Napísal: 15 Jún 2017, 11:12 

Chrulo napokon som to riešil osobne a nie cez žiadnu stavebnú firmu. Nebolo to potrebné, keďže na dispečingu firmy crh mi povedali, že si môžem objednať domiešavač s betónom a všetko ostatné, čo budem potrebovať. Všetko som fajn vybavil aj vďaka tomu, že tam boli príjemní ľudia. A už výstavba prebieha v plnom prúde

Poslať Napísal: 20 Jún 2017, 12:57 

Fero ja neviem koľko to bolo presne ale zdá sa mi že okolo 50€ sme platili za kubík betónu...Ale to ber len ako orientačnú cenu, lebo to už bolo dávnejšie a nepamätám si presne...Možno manželka by mala nejaký doklad ale nechcem ju s tým zaťažovať..Som zvedavý aj ja...Potom daj vedieť, dobre?

Stránka 12 z 17 [ Príspevkov: 164 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 17  Ďalší

Obsah fóra » Pred stavbou

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 7 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre