Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Pred stavbou

Stránka 1 z 1 [ Príspevkov: 6 ] 

Autor Správa
 Poslať Napísal: 02 Okt 2015, 15:07 

Zdravim chcem sa opytat v byte mame este stare klasicke balkonove okno ako maly kazdy stari byt postaveny za komunistov, okno cele zrusime a ideme vymurovat priecku na plastove okno a dvere, okna sme uz dali vyrobit. Teraz nastava otazka pri murovani co pouzit je podla vas ytong dobra volba ? Planujem cca 15cm osobne si myslim ze to bude stacit ale zaujimaju ma aj nazory odbornikov :)

Poslať Napísal: 02 Okt 2015, 15:27 

Tak 15 cm je urcite malo pokial nechces kurit na ulicu daj tam este 5cm polystyren a bude to dobre, pretoze takto ti okna budu drzat teplotu a mur bude studeny, skoda ze uz okna mate vyrobene, mohli ste si to cele presklit a sklo by vam drzalo teplotu

Poslať Napísal: 02 Okt 2015, 15:29 

Ahoj dakujem za tvoj nazor ale keby to chceme cele presklit tak nas to vinde okolo 1000 euro to uz je pre nas drahe, pretoze chceme pouzit ytong a pouzijeme teda aj ten polystyren na to by som zabudol Dakujem.

Poslať Napísal: 15 Aug 2016, 16:27 

Dobrý deň,

Ytong je určite dobrá voľba. Čo sa týka polystyrénu – odporučených 50 mm považujem za absolútne minimum. Osobne by som dal aspoň 100 mm. Investícia do hrubšieho polystyrénu je v tomto prípade minimálna.

S pozdravom technická podpora Ytong

Poslať Napísal: 05 Sep 2016, 06:57 

50mm je minimum? čo sa môže stať, keď niekto dá len minimum?

Poslať Napísal: 02 Sep 2022, 09:15 

awesome site i love it keep posting more! bathroom remodel fort wayne in

Posledné zvýraznenie urobil Soumynona dňa 02 Sep 2022, 09:15

Stránka 1 z 1 [ Príspevkov: 6 ] 

Obsah fóra » Pred stavbou

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre