Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Pred stavbou

Stránka 10 z 14 [ Príspevkov: 133 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14  Ďalší

Autor Správa
 Poslať Napísal: 04 Okt 2022, 12:27 

Tak mam s tym skusenost, kedze mi to robili, preto som to napisal, lebo ludia si kadeco zvyknu mysliet a velakrat veci ktore nie su vobec pravdou.
Nahoda to nebolo, na zaciatku ako kazdy som si proste zvazovat, ze aky typ izolacie, co by bolo dobre, bavil som sa aj so znamymi, vela som po nete lustroval a striekana ma oslovila aj z toho dovodu, ze ta aplikacia je vlastne celkom rychla, ze to nie je na dlho. A uz potom som si dal urobit ponuky.

Poslať Napísal: 04 Okt 2022, 15:43 

To som myslel, či si mal napríklad firmu vybratú dopredu alebo nie? Bola potrebná napríklad aj obhliadka dopredu?

Poslať Napísal: 05 Okt 2022, 18:46 

podla mna je super ak si firma pride prezriet priesotry, kde by mali pracovat, vsetko si tak prejdete popredu a nasledne sa dohodne termin a prakticky pojdu rovno na vec

Poslať Napísal: 06 Okt 2022, 17:21 

aj to vypoveda o dobrom mene firmy. predsa len osobny kontakt je osobny kontakt a tak sa najlepsie zhodnocuje dana situacia

Poslať Napísal: 10 Okt 2022, 11:59 

To by mali všetci aby vedeli, že koľko treba tej peny...Aby sa vedela aj ponuka na cenu urobiť, nie?...Aspoň ja si tak myslím...Tiež si o tom zisťujem lebo chcem si dať urobiť striekanú izoláciu...Len tých informácii je dnes už toľko že som z toho zmätený...Najmä tie výhody si zvážiť, čo sa viacej oplatí...To nie je jednoduché...

Poslať Napísal: 10 Okt 2022, 12:32 

Hej hej, verim, nie je to jednoduche, lebo clovek nevie, na co si ma davat hlavne pozor a ktoru firmu by mal zvazit a podobne. Asi si si uz niekomu daval robit kalkulacie?

Poslať Napísal: 12 Okt 2022, 12:06 

Nedávali ste si niekto na strop klasickú izoláciu, vatu?
Nie je to dnes akože už trendy alebo akoby som to mal nazvať? Chcel by som vedieť, čo je dobré dať, aby som to po pár rokoch hlavne nemusel meniť, lebo teda keď už niečo dám urobiť, nech to je poriadne.

Poslať Napísal: 12 Okt 2022, 12:56 

su ludia ktori si to davaju...lebo niekto je zatazeny na klasiku...ale teda ja nie som ten typ...my sme si vela zistovali o tom ake su dnes moznosti...lebo vsetko napreduje aj v tomto smere technologie a podla mna je zbytocne lipnut na niecom...ked dnes uz su modernejsie veci, funkcnejsie...aspon ja to tak proste vnimam...a vata ma kvantum nevyhod aspon za mna...najma co poznam ludi co ju maju tak casto bojuju s kunami alebo podobnymi zvieratami...

Poslať Napísal: 12 Okt 2022, 13:44 

Sliviak obhliadka je samozrejma vec, bez toho ani nebudes vediet, co ta to bude stat a chces mat aspon nejaku predstavu o tom, nie?
Pochybujem, ze nejaka firma by ti dala info o cene bez toho aby to videli, co maju ist robit, to je nezmysel. Ale viem, ze niektore firmy si to aj davaju zaplatit, tak to si treba vopred zistit.

Poslať Napísal: 13 Okt 2022, 07:33 

...len najlepšie je čo akože zistiť si firmy akú penu dávajú?...aká je to izolácia?...či zamerať sa len na to ktoré robia striekanú?...aké môžu byť rozdiely v tých izoláciách?...

Stránka 10 z 14 [ Príspevkov: 133 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14  Ďalší

Obsah fóra » Pred stavbou

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre