Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Pred stavbou

Stránka 8 z 9 [ Príspevkov: 90 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 5, 6, 7, 8, 9  Ďalší

Autor Správa
 Poslať Napísal: 12 Sep 2022, 12:35 

Inak ako mozno sa budete smiat, no ja som si dhlo myslel, ze to je ta ista izolacia, len ze niekto jej hovori tak a druhy zas onak

Poslať Napísal: 13 Sep 2022, 07:37 

Podľa mňa na tom nič nie je na smiech, tiež som nevedel aký je rozdiel. Nemal som vôbec páru.
Až keď to bola u nás aktuálna otázka tak som si o tom začal zisťovať viacej a prišiel som na to, že v tom sú zásadné rozdiely, že teda je to hra so slovíčkami, ale že v praxi je za tým proste oveľa viacej...

Poslať Napísal: 13 Sep 2022, 12:55 

Ved ako jasne, clovek nemoze mat o vsetkom presny prehlad, to je jasne. A rozhodol si sa teda na zaklade coho, teda ak to mas uz poriesene

Poslať Napísal: 14 Sep 2022, 11:15 

Zisťoval si si informácie sám alebo priamo cez nejaké firmy. Riešime akurát túto otázku a tiež teda patríme k ľuďom, ktorí teda o tom moc nevedia a neradi by sme sa rozhodli zle

Poslať Napísal: 20 Sep 2022, 10:25 

kimona informacii je na nete velmi vela, lebo tiez som sa tomu venoval a teda je toho dost, zorientovat sa nebolo jednoduche, ale v prvom rade je treba si uvedomit co ides zateplovat, kam izolacia ma ist a aky typ by bol vlastne vhodny, to su veci, ktore si proste treba uvedomit, v ktorych si treba urobit jasno ;)

Poslať Napísal: 20 Sep 2022, 13:33 

ako je to s hrubkou izolacie? ako sa to riesi pri striekanej? to niekde treba vacsie mnozstvo ako niekde inde alebo ako mam tomu rozumiet?
nedaval som este nikde nic taketo, takze sa nevyznam a mam v tom zmatok, preto ma zaujima a potesil by som sa keby ste mi vysvetlili ako to je v praxi

Poslať Napísal: 21 Sep 2022, 11:33 

Tak hej ale internet je niekedy klamlivý a je fajn, ak sa dá nájsť niekto, kto také niečo už riešil a máš proste overené informácie

Poslať Napísal: 21 Sep 2022, 18:24 

kimona ano, mne napriklad velmi pomohlo, ked som sa stretol s ludmi, co sa izolaciam venuju, ze si so mnou sadli a vysvetlili mi ake su vyhody jednotlivych typov izolacii, aka je kvalita a vsetko.
hlavne ked si clovek dava izolaciu, tak aspon mna zaujimala ta zivotnost, aby som izolaciu strechy napriklad po styroch rokoch nemusel robit opat.

Poslať Napísal: 21 Sep 2022, 19:21 

No tak to si mal stastie, ze si takych ludi nasiel. Bola to asi priamo firma, ktora sa tomu venuje, ze? Mal si takych stretnuti viacej, co sa tyka firiem?

Poslať Napísal: 22 Sep 2022, 08:13 

Kimona je dobré mať viacero firiem vybratých a urobených cenových ponúk, tiež sme tak mali, všetci boli aj na stavbe pozrieť, že čo treba urobiť aby mi vedeli poskytnúť podľa toho cenovú ponuku.
Ale teda zaskočený som bol, keď niektorí si už aj za to, že prídu a urobia mi ponuku tak chceli čoto zaplatiť. To som bol prekvapený a z tých som hneď popustil.

Stránka 8 z 9 [ Príspevkov: 90 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 5, 6, 7, 8, 9  Ďalší

Obsah fóra » Pred stavbou

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre