Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Pred stavbou

Stránka 7 z 9 [ Príspevkov: 90 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Ďalší

Autor Správa
 Poslať Napísal: 25 Aug 2022, 12:33 

Ako dlho to tak trva, ked sa dava ta izolacia pod strechu? To za den sa hadam postiha vsetko, ci?

Poslať Napísal: 26 Aug 2022, 09:29 

Sice tema o izolacii stropu, ale tak myslim, ze opytat sa mozem aj tu. Riesili ste niekto izolaciu / zateplovanie fasady striekanou alebo fukanou izolaciou? Prosto nechceme davat polystyren ani vatu, to mi pride take zdlhave.

Poslať Napísal: 31 Aug 2022, 09:08 

Birk zalezi kolko toho je, ale vedia to tak bezne za den urobit, ale ako pisem ide o to o aku plochu ide, co sa zatepluje.
Ja mam skusenost s chalanmi z izolacia.eu a tym to teda islo od ruky, jedna radost, ze vobec som nemal problem, zeby im nieco dlho trvalo alebo cosi, este dokonca sa vies s nimi dohodnut, ze mozes byt aj pri tej aplikacii toho, ked to proste robia.

Poslať Napísal: 01 Sep 2022, 07:21 

pockaj pockaj. hlavne by si mal dbat na vyhody toho akeho zateplenia a podla toho sa aj rozhododnut nie? ci ty prihliadas teda len na cas

Poslať Napísal: 02 Sep 2022, 19:33 

hej hej tak by to malo byt . a ked mas moznost byt napriklad pri samotnej aplikacii alebo montazi, tak to v tebe tak isto navodi taky pocit istoty, ze si sa rozhodol spravne

Poslať Napísal: 06 Sep 2022, 06:05 

ked u mnohych ludi zavazi aj to ako dlho vlastne trva ta realizacia tej izolacie...a z istej miery to aj chapem, lebo aj my ked sme dom stavali, tak boli veci, ktore som nahanal, aby boli co najskor aby sme sa mohli proste posunut dalej...dobre je aspon teda my sme to tak robili, ze sme si spisali vyhody, nevyhody, co sa nam ako pozdava...dali sme si aj ponuk viacej cenovych urobit, aby sme sa vedeli odrazit dalej...co sa tyka tej vaty co si pisal, tak nielen ze zdlhave, ale dnes sa mi to nezda vobec ako funkcne riesenie, ked do nej sa lubia hlodavce dostat...

Poslať Napísal: 06 Sep 2022, 12:07 

ved to je jasne. ono kedysi sa izolovalo takto len vatou, no doba, ale aj moznosti su momentalne niekde uplne ide, tak si clovek moze lepsie vybrat z moznosti ake momentalne na trhu su

Poslať Napísal: 07 Sep 2022, 09:47 

Realizácia striekanej izolácie trvá ako dlho?
Po pravde som akože zmätený dnes z toho aká je už ponuka a urobiť si v tom nejaký ten prehľad nie je zrovna najjednoduchšie.

Poslať Napísal: 11 Sep 2022, 17:48 

hubo zalezi od toho, ze aku plochu treba urobit, o co ide, co treba zateplit, aku izolaciu urobit, ci stien, ci strechy alebo coho konkretne a od toho sa to odvija, ale v priemere okolo jedneho dvoch dni, to ti povedia na zaklade toho, ked sa dohodnete, ze co vsetko potrebujes urobit :)

Poslať Napísal: 12 Sep 2022, 10:10 

Belcho a ako si viem podľa toho zvážiť, že čo je lepšie?...Ako viem čo má dlhšiu životnosť a lepšie vlastnosti?...Odlišuje sa to aj nejako, čo sa týka napríklad záruky?...Či je fúkaná alebo striekaná?...

Stránka 7 z 9 [ Príspevkov: 90 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Ďalší

Obsah fóra » Pred stavbou

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre