Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Pred stavbou

Stránka 3 z 4 [ Príspevkov: 39 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4  Ďalší

Autor Správa
 Poslať Napísal: 15 Júl 2022, 15:29 

patrik tak rozdiely su v tej kvalite...treba pozerat proste certifikaty ake maju firmy a co do toho vsetko spada...co sa ako oplati...pri tomto podla mna sa neoplati setrit...lebo na to clovek moze nepekne doplatit a potom o par rokov to riesit zase...a izolacia podla mna nie je vec ktorou sa chces trapit niekolkokrat za par rokov...

Poslať Napísal: 18 Júl 2022, 13:40 

Ďakujem vám za komentáre.
Tamas veď nechcem akože nejako za hranice pozerať a tak, lebo chcem mať na to aj záruku aj všetko ako má byť aby som bol pokojný, lebo teda myslím, že to nebude záležitosť pár korún, tak nech to stojí za to.
Milan51 v pohode boli, keď ti to robili? Mohol by si mi bližšie napísať ako prebiehal ten začiatok vlastne? Ako ste sa dohodli? Oni boli aj na obhliadke domu alebo ako??

Poslať Napísal: 19 Júl 2022, 11:35 

..v pohode jasne..tak najskor som firmu kontaktoval telefonicky, povedal som im co by som potreboval, dohodli sme si termin kedy sa stretneme aby prisli na obhliadku stavby..nasledne na zaklade toho mi potom urobili cenovu ponuku aby som teda vedel, co cakat, co to bude vychadzat, co vsetko cena zahrna..dal som im vediet, ze teda som s tym okej, ze ideme do toho..potom este jedna obhliadka bola, co prisli aby sa pozreli ci je vsetko teda pripravene ako ma k aplikacii izolacie a potom samotna aplikacia..

Poslať Napísal: 25 Júl 2022, 12:48 

hubo toto co si napisal ti kvitujem a ta v tom podporujem, lebo som rovnakeho nazoru.
a najma ked si pozries ako dlho firma funguje, co uz ma za sebou, aby si mal prehlad tak sa nie je coho bat a zase neviem si predstavit keby si niekoho zo zahranicia riesil a pripadne nejaky problem alebo nedajboze keby sa kvoli covidu zase pozatvarali hranice alebo cosi a proste len problemy by si z toho mal, lepsie na slovenskom trhu kukat ;)

Poslať Napísal: 26 Júl 2022, 07:32 

...certifikáty aké?...na čo konkrétne si dať pozor?...chcel by som napríklad aj vedieť to, že vlastne keď sa tá pena strieka, tak ona obsahuje nejaké plyny?...akože vďaka tomu sa tak zduje alebo vďaka čomu je to?...

Poslať Napísal: 26 Júl 2022, 09:20 

milan lenze to ze firma pride na obhliadku stavby tak sa za to aj nieco plati nie? to si potom platil na komplet ked ste sa dohodli? ci ako???

Poslať Napísal: 27 Júl 2022, 10:58 

zalezi na aku firmu sa obratis.to ma kazda podla svojho uvazenia,podla seba,ze ci si to rataju alebo nie.my ked sme si davali nacenenie a boli pozriet na stavbe,ze teda aby mohli na zaklade toho urobit cenovu ponuku tak sme nic neplatili.mali sme to zadarmo aj ponuku,aj obhliadku.potom ked sme sa dohodli tak este raz boli na obhliadke,ci je vsetko jak ma byt,ci sa moze zacat.

Poslať Napísal: 27 Júl 2022, 12:44 

Čítal som tu, že ste písali niektorí, že máte so striekanou izoláciou skúsenosti, aký je vlastne rozdiel medzi striekanou a fúkanou?...Myslel som si, že to je jedno a to isté, ale podľa toho čo ste písali zrejme nie...Môžete mi to niekto ako laikovi objasniť??...

Poslať Napísal: 27 Júl 2022, 16:23 

Ak si správne myslím, fúkaná tá môže byť napríklad celulózová, minerálna, drevovláknová a striekaná vzniká chemickou reakciou dvoch zmiešaných zložiek. Je to kvázy ako pur pena

Poslať Napísal: 29 Júl 2022, 12:48 

a je akoze nejaky zasadny rozdiel v kvalite? vo vysledku ako takom? ci izoluje kazdy variant relativne dobre?

Stránka 3 z 4 [ Príspevkov: 39 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4  Ďalší

Obsah fóra » Pred stavbou

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre