Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Pred stavbou

Stránka 12 z 14 [ Príspevkov: 133 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14  Ďalší

Autor Správa
 Poslať Napísal: 27 Okt 2022, 12:06 

mojmo ty si sa ako dostal k tej firmy, od ktorej si si to daval robit?...
vies lebo firiem je uz viacero tak ako si vedel si vybrat?...

Poslať Napísal: 02 Nov 2022, 13:08 

JanGregus no teraz je tych firiem neskutocne vela, co tak sledujem. Clovek ma potom fakt problem si nejaku vybrat a rozhodnut sa.

Poslať Napísal: 09 Nov 2022, 13:35 

Pozistoval som si ake firmy robia striekane izolacie, ake peny pouzivaju, aka je kvalita, kto aku zaruku poskytuje a vsetko a na zaklade toho som sa rozhodol.
Je velmi podstatne to, co sa strieka, aka je to izolacia, ci je kvalitna, nie je na skodu si pozriet parametre ten izolacie, aby si vedel, co sa ako oplati a pri striekanej je dobre, ked nemusis davat parozabranu.
Janci je to len o tom mat chut si urobit nejaky ten prehlad 8-)

Poslať Napísal: 13 Nov 2022, 08:20 

niektore veci a kroky pri stavbe domu, proste potrebuju to, aby si o nich clovek co to nastudoval, zistil si alebo dokonca obehal firmy

Poslať Napísal: 14 Nov 2022, 18:26 

To je pravda, aj ked clovek ako nema sancu vediet vsetko a preto je fajn, ak narazi na firmu, ktora mu vsetko ochotne a zrozumitelne vysvetli

Poslať Napísal: 15 Nov 2022, 16:57 

Mojmo to je podstatné, my keď sme vyberali som ani len netušil, že tých značiek, typov striekanej izolácie je kvantum.
Že dnes fakt je už ponuka široká. A nebolo jednoduché si urobiť prehľad, ale podarilo sa a myslím, že úspešne, som rád, že máme dobre zaizolovaný strop a nemusím sa ničoho obávať.

Poslať Napísal: 15 Nov 2022, 18:25 

Tak je super, že si tak dopadol. Mal si viacerých favoritov, resp. čo ťa pri výbere presvedčilo tak nejak najviac

Poslať Napísal: 18 Nov 2022, 09:55 

ako to myslis? ved ono zaklad je si porovnat vyhody a nevyhody jednotlivych moznosti izolacie, lebo teda nie kazda izolacia je vhodna vsade, do kazdeho priestoru, fukana napriklad nemoze ist vsade, co som si zistoval, preto mi pride striekana ovela lepsou moznostou :)

Poslať Napísal: 19 Nov 2022, 09:45 

Pri striekanej je vyhoda toho, ze tie makke peny dokazu vlhkost prepustat, takze sa nestane, ze by vznikal nejaky problem napriklad z varenia alebo tak, keby nebola parozabrana.
Preto je velmi vhodna striekana izolacia a mas vybavene, aplikacia do domu trva priblizne den dva, co je tiez velka vyhoda.

Poslať Napísal: 21 Nov 2022, 15:24 

ako ja som si napriklad myslela, ze samotny rozdiel je len v samotnom nanasani na stenu, inak ze je ta pena proste rovnaka

Stránka 12 z 14 [ Príspevkov: 133 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14  Ďalší

Obsah fóra » Pred stavbou

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre