Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Pred stavbou

Stránka 11 z 14 [ Príspevkov: 133 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14  Ďalší

Autor Správa
 Poslať Napísal: 13 Okt 2022, 09:23 

..patrik tak treba si zistit aka je ta pena, ci je to tvrda alebo makka, ako je priepustna, tiez aj to cim je naduvana, lebo niektore su plynom, niektore vodou..a ono sa to potom aj na inych veciach odzrkadli..ja by som do tych naduvanych plynom nesiel..proste treba si to pozistovat vsetko..

Poslať Napísal: 14 Okt 2022, 12:03 

suhlasim.naduvana izolacia vodou je bezpecnejsia,hlavne nie je nasiakava tak nie je problem ani s nejakou parou z varenia,z dychania a tak podobne.za mna to ma akoze vyhody.ale to je na kazdom aby si to zvazil.u nas som napriklad klasicke materialy ako vata zavrhol hned.videl som ked znamemu sa dostala do izolacie kuna a musel to cele potom menit.lebo sa jej nemohol zbavit.a teda to bola podivana ked to daval dolu.

Poslať Napísal: 14 Okt 2022, 15:23 

pockaj akoze pri striekanej izolacii sa toto nedeje? akoze nejdu do nej hlodavce, mysi a tak?

Poslať Napísal: 17 Okt 2022, 10:34 

nejdu.nedrzi tak pachovu stopu ako ine typy izolacie.tym padom nie je pre ne taka lakava.takze toho sa bat pri striekanej nemusis.co ja vnimam ako velke plus,lebo vela ludi mava prave s tymto v izolacii problemy.a to osobne by som zazit nechcel! :?

Poslať Napísal: 17 Okt 2022, 19:09 

Je to bezpečné akože myslím, čo sa týka zloženia, že nie je to také, že sa niečo z tej izolácie uvolňuje a že potom vlastne to musíš dýchať v dome?? :roll:

Poslať Napísal: 18 Okt 2022, 13:27 

hubo keby to tak bolo ako pises tak by to bol velky problem, takze nie je, praveze je to bezproblemov, je to bezpecne, na zaciatku sice to citit, ze sa to robilo, ale to sa vyvetra, takze potom necitit a hlavne nie je to, ze budes dychat nieco co ti moze uskodit, izolacie musia splnat velmi vela prisnych podmienok 8-)

Poslať Napísal: 18 Okt 2022, 14:08 

ked sa dava napriklad striekana izolacia tak sa dava taka hruba ako aj mineralna vata? myslim, ci to musi byt rovnako hrube alebo od coho to zavisi??

Poslať Napísal: 21 Okt 2022, 07:33 

Myslim, ze tam by mali byt nejake rozdiely. Ved je to iny material, tak asi aj ine tieto vlastnosti bude mat, nie?

Poslať Napísal: 25 Okt 2022, 13:51 

Mne aj znami radili, ze je lepsie zvolit striekanu izolaciu nez tu fukanu, ale mna by teda zaujimalo, ze v com je vlastne lepsia? Nie je to jedno, hlavne, ze tam proste nejaka bude?

Poslať Napísal: 26 Okt 2022, 17:01 

Pasil nie je to jedno, kazda izolacia musi byt inej hrubky, tiez kazda izolacia ma ine vyhody, pri niektorych typoch je velky problem, ze to pritahuje hlodavcov. Pri niektorych proste potrebujes parozabranu, ale pri kvalitnej striekanej nie a to ti vie aj peniaze usetrit.
Dobre je to, ze ani nejako starosti nie su, co sa tyka realizacie, ked to robia profesionali, tak to ide jedna radost. Uz som to tu asi niekde aj pisal, my mame striekanu izolaciu, od izolacia.eu a nedaval by som iny typ ani nahodou 8-)

Stránka 11 z 14 [ Príspevkov: 133 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14  Ďalší

Obsah fóra » Pred stavbou

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 6 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre