Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 9 z 20 [ Príspevkov: 193 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 20  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Akú bránu?
 Poslať Napísal: 06 Aug 2021, 10:23 

Vlastne hej, keď to mám počítať od úplného začiatku. Tak moje povinnosti sa blížia už ku koncu a bude to len na firme viac menej, ako si povedal. Len nejaké schvaľovania a takéto drobnosti sa budú odo mnňa dúfam očakávať. Ale pravda, mám vybraté. Akože váhal som, to je jasné, ale potom som sa rozhodol pre Lyon v tmavej šedej. Také niečo jednoduchšie som zvolil. Ale tie lamely som si nedal zvislo, ale vodorovne.

Poslať Napísal: 09 Aug 2021, 14:57 

Skyp14 no veď ti to vravím, že to tak muselo byť. akože pozrel som si, ale to bolo len tak, že kto sa tým ešte zaoberá a čo ponúka. cenové ponuky som si ďalšie vypracovávať nedával, ak to takto myslíš. vedel som, do čoho idem, tak som sa nejakým ďalším hľadaním a zabíjaním času nechcel ani zapodievať. totižto aj náš sused si od nich dával robiť som časom zistil.

Poslať Napísal: 10 Aug 2021, 07:13 

Sami ti navrhli sobotu? To som ešte nezažil, že by si takto firma dobrovoľne predlžovala pracovný čas. A už vôbec nie, aby cez víkendy chodili po zákazníkoch. Skôr je teraz bežné, že príde leto, dovolenky a zákazník môže robiť čo chce, musí proste čakať. Aj celozávodné dovolenky, keď bývajú, tomu vôbec nerozumiem, načo je dobré, keď sa odstaví na komplet celá výroba. Ale k veci. Aj ti povedali, kedy by si to mohol mať hotové?

Poslať Napísal: 11 Aug 2021, 12:57 

simon tak to ano, ked si mal to mal takto po ruke, ze si sa mal koho popytat a mali dobre skusenosti. moc by nemalo vyznam asi pokusat nieco dalsie.
fuscher hej, oni sami. mne by ani nenapadlo sa pytat, ze ci by sa to nedalo vybavit cez vikend. vraveli, ze bezne su to nejake dva mesiace plus minus. zalezi od narocnosti zakazky a kolko maju prave roboty. takze cakam, ze niekedy v polke oktobra by mohlo byt hotovo, alebo maximalne do konca oktobra teda. to mi zase neponahla, chcel som, aby sme mali hotovo do zimy a to sa stihne.

Poslať Napísal: 11 Aug 2021, 15:02 

No zbohom, to si nezačal práve šťastne s tým poliakom. Ale aspoň, že si včas prišiel na to, že by bola chyba ďalej komunikovať s ním a robiť u neho objednávku. Možno by si sa ani výsledku nedočkal. Ostanem ja asi pri tom prvom, keď počúvam pozitívne ohlasy.

Poslať Napísal: 13 Aug 2021, 12:18 

Mne popravde tiež nie. Víkend beriem ako oddychové dni, keď sa nepracuje. Teda aspoň takéto firmy. Ale fajn vedieť, to sa môže ešte hodiť takáto informácia niekedy do budúcna. Tak to do zimy stíhaš ešte aj s rezervou. Celkom rýchlovka tie dva mesiace. Ale tam muse záležať asi aj do toho, koľko si toho človek objednáva. Máš darček vianočný včasný pre všetkých vybavený, haha.

Poslať Napísal: 16 Aug 2021, 12:39 

fuscher mna to prekvapilo, ked sa pytali, ze ci moze byt aj takyto termin. kazdopadne davam Elmaru za toto plus. ze aj v nie bezne terminy su ochotni prist na zameranie. jasne, to postiham. najskor som s tym chcel zacat este skorej, ale neda sa vsetko naraz. tak budem rad, ked sa to takto postiha do zimy aspon. isto, to je rozdiel, ci si da niekto urobit oplotenie okolo celeho domu alebo len branu, aj ci doplnky k tomu este si poprihadzuje.

Poslať Napísal: 17 Aug 2021, 12:41 

junior dobre si si vybral, však ono zle sa asi ani nedá. už záleží, komu sa čo páči. mi tak napadlo, keď som si pozeral tie modely, ze ľuďom ani nemusí napadnúť, že sa tam dajú takéto úpravy robiť. že sa dá iná farba zvoliť, to je jasné, ale dajú zvoliť aj viaceré farby. alebo že sa dajú napríklad tie lamely takto otočiť z vodorovných na zvislé, alebo aj našikmo spraviť. prípadne sklon zmeniť. rozostupy medzi nimi nemusia byť len predpísanej dĺžky. je tam dosť možností, ako si tú, keď to tak nazvem, predlohu z obrázka upraviť.

Poslať Napísal: 18 Aug 2021, 12:16 

Niečo na tom bude pravdy. Tiež som prvý raz pozrel len tú uvodnú ponuku modelov a neštudoval to ďalej. Potom už človek príde na to, že je tam viacero možností ako si to navrhnúť, keď sa tomu povenuje. Ale ti poviem, že už to mám viac menej za sebou, aspoň čo sa týka vymýšľania a rozhodovania.

Poslať Napísal: 19 Aug 2021, 09:53 

Skyp14 tak tak, načo pokúšať šťastie. Ty si teraz v akej fáze? Už máš aj hotovo, či sa čaká na niečo? Všimol som si, že ste niečo so zameraním diskutovali.

Stránka 9 z 20 [ Príspevkov: 193 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 20  Ďalší

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 9 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre