Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 8 z 13 [ Príspevkov: 122 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 13  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Akú bránu?
 Poslať Napísal: 27 Júl 2021, 08:02 

Silvverst to máš pravdu, plot je investícia na dlhé roky. Nie je to niečo, čo by si menil každý rok, tak sa oplatí spraviť si pred realizáciou aj prieskum, aby si získal prehľad. Povedal by som, že kolega ti dal dobré odporúčanie. Aj si si pozeral ich ponuku? Mne robili bránu vlani. Je to vyše roka a za ten čas sa neobjavilo nič, s čím by som mal problémy. Ak ťa niečo zaujíma, napíš, hádam budem vedieť poradiť.

Poslať Napísal: 28 Júl 2021, 07:38 

Pozrel som si len tak zbežne zatiaľ, čo vlastne všetko sa dá od nich zakúpiť. Tak vravíš, že ty máš dobrú skúsenosť s nimi? Pozeral si aj iných výrobcov, ako to bolo mne odporučené od viacerých ľudí, nech si spravím prehľad. Ale myslím, že keď nájdem hneď niekoho, kto by mi vyhovoval, tak načo by som hľadal ďalej, či sa mýlim?

Poslať Napísal: 02 Aug 2021, 07:30 

junior tiež si myslím, že je to v pohode dodacia doba, pretože teraz v lete sa zvyknú predlžovať termíny dodacie kvôli dovolenkám. okrem toho aj korona v tomto zaúčtovala a má vplyv aj na takéto veci. ale u nich sa nič nepomenilo ani teraz. to stíhaš s prehľadom, keď sa do toho teraz pustíš. to je asi na tebe, čo si zvolíš. ten konfigurátor je akože rýchla cenová ponuka. zadáš, čo od teba bude pýtať a oni ťa potom nakontaktujú ohľadom ďalších údajov, čo budú potrebovať, aby vypracovali ponuku. je to jednoduchšie ako písať maily alebo vybavovať telefonáty.

Poslať Napísal: 02 Aug 2021, 11:05 

simon je mozne, ze som na to natrafil, ale nevenoval som tomu pozornost, kedze teraz to nepotrebujem riesit. ale diky, ze si spomenul, budem vediet do buducna, keby som s niecim takym mal problem. aspon viem, kde hladat a ze netreba hned robit paniku. co bol u teba ten rozhodujuci moment, kedy si si uvedomil, ze oslovis ich?
fuscher malo by to tak byt, vsak byvat tam budeme obaja. tak nech obaja aj rozhodujeme v com budeme byvat a ako to bude vyzerat. zakazdym je najhorsie zacat. clovek sa zbytocne dopredu obava a pritom to ide samo.

Poslať Napísal: 03 Aug 2021, 12:49 

Tak to budeš mať tieto dni pomaly aj po zameraní, či? Neviem, aké sú tam teraz čakačky. Veľa firiem má dlhšie termíny na dodanie alebo montáže takto v lete, keď sú dovolenky. Len čisto bránu si dával teda robiť, či aj plot si tam pridal. U nás sa do dávalo robiť na komplet celé oplotenie. Som rád, že sme to dali naraz robiť. Teraz máme už pokoj s oplotením na dlhé roky.

Poslať Napísal: 04 Aug 2021, 07:59 

Za seba môžem povedať, že áno. Ako som písal, za ten čas sa nestalo nič, čo by som musel riešiť, že by niečo nefungovalo alebo nebodaj by som mal nejakú reklamáciu. Len nech to tak je aj naďalej. Tak jasné, že som si pozrel aj iných. Najskôr som si našiel nejakého poľského výrobcu, ale to som počas komunikácie zistil, že by bola chyba dať si bránu robiť tam. Takže v mojom prípade bolo potreba skontaktovať viacero výrobcov. Ale zas na druhej strane máš pravdu, že ak ti vyhovuje výrobca alebo teda predajca vo všetkom a spĺňa požiadavky, ktoré máš, tak zbytočne špekulovať.

Poslať Napísal: 05 Aug 2021, 14:41 

Skyp14 jasné, to sa ani nedá, že by si človek každú vec všímal a pamätal. u mňa? my sme s bratom mali už dávno dávno debatu ohľadom domov a pozemkov a takýchto vecí a preberali sme všetko možné. on ich vtedy spomenul a nejak mi utkvel názov v hlave. doteraz si vravím, že to tak malo byť, lebo ja si málo vecí pamätám. keď sme chceli doma robiť bránu, tak ma nejak odrazu osvietilo. pozrel som si, čo akurát mali v ponuke a už to išlo.

Poslať Napísal: 05 Aug 2021, 17:40 

Teraz som si spravil čas, že si k tomu sadnem. Pôjdem cez ten konfigurátor, píše sa, že by cenová ponuka mala byť behom pár minút. Samozrejme, že to na prvý raz správne všetko nezadám ako sa poznám. Ale veď budem s nimi v kontakte a nejak sa to dá dokopy. Toto je taký môj prvý a veľký k novej bráne. Už aby to bolo, lebo tieto vybavovačky a riešenice nie sú nič pre mňa.

Poslať Napísal: 05 Aug 2021, 17:52 

junior prvý krok bol už to, že si sa rozhodol, že sa na to dáš. aj druhý krok máš už za sebou, že si sa rozhodol pre firmu, ktorá ti bude robiť bránu. to už si v pol ceste. teraz tá cenová ponuka a potom bude zvyšok v podstate už len na nich. teda ovšem ak máš vybratý model a farbu. to si ani nespomínal, či som nepostrehol?

Poslať Napísal: 06 Aug 2021, 09:01 

simon tak to ozaj ta muselo nejak osvietit alebo co, ked vravis, ze si nezvyknes pamatat. take jednoduche, nahodou si sa dopocul a vyuzil to. super, si mal od coho odrazit. ani si nepozeral niekoho dalsieho? ale vsak naco vlastne, ked ponukaju kvalitu, to je to podstatne pri vybere. aspon pre mna ano.
fuscher uz aj po zamerani veru. si predstav, ze boli v sobotu. ked sme sa dohadovali, sa pytali, ci to nebude vadit. cez vikendy mavam volno teraz, tak som to odsuhlasil. potom hovorili, ze maju toho vela, ale miesto toho, aby predlzovali terminy, tak to robia takto, ze aj v soboty chodia, ak to ludom vyhovuje.

Stránka 8 z 13 [ Príspevkov: 122 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 13  Ďalší

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 8 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre