Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 50 z 53 [ Príspevkov: 522 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Akú bránu?
 Poslať Napísal: 11 Nov 2022, 08:16 

cauko caute... kolko ste dali za posuvnu samonosnu branu? podla coho sa vypocitava cena? myslite, ze ceny maju predajcovia podobne, alebo sa to u niekoho vyrazne viacej oplati?

Poslať Napísal: 11 Nov 2022, 11:30 

V prvom rade sa cena odvíja asi od materiálu a od rozmerov. Chceš pohon či nie? To je tiež zvlášť položka na faktúre. Ale vieš si v podstate aj sám zistiť cenu, keď použiješ konfigurátor. Prípadne možnosť osloviť priamo predajcu so žiadosťou o cenovú ponuku. Každopádne odporúčam keď tak osloviť viacero spoločností, kvôli prehľadu a možnosti voľby.

Poslať Napísal: 14 Nov 2022, 09:12 

Toooby kde takúto zalamovaciu robia? Lebo bol som sa pýtať u nás jedného predajcu v takých stavebninách alebo ako by som charakterizoval predajňu a tam akože pozeral na mňa ako puk, že čo to chcem.

Poslať Napísal: 14 Nov 2022, 10:30 

,,, preto mas lepsie, ked si najdes akoze konkretne nejaku firmu, ktora sa zaobera len tymto,,, ze robi len tie ploty a len tie brany,,, nekupoval by som taketo nieco v stavebninach ak to chces mat poriadne spravene,,,

Poslať Napísal: 15 Nov 2022, 08:37 

Tak to by som veru ani ja nie, však keď ideš kupovať bránu tak asi s tým, že aby ti proste naveky slúžila a nemusel si ju nejak meniť po čase. Ono sme sa bavili aj o doplnkoch, že sa dajú u nejakej firmy doobjednať akože v rovnakej farbe, vzore atď. A toto asi tiež nehrozí, keby si kupoval v stavebninách, to by si musel hľadať a dopasovávať nejak.

Poslať Napísal: 16 Nov 2022, 09:34 

cau Jozefo tak material som uvazoval nad hlinikom... kedze sa to bude aj hore dole otvarat, nech sa ten cely system nejak moc nenamaha... si myslim, ze by to potom mohlo aj dlhsie vydrzat vsetko, ked si to porovnam napriklad s kovanou branou...

Poslať Napísal: 18 Nov 2022, 08:59 

To si dobre uvažoval, si myslím, že to je asi jedna z naj možností, pre akú sa dá rozhodnúť. Aj z tohto hľadiska, že je to ľahký materiál, čo má vplyv na ďalšie veci. Ale aj si zober, že ti to napríklad nezhrdzavie, takže sa nemusíš okolo toho motať po čase s kartáčom a natierať to nanovo. To je tiež isto veľké plus.

Poslať Napísal: 18 Nov 2022, 12:12 

Toto je inak super, to sa bavíte o hliníku, že? My sme tiež dávali z neho robiť. Ja som sa do toho spočiatku nevyznala, ale tak rýchlo mi bolo ozrejmené, že čo áno a čo nie, z čoho sa bude vyberať. A nakoniec sa teda takto vybralo.

Poslať Napísal: 21 Nov 2022, 08:45 

Jurny neviem ti povedať na isto, môžem to pozrieť, keď tak, alebo však skús pozrieť normálne na webe. Daj si Ploty Elmar a tam pozri, ale myslím si, že to tam nájdeš všetko, čo sa potrebuješ dozvedieť. Však keby niečo, tak zas je najmenej, že by si im napísal mail alebo zavolal alebo tak. Ale podľa mňa budú mať aj toto.

Poslať Napísal: 21 Nov 2022, 12:06 

Ivulinkka,
čo ste si dávali robiť? My máme objednanú hliníkovú bránu. Už hádam každú chvíľu sa ozvú, že je hotovo, lebo sa bojím, ako sa im to bude robiť, keď už sa tak ochladilo. Ale tak dúfam, že to majú všetko pod kontrolou a nebudú nejaké problémy. Aj keď tiež je pravda, že sme sa my mohli skorej rozhýbať.

Stránka 50 z 53 [ Príspevkov: 522 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53  Ďalší

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Google [Bot] a 9 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre