Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 49 z 53 [ Príspevkov: 522 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Akú bránu?
 Poslať Napísal: 03 Nov 2022, 08:52 

podľa mňa hej, to by nemala byť podmienka, že to musí byť všetko rovnaké. ono však aj bránu by si si teoreticky mohol dať inakšiu ako si vyberieš plot. to je podľa mňa všetko na tvojom rozhodnutí a teda na tom, ako má firma stanovené podmienky. čiže možno aj podľa tohto by som sa rozhodoval, u koho spravím objednávku. btw dvierka na siete som asi nevidel ešte iné ako normálne plné.

Poslať Napísal: 03 Nov 2022, 10:48 

Ricco to sú podľa mňa už také detaily toto, čo rozoberáte. Prešla som si týmto procesom nie tak dávno, takže viem, o čom hovorím. Treba sa na iné veci sústrediť pri výbere :)

Poslať Napísal: 04 Nov 2022, 08:51 

Vieruša myslíš tým, že ste vyberali, že komu zveríte tú bránu a všetko okolo toho? A ako ste sa rozhodli teda nakoniec? Od leta sa do toho chcem pustiť, ešte to ale nie je také hrozné doma so starou bránou, tak to zatiaľ postupne odkladám. Ale aj tak viem, že proste ma to neminie, tak kľudne ak vieš odporučiť niekoho, by som si aspoň pozrel, že čomu sa vlastne venujú, že či by som si vedel u nich tiež vybrať.

Poslať Napísal: 04 Nov 2022, 10:37 

Ahojte, my nemame moc priestoru pred garazou, ale chceli by sme otvaraciu branu. Nie taku, co sa zasuva, lebo to by sa nezmestilo zase z tych bocnych stran. Ako ste riesili takuto situaciu? Brana tam proste byt musi.

Poslať Napísal: 07 Nov 2022, 08:38 

Však preto som sa pýtal, lebo som nevidel takto spravené dvierka, že by neboli plné. To možno ani nejak nejaká vyhláška nepovoľuje, to neviem, to len tipujem, lebo tak predsa len sú tam také veci, čo by mali byť nejak chránené podľa mňa. Ale tak opýtam sa radšej.

Poslať Napísal: 07 Nov 2022, 10:41 

Manuel: to mas podla mna uplne jedno, ci je do toho zapojena aj nejaka vyhlaska alebo co, prosto si objednas tie dvierka inaksie ako plot alebo branu a je to vybavene. treba si vybrat taku firmu na realizaciu, ktora s tym nebude mat problem, spravit odlisne casti z objednavky a je to.

Poslať Napísal: 08 Nov 2022, 07:46 

Toto riešite na môj vkus úplne detaily a doplnky. Dôležitejšie je zamerať sa skôr na ten plot alebo bránu, neviem, že čo z toho ideš dávať robiť, alebo či všetko. Ale pri tomto si sleduj kritéria a parametre, nie pri nejakých dvierkach na inžinierske siete.

Poslať Napísal: 09 Nov 2022, 08:26 

vidis na tvoj vkus su to detaily, ale tak pre niekoho to moze byt rozhodujuce, ak vybera medzi viacerymi firmami. lebo tak nie kazdy to musi robit podla predstav zakaznika. takze asi tolko k tomu. ale tak hej, dolezity je skor ten plot alebo brana samotna. ale ako kriterium vyberu moze byt kludne aj toto spominane.

Poslať Napísal: 09 Nov 2022, 10:51 

- kamosi vidim, ze tu mate dost rusnu debatu ohladom tych dvierom. skusim to uviest na spravnu mieru a prikladam rovno dokaz, ze sa to da spravit aj tak, ako ste pisali, ze plot tak a dvierka tak.
Obrázok

Poslať Napísal: 10 Nov 2022, 08:31 

Kraska36 tak to máte dosť komplikovanú situáciu tým pádom. Je tam teda tá brána vôbec potrebná, keď hovoríš, že tam je toľkoto málo miesta? Lebo tak treba počítať, že aj tá brána samotná ešte nejaké miesto zaberie. Ale tak možnosť by bola ešte otváracia zalamovacia. Že tie krídla brány, keď sa otvoria, tak sa potom ešte ako keby preložia na polovicu, že sa zalomia, takže priestorovo to vychádza lepšie.

Stránka 49 z 53 [ Príspevkov: 522 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53  Ďalší

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 8 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre