Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 45 z 46 [ Príspevkov: 451 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 42, 43, 44, 45, 46  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Akú bránu?
 Poslať Napísal: 19 Sep 2022, 08:53 

Ahojte všetci, keby sme chceli teraz dávať robiť novú bránu, tak čo to všetko obnáša? Koľko to asi tak celé trvá? A ešte jedna otázka mi napadá. Je veľký výber z tých prevedení, druhov, modelov, alebo ako sa to volá? Zase chcem aby sa nám aj hodila, nech nie je úplne odveci.

Poslať Napísal: 20 Sep 2022, 10:34 

Na začiatok si treba vybrať, od koho ju budeš objednávať a kupovať. Potom príde na rad cenová ponuka, resp. toto asi skôr pred tým rozhodnutím, kým si niekoho vyberieš. Potom zameranie, počkáš si, kým ti všetko vyrobia, čo trvá tak do dvoch mesiacov cca a potom už len dodávka a montáž.

Poslať Napísal: 21 Sep 2022, 13:33 

Vanda plot máte aký spravený? Predpokladám, že si to myslela tak, aby sa brána hodila práve k tomu plotu. Prípade k nejakému zábradliu? Farbu vieš zvoliť napríklad tak, aby to ladilo so strechou alebo s oknami, tienením vonkajším.

Poslať Napísal: 22 Sep 2022, 06:22 

Silvverst píše:
Vanda plot máte aký spravený? Predpokladám, že si to myslela tak, aby sa brána hodila práve k tomu plotu. Prípade k nejakému zábradliu? Farbu vieš zvoliť napríklad tak, aby to ladilo so strechou alebo s oknami, tienením vonkajším.

ale preco by museli mat nejaky takyto podobny plot? bezne si ludia davaju napriklad ploty z betonovych panelov a potom uz len daju dorobit nejaku branu alebo branicku. mam takych susedov, co to takto maju, do prace chodim okolo domu, ktory je na rohu ulice, tiez maju takyto plot a ti dokonca len branicku maju spravenu, lebo parkovanie maju vonku pod pristreskom, garaz nemaju. takze uplne normalna vec si myslim.

Poslať Napísal: 22 Sep 2022, 09:43 

KubíkJ keby som chcel bránu spoločne s prístreškom, aby mi to všetko jedna firma spravila, to by som asi veľa chcel, čo? Vychádzam z toho, že materiály sa dajú použiť na oboje rovnaké, rozdiel je akurát v prevedení. Ale zase keď kadejaké tie ploty vedia spraviť, že niektoré sú fakt rozdielne, tak... No neviem, nechám si poradiť.

Poslať Napísal: 23 Sep 2022, 06:17 

predpoklad je to dobry, ono zalezi aj od toho, ze ci si vsetko firma robi sama alebo vyuziva sluzby nejakych subdodavatelov. ak si firma vyraba tie ploty, brany a vsetko okolo toho svojpomocne, ze proste z nicoho vyrobia komplet hotovu zakazku, ze maju aj praskovu, lakovnu a vsetky tieto stroje potrebne, tak potom by ani ten pristresok nemal byt problem si myslim.

Poslať Napísal: 27 Sep 2022, 06:13 

Presne ako sa spomenulo, plot máme z betónových panelov, ale tak niektoré časti musia byť proste iné, tak hľadám riešenia. Ladiť spoločne s bráničkou, tú som zabudla spomenúť, keď som písala minule. A teda farbu by som vyberala podľa toho, aby pasovala ku streche. Tá je čierna, takže s tým by problém hádam nemal byť, že by sa niečo v takejto farbe nenašlo, aspoň dúfam no.

Poslať Napísal: 27 Sep 2022, 08:07 

Som niekde čítala, že sa dajú aj napríklad kvetináče alebo číslo na dom objednať, alebo keď spomínaš tú bráničku, tak že aj zabudovanú schránku do tej bráničky napríklad. Aj takéto niečo si idete dávať?

Poslať Napísal: 28 Sep 2022, 06:28 

Dávali sme robiť bránu pred šiestimi rokmi od Elmaru a u nich boli aj takéto doplnky na výber. Neviem prečo mi utkveli v hlave presne tie kvetináče, ktoré aj ty spomínaš, ale bolo tam toho omnoho viac. Už presne nebudem asi vedieť povedať, že čo, lebo to bolo však pred nejakým časom, ale tak také drobnosti ako popisné čísla a podobne, to tam tiež nájdeš.

Poslať Napísal: 29 Sep 2022, 06:16 

Vidíš to, možno to bude aj ono. Kde oni sídlia? To som v nejakom časopise čítala, ešte som ich netriedila, tak to skúsim pohľadať, že či to je to isté, čo aj ja myslím. Máš pravdu, že tam bolo viacej tých doplnkov, mne toto tak utkvelo v pamäti.

Stránka 45 z 46 [ Príspevkov: 451 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 42, 43, 44, 45, 46  Ďalší

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 14 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre