Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 44 z 46 [ Príspevkov: 452 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 41, 42, 43, 44, 45, 46  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Akú bránu?
 Poslať Napísal: 09 Sep 2022, 08:19 

Janko myslis taku, ze som sa nevedel rozhodnut? To ani nie, vo vybere som mal v podstate jasno hned, lebo sme menili viac menej len staru branu za novu, takze tam nebolo moc z coho vyberat, isli sme na istotu. Akurat co som riesil, tak som hladal taku firmu, co vie zabezpecit aj odvoz ten starej brany. Nechcelo sa mi proste hladat niekoho, kto by to zaviezol na zbezny dvor alebo kam, alebo si prenajimat auto.

Poslať Napísal: 09 Sep 2022, 11:13 

To aj taketo nieco sa robi? To som ani netusila, ze este nieco navyse aj ponukaju tie firmy. Ale dobre vediet teda. Este aj nejake benefity su, o ktorych neviem? :D

Poslať Napísal: 12 Sep 2022, 08:25 

Ale jasna vec, teraz uz kadejake taketo doplnkove sluzby maju tie firmy. Ono cez velky vyber modelov, farieb, prevedeni, zameranie a montaz je toho viacej. Napriklad aj taka vizualizacia. To je tiez fajn vec, ze si nemusis len tak v hlave predstavovat, ako asi by ten plot alebo brana vyzeral priamo u teba. Takto si to rovno pozries bud v 2D alebo niektore firmy aj 3D vizualizie robia rovno k cenovej ponuke.

Poslať Napísal: 12 Sep 2022, 11:00 

My sme si napríklad vybrali bráničku so zabudovanou schránkou. To nám tiež všade nevedeli vyhovieť úplne všade. Tak som rada, že sme nakoniec našli. Tiež sme si museli takúto podmienku vymyslieť, ale tak hlavne, že sme našli.

Poslať Napísal: 13 Sep 2022, 06:07 

tiez by som prijal tu branicku rovno aj so zabudovanou schrankou a keby tam bolo aj popisne cislo, tak by to bolo idealne. ale to myslim, ze su take detaily uz, co by sa teoreticky mohli dat dohodnut. prvorade je teraz najst firmu, co spravi plot a branu. a teda aj tieto ostatne veci, plus aj dvierka na inzinierske siete. ked to takto citam po sebe, tak zniem asi trochu narocne :roll:

Poslať Napísal: 13 Sep 2022, 09:39 

... Serg... ale nie, preco narocny... vsak proste vies, co chces a tak podla toho hladas... podla mna je praveze fajn, ze rovno to ta mas takto premyslene, co budes potrebovat a podla toho ides aj hladat firmu, ktora ti to vie vsetko dodat... lepsie takto ako od jedneho to, do druheho to a kombinovat to kadejako...

Poslať Napísal: 14 Sep 2022, 06:23 

Tiež sa mi páči, že to chceš mať hotové všetko naraz a nájsť výrobcu, čo bude toto všetko vedieť spraviť. Elmaru vyšiel tuším týždeň alebo dva dozadu post na sociálnej sieti, kde pridávali fotky z realizácie a bolo tam hádam všetko, plot, brána, bránička, schránka, dvierka. Či aj to číslo, to si nespomeniem, ale to si myslím, že už by bolo to najmenej pri tomto všetkom.

Poslať Napísal: 15 Sep 2022, 19:24 

Durijuri tak to rozumiem, pokiaľ sa to dalo takto vyriešiť, že rovno ti vedela firma aj odvoz zabezpečiť, tak to máš lepšie. Dve muchy jednou ranou, ako sa hovorí a ušetrený čas aj kopec starostí s tým odvozom.

Poslať Napísal: 16 Sep 2022, 11:21 

boziena ved hej, preto by som to takto chcel riesit, ze sa to vsetko naraz objedna. aj keby som akoze mal dlhsie o nieco cakat, tak by mi to nevadilo, len aby to bolo teda takto na kompletku.
durino diky ti za tip, pozriem si to tam, ze ci to je nieco take, ako by som chcel, aku mam predstavu. ale vsak hadam hej, asi tolko moznosti v tomto zase nebude si myslim. a teda u nich sa to aj oplati, hej? aby som zase nebral len preto, ze vsetko maju, ale kvalitativne...

Poslať Napísal: 19 Sep 2022, 05:58 

neviem, co si predstavujes pod tym dlhsim cakanim, ale co viem, tak to dodanie je vseobecne tak medzi mesiacom az dvoma. zalezi samozrejme od tej ktorej spolocnosti a aj od tvojej objednavky. toto je taka rozsiahlejsia, tak si myslim, ze to bude skor ta horna hranica co sa tyka dodacej doby. ale tak zase ked si zoberies, co vsetko ta objednavka zahrna a ze je to vsetko robene od uplneho zaciatku vsetko na mieru, tak je to v pohode si myslim.

Stránka 44 z 46 [ Príspevkov: 452 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 41, 42, 43, 44, 45, 46  Ďalší

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 13 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre