Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 43 z 45 [ Príspevkov: 450 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 40, 41, 42, 43, 44, 45  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Akú bránu?
 Poslať Napísal: 25 Aug 2022, 07:54 

Ctibor tak to ti veru neviem povedať, ako je to pri iných. Keď mám pravdu povedať, zase toľko som sa tým pohonom nevenoval. Myslím, že značná časť budú také, ktoré nemajú teplotné rozmedzie až takého. Keď si to zoberiem z druhej strany, že aj keby niektoré pohony mali viacej, tak to zas nie je nejaké potrebné v našich podmienkach.
TDEAS mám pocit, že na pohon bude normálne záruka, čo uvádza nemecký výrobca, lebo tam veľa nenačarajú s tým aj keď sa to montuje potom u nás. A čo sa týka brány, tak na tú máš záruku 11 rokov, čo je podľa mňa fakt dosť.

Poslať Napísal: 25 Aug 2022, 09:18 

Durijuri tak čo ti poviem, so mnou je to niekedy proste ťažko. Ale tak či onak si myslím, že som urobil nakoniec dobre. Tiež máš nejakú podobnú skúsenosť?
Ctibor podľa mňa áno, tak mi bolo aj povedané, že najlepšie bude, keď to proste nechám tak a všetko mi oni zrealizujú. To mi hovorili aj oni, keď boli na zameraní, že takýchto špekulantov sem tam majú, ale vo väčšine prípadov to skončí tak ako u mňa.

Poslať Napísal: 30 Aug 2022, 08:16 

Janko čiže dá sa tak spraviť, ale lepšie a aj jednoduchšie je teda nechať to proste tak a objednať tú bránu ako keby na komplet aj s tým pohonom rovno, oki :)

Poslať Napísal: 02 Sep 2022, 08:00 

Skús si napríklad dať naceniť tú bránu normálne s pohonom, čo oni používajú, čiže tak na komplet, by som to nazval. A potom si dať spraviť ponuku bez pohonu a prirátaj si k cene ten tvoj pohon, zarátaj si robotu, ktorú by si musel tomu venovať a uvidíš, čo sa ti lepšie oplatí.

Poslať Napísal: 05 Sep 2022, 07:52 

Varak aj som myslel, že nebudem prvý ani posledné, ktorému niečo takéto napadlo. Hádam teda budem patriť do tej skupiny zákazníkov, ktorí spravia to lepšie rozhodnutie, že to nechajú teda celé na firmu.
Janko to je v pohode, ja len tak či náhodou nemáš o tom prehľad. Ale však nie je to zase taká vec, čo by bolo nejak špeci nutné sledovať pri výbere. Ono asi tie firmy vedia, čo robia a s čím pracujú.

Poslať Napísal: 06 Sep 2022, 07:26 

Bors a čo ti teda vyšlo? Kto spĺňal najlepšie všetky tie kritéria, ktoré si vypísal? Dá sa to tak vôbec povedať, že je niekto lepší hneď vo všetkom?

Poslať Napísal: 06 Sep 2022, 11:45 

povedal by som, ze to vo velkej miere zalezi od toho, ake si tie podmienky stanovis. pre kazdeho moze byt rozhodujuce nieco ine, vies ako. ale ak by si chcel vybrat niekoho, ze kto bude mat fakt na vysokej urovni kazde jedno tebou zvolene kriterium aj to sa da si myslim. len treba povenovat trochu casu a pojde to.

Poslať Napísal: 07 Sep 2022, 07:59 

Vieruša v podstate tak ako hovoríš. Prosto nechať to všetko na firmu a máš pokoj a máš to bez starostí. Ako písali, potom je to lepšie aj skrz tú záruku. Plánuješ niečo takéto riešiť?
Ctibor tak to zase nie, že by to nebolo nutné sledovať. Ale tak som myslel, že sú aj iné veci, čo sa sledujú pri výbere.

Poslať Napísal: 07 Sep 2022, 10:18 

Skolyr prečo by nemohla ísť samonosná? Však to je asi také najuniverzálnejšie riešenie, že aj keď nemáš neviem koľko miesta na otváraciu, tak samonosná sa proste dá dať. Myslím, že aj čo sa týka spoločnosti, čo si si predbežne vybral, tak môžeš byť okej s výberom. Elmar je fajn, aj čo sa týka celkovo tých plotov, brán, zamerania, montáže. Kľudne ak sa ti pozdávajú, tak ďalej ani nehľadaj.

Poslať Napísal: 08 Sep 2022, 07:57 

Toooby aké ďalšie brány vedia spraviť? Aj niečo také nie úplne klasické? Videl som niekde, keď sme v lete behali po výletoch, takú bránu, že sa otvárala, akože dvojkrídlová, ale tie krídla sa ešte tak lámali na polovicu. Aj takéto niečo by vedeli?

Stránka 43 z 45 [ Príspevkov: 450 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 40, 41, 42, 43, 44, 45  Ďalší

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 8 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre