Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 5 z 8 [ Príspevkov: 72 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Akú bránu?
 Poslať Napísal: 24 Jún 2021, 07:36 

Dá sa to, no potom bude možno problém so zárukou u koho si ju uplatníš? Môže sa stať, že to bude firma od ktorej kúpiš pohon zvalovať na firmu čo robila bránu. Nie všetko čo je lacnejšie je aj kvalitné. Over si skúsenosti s tým pohonom aby sa ti nestalo, že bude po 5 rokoch nefunkčný

Poslať Napísal: 24 Jún 2021, 11:51 

zbytočne špekuluješ ako ušetriť a nakoniec to preplatíš uvidíš.

Poslať Napísal: 25 Jún 2021, 14:25 

Asi mate pravdu uz viaceri ma od toho odhovaraju, ze ked uz chcem hlinikovu branu, tak so vsetkym aj s dlhorocnou zarukou :) Koho by ste mi teda poradili?

Poslať Napísal: 25 Jún 2021, 14:47 

Tak keď ťa všetci odhovárajú, tak to má niečo do seba, no nie? Moja skúsenosť je len s elmarom, iného sa neodvážim odporučiť :)

Poslať Napísal: 26 Jún 2021, 20:15 

Cenovo a kvalitou su na tom ako? Z planu dat tam vlastny pohon som upustil, oni maju aky?

Poslať Napísal: 29 Jún 2021, 12:16 

Cenovo boli u nás rovnako ako iné ponuky, no kvalitou sú na tom lepšie ako konkurencia, aspoň z môjho pohladu. Na stránke nájdeš všetko potrebné aj ponoh aj brány aké majú v ponuke

Poslať Napísal: 30 Jún 2021, 11:12 

a aku maju stranku? lebo google mi vyhodil len nejaky showroom v BA

Poslať Napísal: 06 Júl 2021, 10:48 

Cenovo záleží od toho, čo by si všetko chcel, či len bránu? Majú na výber z viacerých možností. To si už vieš pozrieť na webe. Čo sa kvality týka, za tie roky sa nemám na čo posťažovať. Funguje ako na začiatku, nijak sa nezadrhavá ani v pri vysokých teplotách ako sú teraz a ani v zime, keď sú u nás teploty hlboko pod nulou. Pohon majú od nejakej nemeckej firme, tuším to bol Sommer, takže kvalita. Môžeš si dať aj vlastný pohon, ale to si potom musíš sám namontovať, to už oni nerobia, oni len ten nemecký montujú.

Poslať Napísal: 07 Júl 2021, 08:06 

Ich web stránka je https://ploty-elmar.sk/ Tam si už nájdeš všetko potrebné. Ak by si sa nevedel v niečom zorientovať, tak kľudne môžeš otázky smerovať aj na mňa. Nedávno nám boli robiť plot a bránu, takže mám čerstvo prehľad, čo a ako. Nie som síce odborník na to ako oni, ale v čom budem vedieť poradiť, poradím.

Poslať Napísal: 07 Júl 2021, 12:14 

Trundzi chcel som tam davat sam pohon, aby som proste usetril, ale ako vidim, nema to zmysel. radsej si to dat takto spravit bude rozumnejsie. ked uz pridu spravit branu, bola by blbost, aby ja som sa tam s tym potom mordoval s pohonom. takto to bude aspon cele komplet v zaruke. nahodou nevies, ake rozmedzie teplotne bolo pri tych ich pohonoch? pri tych co som ja pozeral to bolo nejakych plus minus 60 stupnov, co vlastne nie je az tak vela.

Stránka 5 z 8 [ Príspevkov: 72 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Ďalší

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 10 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre