Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 40 z 42 [ Príspevkov: 411 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 37, 38, 39, 40, 41, 42  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Akú bránu?
 Poslať Napísal: 19 Júl 2022, 10:35 

My sme potrebovali novú bránu a to som pozeral aj na také veci, že aký pohon tam, ktorá firma používa. Lebo tak ako si vieš prečítať recenzie na firmu ohľadne brán, tak aj na firmu, čo tie pohony vyrába a dodáva. Takže ono je prosto veľa toho, podľa čoho sa kto rozhoduje.

Poslať Napísal: 20 Júl 2022, 07:24 

varak toto mi nenapadlo si tiez osledovat. a to normalne sa mam opytat, ze aky pohon pouzivaju, ci normalne o tom najdem niekde informaciu. lebo tak je pravda, ze nie vsetky budu rovnakej kvality. aby aj v zime sa nestalo, ze to nejak primrzne, alebo teraz ked su tie horucavy, ze sa tam nieco poskodi. vies, ako to myslim, ze vsetky asi nebudu dimenzovane na rovnake teplotne rozmedzie.

Poslať Napísal: 20 Júl 2022, 10:06 

RenatkaMilekova kvetináče veru nie, to by mi asi doma neprešlo, že by som bola potrebovala nutne takéto práve. Ale čo sme dali, tak sme vybrali popisné číslo, lebo to sme mali už také ošuntelé celé aj čo na to pršalo, tak to nevyzeralo už moc pekne. Toto by malo predsa len dlhšie vydržať. A ešte muž pridal tie dvierka na inžinierske siete. Že to je tak vidno dosť, tak nech to vyzerá.

Poslať Napísal: 21 Júl 2022, 07:28 

KubíkJ to vážne? Toto by mi inak asi nebolo ani samému napadlo, že viacero farieb vybrať. Môže to vyzerať veru zaujímavo. To keď toto poviem doma, tak to bude ešte len špekulovania a kombinovania, hhaha.

Poslať Napísal: 01 Aug 2022, 07:52 

Vieruša ale toto terajšie hliníkové by nemalo sa nejak zničiť a zoškaredieť ani keď bude na to pršať a svietiť slnko a tak ďalej, nie? Teda súdim podľa toho, čo mi môj chlap hovoril o tom hliníku, že ako sa to správa. Tie dvierka to je fajn, to sa mi páči, keď je tá skrinka zasadená do plota, že potom to je také jednaké všetko. Dobre to ukáže už na prvý pohľad.

Poslať Napísal: 01 Aug 2022, 11:07 

dobre ti tvoj chlap hovorí, pri hliníku máš istotu, že ten plot, či brána, či takéto doplnky budú aj po čase vyzerať rovnako ako na začiatku. ono to je taký materiál, že sa dá povedať o ňom, že je bezúdržbový. čiže ti odpadajú aj nejaké starosti časom, čo by si pri iných možnostiach materiálov mala, že nejaké brúsenie alebo natieranie. tak pri hliníku takéto niečo nie je potrebné.

Poslať Napísal: 02 Aug 2022, 06:58 

Janko píše:
KubíkJ to vážne? Toto by mi inak asi nebolo ani samému napadlo, že viacero farieb vybrať. Môže to vyzerať veru zaujímavo. To keď toto poviem doma, tak to bude ešte len špekulovania a kombinovania, hhaha.

vidis to, aby som ti este viacej neuskodil ako pomohol s touto informaciou heh. ale tak ja som to tak pre zaujimavost, ze aj takato je moznost. lebo videl som aj na fb, co davali fotky z tych zakaziek, co robili a tam som si to tiez vsimol. nie je toho vela, ale sem tam sa to objavi aj v tej galerii na webe napriklad.

Poslať Napísal: 02 Aug 2022, 10:52 

Toooby podla mna ano, vsak to sa nezda, ale tak ked si robia vsetko sami na svojej hale, tak to isto je rychlejsie a o dost ako keby mali spravit jednu vec, poslat to niekam inam na dalsii ten ukon a potom zase cakat na dodanie a dokoncovat. mne sa toto paci, ked je firma a proste si dava zalezat aj na tomto, ze od zaciatku, od prvotnych materialov az po montaz vie zabezpecit vsetko sama.

Poslať Napísal: 03 Aug 2022, 07:53 

Keby sa potom niečo udialo, tak sa jednoduchšie bude riešiť aj nejaký dodatočný či už záručný alebo pozáručný servis si myslím. Vieš, že proste o všetkom budú vedieť, čo ako treba.

Poslať Napísal: 03 Aug 2022, 11:10 

KubíkJ to myslíš Elmar, čo je na fb, že? Tam sme sa aj my inšpirovali. Mali sme akože favoritov, niečo vybraté, ale toto nám potom pomohlo, keď už sa nám čas krátil, že sme sa potrebovali rozhodnúť pre niečo. Oplatí sa veru sledovať aj takéto veci, keď sa chce človek dostať k nejakým informáciám.

Stránka 40 z 42 [ Príspevkov: 411 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 37, 38, 39, 40, 41, 42  Ďalší

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 10 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre