Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 39 z 42 [ Príspevkov: 411 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Akú bránu?
 Poslať Napísal: 13 Júl 2022, 07:42 

Asi nie je najrozumnejšie riadiť sa len cenou, nie? Aspoň my sme tak nie, že aj iné veci sme brali do úvahy. Samozrejme, že cena bola a je dôležitá, ale pre firmu sme sa rozhodovali aj podľa toho, že kto mal aké modely v ponuke, farby, či sa s tým dalo nejak pracovať ešte, že nejaké úpravy podľa seba a tak. Aj také tie doplnkové veci k oploteniu sme si nejaké dali, čiže toto bola tiež výhoda, keď nám to vedela jedna firma všetko naraz spraviť.

Poslať Napísal: 13 Júl 2022, 09:44 

Čo ste si dávali z tých doplnkov? Nedávala si si náhodou aj kvetináče? Tie som si prihodila a som zvedavá, čo to bude zač. Teraz koncom mesiaca by sme mali mať hotovo, ale jasné, že zvedavá som už teraz :P

Poslať Napísal: 14 Júl 2022, 07:28 

Skyp14 to si ma potešil, že sa dá aj takto riešiť ten výber farieb. Však keď poskytujú takú variabilitu, čo sa týka tých lamiel alebo ako sa to volá, že sa dá aj rozostup zvoliť aj proste to nejak tak trochu podľa seba upraviť, tak by bolo asi zvláštne, keby aj ohľadne výberu farby nemali v zálohe nejakú podobnú vychytávku.

Poslať Napísal: 14 Júl 2022, 10:07 

vierusa vidim, ze ste teda uz pekne pokrocili. neviem, ci si spominas, ale davnejsie sme si napisali par sprav, ked ste sa do toho pustili a hladali ste nejaku firmu na realizaciu. koho ste si nakoniec zvolili? kto vas najviac oslovil?

Poslať Napísal: 15 Júl 2022, 07:20 

Janko ano ano, ono sa to nezda, ale aj ked nenajdes nieco priamo na stranke alebo na sietach a ze by si mal o nieco zaujem, tak sa staci proste opytat. Za to nedas nic a mozes tym len ziskat, no nie? Znama potrebovala spravit napriklad branicku, aby bola zabudovana vo velkej brane, stacilo to len prezistit.

Poslať Napísal: 15 Júl 2022, 09:00 

Janko píše:
Skyp14 to si ma potešil, že sa dá aj takto riešiť ten výber farieb. Však keď poskytujú takú variabilitu, čo sa týka tých lamiel alebo ako sa to volá, že sa dá aj rozostup zvoliť aj proste to nejak tak trochu podľa seba upraviť, tak by bolo asi zvláštne, keby aj ohľadne výberu farby nemali v zálohe nejakú podobnú vychytávku.

este doplnim, aby tie informacie boli kompletne, co sa tyka tej farby, tak vies spravit aj tak, ze si vyberies viacej farieb na ten plot alebo branu. ze dajme tomu, budes mat primarne zvolenu ciernu farbu, ale vies par lamiel dat napriklad modrych, zelenych, sedych, hocijakyh. pre take spestrenie je to fajn.

Poslať Napísal: 15 Júl 2022, 09:36 

Ono sa dá veľa toho vymyslieť, dajú sa aj vlastné úpravy spraviť, všetko je to o dohode. Ale v tomto je to čaro zákazkovej výroby. Že vieš mať doma presne to, čo si nejak vysnívaš a nemusíš kupovať len to čo je sériovo vyrábané a ponúkané v marketoch. Potom aj tá kvalita je niekde inde.

Poslať Napísal: 18 Júl 2022, 07:06 

ked porovnavas zakazkovu a seriovu vyrobu, tak mi napadla taka vec pri tychto branach a plotoch. co som pozeral kadeco uz, tak sa mi zalubil v tomto Elmar, ze oni maju aj lakovnu a praskovnu napriklad vlastnu vybudovanu. este im s tym pomahal neviem aky pan, co je v tejto oblasti, akoze nejaky riadne dobry. takze aj toto je mozno takym znakom, ze ked si firma vie vsetko aj sama porobit, ze nemusia posielat rozrobeny plot niekam na nalakovanie a potom to dokoncovat.

Poslať Napísal: 18 Júl 2022, 10:54 

OOleg tak to potom teoreticky vie skrátiť aj dobu dodania, nie? Keď to všetko takto na jednom mieste porobia a nemusia posielať hore dole.

Poslať Napísal: 19 Júl 2022, 07:46 

Toooby to aj z môjho laického pohľadu by som povedala, že to môže byť len výhoda a že áno, môže to skrátiť aj tú výslednú dobu čakania na hotovú zákazku. Však zakaždým to je podľa mňa len dobre, keď si vie spoločnosť sama spraviť toho čo najviac svojpomocne. My sme napríklad dávali robiť bráničku so zabudovanou schránkou. Že proste nie je to také typické niečo, čo sa vo veľkom vyrába a bez problémov nám vyhovela spoločnosť, ktorú sme oslovili.

Stránka 39 z 42 [ Príspevkov: 411 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42  Ďalší

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 13 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre