Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 38 z 42 [ Príspevkov: 411 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Akú bránu?
 Poslať Napísal: 04 Júl 2022, 06:34 

Hliník ti nemá prečo zhrdzavieť, toto je jeho výhoda by som povedal. To ti je taký fajný materiál, že je aj odolný ale aj ľahký zároveň, čiže sa nemusíš napríklad báť toho, že by sa nejak preťažila tá brána, alebo že by to časom nejak padlo. To akože vôbec nie. Ono aj na pohon budeš asi chcieť tú bránu dávať robiť, že? Máš aj vybraté, že či posuvnú alebo akú?

Poslať Napísal: 04 Júl 2022, 10:03 

Kde vsade ste si davali nacenovat ploty? Nasla som aj online take nejake formulare, co sa vyplnia a ze mi pride potom cenova ponuka. Da sa na to spolahnut? Nieze si takto dam nacenit plot, budem pocitat s nejakou sumou a nakoniec by to bolo uplne inak.

Poslať Napísal: 04 Júl 2022, 11:38 

Janko dobre hovoris, tak ako hovoris. co sa tyka tych farieb, tak mas ved uvedenu ponuku, co je na vyber. ci myslis este nieco dalsie okrem toho? ono da sa dohodnut, ze ak mas zaujem o nejaku specialnu farbu, tak ti ju vedia namiesat a teda mozes mat aj nieco nad ramec z tej ponuky, len potom pocitaj s tym, ze ked je to navyse, vies ako... ale myslim, ze to zas nebude neviem aky priplatok za to.

Poslať Napísal: 07 Júl 2022, 07:31 

... gatialova ... my sice len zabradlie, ale davali sme si robit cenove ponuky viacerym firmam... v podstate asi vsade, kde sa dalo nieco taketo... a podla toho sme si uz potom vybrali, ze ako to kde vyzeralo a hlavne teda, ze aka bola cena... lebo toto bolo u nas asi to najviac rozhodujuce pri vyberani...

Poslať Napísal: 08 Júl 2022, 06:36 

Zase my sme dosť brali to úvahy materiály a robotu aj. Riešime bránu, teraz vlastne čakáme na dodanie a montáž. Pri takomto niečom prosto chceš, nech to máš dobre spravené, nech nemusíš nebodaj bránu reklamovať alebo také niečo. Nech to všetko vyjde na prvý raz a je s tým pokoj. Takže som dlho sledoval a čítal a radil sa, že čo by bolo dobré.

Poslať Napísal: 08 Júl 2022, 09:23 

Gatialova povedal by som, že sa môžeš aj na takúto prvú cenovú ponuku spoľahnúť, ono samozrejme sa môže stať, že keď ti príde firma na zameranie, tak tam budú nejaké odlišnosti, ale to len minimálne si myslím. Lebo však nebudeš tam meniť neviem čo, že odrazu by brána bola raz taká, alebo, že by si predala viacej plotových dielov. Prípadne ak by si farbu sa rozhodla zmeniť, ak by ťa zo vzorkovníka niečo iné oslovilo, že by si si dala niečo nad rámec alebo tak.

Poslať Napísal: 11 Júl 2022, 07:08 

ďurino ako dlho cakate? akoze tak myslim, ze aku vam povedali dobu dodania od toho ako boli u teba na zamerani. ako si riesil odvoz stareho plota? to si si sam, ci to tiez firma ma na starosti?

Poslať Napísal: 11 Júl 2022, 09:50 

Dodacia doba je pre teba rozhodujuca? Ci preco prave na toto sa pytas? Ono od toho zameranie mozes pocitat tak cca dva mesiace. Ale na tvojom mieste by som sa teda neorientoval len na to, ze kto mi vie co najrychlejsie dodat plot. Vsak ono to aj obnasa nejake tie vyrobne procesy, nech je to poriadne.

Poslať Napísal: 12 Júl 2022, 07:29 

V podstate tak ako aj Gazdíík píše, dá sa počítať s tými dvoma mesiacmi. Aspoň teda tuto v Elmare to tak majú, čo od nich ja riešim. Inde ti moc neviem povedať, lebo takto ďaleko som sa s inou firmou nedostal. Keď tak som si len na začiatku toho celého dal aj iné cenové ponuky spraviť, ale potom som len túto jednu zobral.

Poslať Napísal: 12 Júl 2022, 08:39 

Podľa čoho si vyberal? Čisto len podľa ceny, či aj na niečo iné si sa zameral. Že čo bolo také to niečo, čo zavážilo.

Stránka 38 z 42 [ Príspevkov: 411 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42  Ďalší

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 15 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre