Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 36 z 38 [ Príspevkov: 373 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 33, 34, 35, 36, 37, 38  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Akú bránu?
 Poslať Napísal: 10 Jún 2022, 07:41 

... junior nemám prečo, nie som ten tip, čo sa bude krvopotne biť za svoj názor, keď viem o tom, že nie je ten najsprávnejší... však preto som aj sem napísal, nech ma niekto opraví, usmerní, nech dostanem nejaké rady a odporúčania... som nevedel, že či je to samozrejmosť, či aj s tým pohonom všetci priamo dodávajú alebo nie... tak už som múdrejší...

Poslať Napísal: 13 Jún 2022, 07:17 

- durijuri - no neviem kamo, ked hovoris, ze tam mas malo priestoru, ci by si tam pomestil aj tu otvaraciu zalamovaciu. akoze hej, je pravda, ze to vyzaduje menej priestoru ako ta klasicka dvojdverova otvaracia, ale ked hovoris, ze si limitovany priestorom, tak potom by som nevahaval a volil jednoznacne tu zasuvaciu. vsak tam je tiez na vyber z viacerych moznosti, ako sa da spravit.

Poslať Napísal: 13 Jún 2022, 09:25 

Vikyna pisala si im alebo volala? Vyjadrili sa ti k tomu nejak? Zakazdym ma zaujimaju taketo nie prave typicke poziadavky, ze kto si s tym vie ako poradit. Aj ked sa riesila zabudovana branka v brane napriklad. To je tiez nie taka standardna poziadavka si myslim. Rovnako aj tato tvoja posuvna branka.

Poslať Napísal: 14 Jún 2022, 08:03 

Trundzi akože nemám nejak extra potrebu hľadať pohon, že by som si ho tam sám montoval. Isto je lepšia možnosť toto, že priamo firma ohľadne brán to prosto celé namontuje. Nevieš náhodou aj názov toho ich dodávateľa?

Poslať Napísal: 14 Jún 2022, 09:09 

Ten pohon je podmienka, že sa tam musí montovať? Lebo ja si viem predstaviť mať bránu aj bez toho. My ju nevyužívame nejak pravidelne, že by sme auto zakaždým dávali dovnútra, ozaj len keď treba s ním niečo robiť, opraviť, vymeniť alebo tak, že sa zatiahne dovnútra pod prístrešok. Inak mi to príde zbytočné zakaždým ho ráno vyťahovať von a potom poobede zapratávať dovnútra, keď aj tak sa zvykne ešte aj počas dňa na ňom behať.

Poslať Napísal: 15 Jún 2022, 07:25 

Grut ano ano, pisala som im... vsak hned ako som napisala, ze im idem pisat, tak som aj isla, aby som na to zas nezabudla alebo co... tak mi aj celkom rychlo odpisali, este v ten den, ze ano, vedia aj taketo nieco spravit uplne bez problemov... tak som bola uplne vytesena... ze nech im to dam do mailu, co by som chcela, aby si to oni vedeli zaradit, odkial som a tak, ze nech si ma naplanuju na zameranie...

Poslať Napísal: 15 Jún 2022, 10:05 

Janko nie, jasné, že to podmienka nie je, to si sám vyberieš, akú chceš bránu. Ale neviem no, už je to podľa mňa dosť neobvyklé na dnešnú dobu, keď všetko sa dáva automatické, automatizované, najlepšie, keď sa dá všetko cez aplikácie ovládať aj mimo domu. Vieš, ako to myslím. Ale tak aj napriek tomu si myslím, že to nie je vyslovene podmienka a nebude predajca na tom trvať, že silou mocou by si chceli nanútiť ten pohon. Však to zase ty vieš, či by ste to využili alebo nie.

Poslať Napísal: 16 Jún 2022, 06:49 

Vikyna ako ste sa teda dohodli na tom zameraní? Však normálne ako to býva všeobecne pri zákazkách, či nejaké iné podmienky ste si dohodli či ako?

Poslať Napísal: 17 Jún 2022, 07:45 

Radain to bude asi najrozumnejsie, vies ako, mozno by si to tam aj pomestil nejak, ale riskovat, ze to bude natesno alebo co, tak radsej takuto zasuvaciu tam rovno tak a nespekuluj.

Poslať Napísal: 17 Jún 2022, 09:31 

Volak38 jasneee, to sme sa hned dohodli, uz mame aj za sebou to zameranie... co sme sa s jednym panom od nich z Elmaru bavili, tak ze to proste behom par dni chodia na tie zamerania, ked im zakaznik potvrdi ponuku, ktoru mu zaslu... ako sme to my potvrdili, tak na stvrty dne odvtedy prisli... ale to sme sa normalne dohodli na termine aj na case... to nebolo tak, ze by bolo nejake rozmedzie, ze od kedy do kedy pridu...

Stránka 36 z 38 [ Príspevkov: 373 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 33, 34, 35, 36, 37, 38  Ďalší

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 10 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre