Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 35 z 38 [ Príspevkov: 373 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Akú bránu?
 Poslať Napísal: 01 Jún 2022, 08:05 

- durijuri - aj mas vybratu nejaku branu, co ides davat miesto tej starej? reku ci tam chces pohon, ci to chces posuvnu, otvaraciu alebo tak. myslim, ze v dnesnej dobe uz by bolo asi take nic moc, keby sa tam ten pohon nedal. som sa nachodil otvarat branu este ako chalan, ked sme chodievali domov v tatkom po celom dni.

Poslať Napísal: 02 Jún 2022, 07:37 

TimBR to som rád, že si si to nechal normálne vysvetliť a nehľadáš v tom nejaké kľučky alebo nejaké to alebo, ako to ľudia vedia. Prosto toto je najlepšie riešenie a zároveň aj najjednoduchšie, lebo takto objednáš bránu a máš to proste so všetkým, nemusíš sa o nič starať, nič dokupovať, nič montovať.

Poslať Napísal: 03 Jún 2022, 07:04 

RenatkaMilekova vidíš to, ono sa zase nevyplatí donekonečna odkladať veci, takto si sa hneď skontaktovala, popýtala a máš prosto pokoj. Tak potom to išlo rýchlo, by som ani nečakal, že to taký rýchly spád naberie. Teraz teda už len na to čakáte, kým vyrobia? Aj ste ešte niečo pridali k tomu? Čo som pozeral, tak aj nejaké doplnky tam majú v ponuke, tak reku či náhodou.

Poslať Napísal: 03 Jún 2022, 10:10 

Radain to si musím sám zohnať nejaký pohon, keď ho chcem dávať na bránu? To sa mi nejak nezdá.

Poslať Napísal: 06 Jún 2022, 09:26 

Toooby ale prosím ťa neblázni, však to čo by bolo, keby si dáš spraviť bránu na pohon, ale pohon si musíš sám dodať. Síce, nejdem to zase nejak škatuľkovať, možno aj takéto "odborné" spoločnosti sa nájdu. Treba si to isto odsledovať, kým sa pre niekoho rozhodneš, či spoločnosť dodáva vlastný pohon alebo majú nejakého dodávateľa na toto. Som aj dávnejšie spomínal, že Elmar ponúka aj takú možnosť, že si pohon dáš svoj, len tam potom treba riešiť montáž, záruka je tiež taká kadejaká, to ti oni garantovať nebudú, keď to nebude od nich. Oni majú na tie pohony dodávateľa, ale teda dávajú ti aj možnosť dať si tam svoj pohon, ale načo špelulovať.

Poslať Napísal: 06 Jún 2022, 10:09 

da sa tak spravit aj branka?.. akoze pohon asi nebude treba, vsak to nebude take tazke ako pri brane... ale tak som si predstavovala, ze branka by sa klasicky neotvarala, ale ze by sa zasuvala. ako byvaju take aj brany...

Poslať Napísal: 07 Jún 2022, 07:27 

Vikyna toto znie celkom zaujimavo, ale neviem veru, ze ci som nieco take vobec videl. akoze predstavit si to viem v pohode, ale tak myslim, ze nazivo u niekoho. ale tak ak mate na to priestor, ze sa da zasuvat, co si myslim, ze je skor dosiahnutelne nez vytvorit priestor na otvaranie, ak to nejde. podla mna v pohode sa da aj taketo nieco objednat, vsak ked brany sa mozu taketo robit, tak to iste bude aj toto, akurat v mensom prevedeni.

Poslať Napísal: 08 Jún 2022, 07:04 

Skús napísať tam, čo nad tebou Trundzi spomína. Lebo zas nemáš sa inak ako dozvedieť a čakať, či sa ozve niekto, kto má presne niečo takéto doma, tak to môže byť na dlho, keďže to nie je úplne bežná vec. Viem, že oni robia takéto kadejaké vychytávky. Aj tak, že bráničku zabudovanú vo veľkej bráne vedia spraviť. Takže toto by mala byť malina pre nich. Všetko si robia sami, takže asi aj preto im takéto nie práve typické požiadavky nerobia nejak problémy.

Poslať Napísal: 08 Jún 2022, 09:29 

Radain tak zbezne mam pozrete, to hej a isto teda s pohonom. Bez mi to pride dost neprakticke, zvlast akoze v dnesnej dobe. Som viacej nakloneny tej posuvnej, ale pride mi zaujimava aj ta otvaracia, co sa lame. Klasicku otvaraciu si nemozem dovolit kvoli priestoru.

Poslať Napísal: 09 Jún 2022, 07:11 

super chalani, dakujem vam za rady... bolo by nam najlepsie, keby sa to dalo takto spravit, lebo vpredu nemame toho miesta tolko... zato zahradu mame taku, ze pomaly na koniec nie je dovidiet... ale vsak to je jedno no... idem tam rovno skusit napisat, ze co mi povedia, aby som vedela...

Stránka 35 z 38 [ Príspevkov: 373 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38  Ďalší

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 20 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre