Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 33 z 34 [ Príspevkov: 332 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 30, 31, 32, 33, 34  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Akú bránu?
 Poslať Napísal: 09 Máj 2022, 06:59 

... Skyp14 s tým pohonom je to ako potom vlastne?... to majú oni nejaký svoj, čo tam dávajú, alebo ten musím nejak zvlášť objednať a dodať im ho alebo si ho môžem aj sám namontovať?... nemám o tom prehľad, ako sa to zvykne...

Poslať Napísal: 10 Máj 2022, 07:15 

RenatkaMilekova prečo by to nemalo byť akože na zameranie? Nerozumiem. Akože myslíš, že či ti to príde firma zamerať? To je asi už na dohode, lebo tak zábradlie nie je zase také náročné na montáž, keď si to porovnáš s bránou alebo s plotom, tam je toho predsa len viacej. Ak tam máte teraz nejaké zábradlie, tak by som meral podľa toho pôvodného a je to. Ale akože ak si si neni istá, tak sa skontaktuj a popýtaj sa, však to je najmenej napísať mail alebo zavolať si.

Poslať Napísal: 10 Máj 2022, 09:57 

Radain píše:
- marchelo33 - preco by si mal dlhsie cakat. vsak to ide celkom rychlo si myslim. tak nechodia zase hned na druhy den, aby pockali aj ci sa im nazbieraju nejak zakazky, ze ked uz pojdu na nejaky smer, aby pripadne cestou viacej toho vybavili vies, ako.

Ja ti ani neviem, lebo už v dnešnej dobe človek s kadečím počíta radšej. Preto som bol pozitívne prekvapený, že to tak rýchlo išlo, že sme sa dohodli na termíne v krátkom časovom intervale od celej tej prvej ponuky. Dokonca čo mi hovorili, keď tu boli, tak že keď majú toho veľa alebo tak, tak že aj cez víkend vedia prísť na zameranie alebo napríklad aj vo sviatok. Samozrejme teda po dohode, ak to aj zákazníkovi takto vyhovuje.

Poslať Napísal: 11 Máj 2022, 07:16 

durijuri píše:
V podstate kvoli tomuto sa pytam, samotna demontaz problem nie je. To zas nie je nejaka narocna robota. Len presne to, ze su to velke formaty a cil som nevedel, ze ci by som to musel rozpilovat alebo auto zajednavat na odvoz. Takze okej, to ma tesi, ze sa to takto da vyriesit, ze sa da dohodnut a vzali by to vsetko so sebou. Cize len sa skontaktovat a dohodnut sa.

to si tak rychlo aj nieco vybral, co budes objednavat miesto povodneho, ci uz si mal dopredu nieco vybrate? lebo casto sa nestava, ze by niekto len takto rychlu otazku dal a hned isiel riesit. odpadnem, ked napises, ze uz ti boli aj na zamerani a uz aj zobrali stary so sebou.

Poslať Napísal: 11 Máj 2022, 10:25 

Bolo by divné, keby som si objednala len bráničku? Akože ide mi ale o to, aby mala zabudovanú schránku. Že či to nie je náhodou nejaká malá objednávka, že by mi to odmietli spraviť alebo tak.

Poslať Napísal: 12 Máj 2022, 06:56 

prečo by to malo byť divné? však nie každý potrebuje robiť celý plot nanovo, alebo ak máš plot nejak inak riešený, ja neviem, že ti vyhovuje starý, alebo máte nejaký iný, alebo spoločný alebo neviem čo, a že potrebuješ len bráničku, tak bez problémov. však to je tiež zákazka ako hocijaká iná si myslím.

Poslať Napísal: 12 Máj 2022, 08:49 

To nemam este, to zase taky rychly nie som. Pre mna bolo podstatne vyriesit toto, aby som vedel, ze ci sa mozem spolahnut na dodavatela alebo mam este okrem toho hladat nejake ine riesenie.

Poslať Napísal: 13 Máj 2022, 07:05 

Volak38 tak som to myslela, že či sa im oplatí vôbec robiť výjazd kvôli tomu. No však montáž, to nemyslím, to by sme podľa mňa zvládli, keď tak. Ale skôr mi o to zameranie išlo. Asi bude najrozumnejšie, keď tam proste zavolám a opýtam sa na to. Lebo my sme si pozerali aj aká je ponuka a aj by sme si vedeli vybrať. Len to stále odkladáme, že to má čas, to sme akože celý my. Pre niečo sa nadchneme a potom sa to vlečie. Ale dnes tam zavolám isto, lebo ide víkend a to by mi celý čas len mátalo v hlave, aspoň budem vedieť.

Poslať Napísal: 13 Máj 2022, 09:56 

Tak vybavené, volala som im a dohodli sme sa tak, že normálne nech im pošlem na mail rozmery a všetko, čo sme si vybrali, alebo nech to vyplním cez konfigurátor na stránke a dohodneme sa na zameraní, že normálne prídu, keď budú mať cestu naším smerom, že si nás tam šupnú medzi ostatné objednávky. Tak som rada, že som vybavila aspoň toto na začiatok.

Poslať Napísal: 16 Máj 2022, 07:32 

RenatkaMilekova tak parádička potom, no nie? A teda ten Elmar si si nakoniec vybrala, čo sme aj spomínali, či niečo iné? Lebo viem, že o tomto sme sa debatili, ale tak či si si to nerozmyslela nakoniec náhodou. Čo sa toho zamerania týka, tak to ste sa aj dohodli už na nejakom termíne, či ešte sa budete kontaktovať?

Stránka 33 z 34 [ Príspevkov: 332 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 30, 31, 32, 33, 34  Ďalší

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 6 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre