Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 32 z 34 [ Príspevkov: 332 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 29, 30, 31, 32, 33, 34  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Akú bránu?
 Poslať Napísal: 26 Apr 2022, 07:42 

varak píše:
Marchelo33 tak ti poviem, neskúsiš - nevieš. Ale tam sa nemáš čoho báť, že by si niečo zle zadal. Však pomerať si to vieš, že čo by si potreboval, akú dĺžku, výšku, koľko čoho kusov. A tak či tak prídu potom na zameranie a sami si to všetko ešte raz premerajú. Čiže z tohto si vôbec nerob ťažkú hlavu a kľudne rovno choď cez ten konfigurátor.

Spravil som to tak a aj ma spätne kontaktovali, aby sme sa dohodli na zameraní. Toto som potreboval vedieť vlastne, že keby som to tam zadal aj nie presne ako by oni požadovali, tak ako sa to potom rieši. Ale tak už som na to došiel, tak je dobre. A ono aj celkom rýchlo to zameranie sme dohodli, som myslel popravde, že budem dlhšie čakať, než štyri päť dní.

Poslať Napísal: 26 Apr 2022, 08:51 

Poradte ako je to s demontazou a odvozom starej brany. Musim si toto vsetko zabezpecit sam, ci to vie nejak aj firma, od ktorej sa bude objednavat nova brana vo vlastnej rezii?

Poslať Napísal: 27 Apr 2022, 06:53 

myslim, ze to dost zalezi od toho s akou firmou budes pracovat. niekto moze ponukat take sluzby, niekto ine. viem o firme, co toto nechava komplet na teba a spravia si len svoju robotu. osobne mam skusenost len s Elmarom ohladne oplotenia a u nich to funguje tak, ze demontaz si musis sam zabezpecit, ale odviezt ti po dohode vedia stare oplotenie. co je dost vyhoda, lebo tak nie kazdy ma k dispozicii velke auto, aby sa s tym niekam trepal. takto sa s nimi len dohodnes a keby ti prisli na zameranie to mozu rovno zobrat so sebou alebo potom, ked by prisli na montaz. to je uz cisto na tom, ako by ste sa dohodli.

Poslať Napísal: 28 Apr 2022, 10:11 

Šimon09 práveže preto, že som to videla rôzne spravené, tak som sa na to pýtala, že ako to vlastne je... bola by som rada, keby to tak bolo, že už by bol proste na furt ten plot... nie len nejaké dočasné riešenie, ktoré bude treba aktualizovať a meniť zase po nejakom čase...

Poslať Napísal: 02 Máj 2022, 07:07 

... Skyp14 akú máš skúsenosť?... čo si si dával u nich robiť?... tiež bránu?... lebo silno uvažujem, že tú našu starú by som vymenil za niečo modernejšie a hlavne s pohonom... lebo toto je na nervy, každý deň niekoľkokrát otvárať, zatvárať, hore dole behať do auta... proste by som si to rád zjednodušil a aj to zmodernizoval...

Poslať Napísal: 03 Máj 2022, 07:58 

V podstate kvoli tomuto sa pytam, samotna demontaz problem nie je. To zas nie je nejaka narocna robota. Len presne to, ze su to velke formaty a cil som nevedel, ze ci by som to musel rozpilovat alebo auto zajednavat na odvoz. Takze okej, to ma tesi, ze sa to takto da vyriesit, ze sa da dohodnut a vzali by to vsetko so sebou. Cize len sa skontaktovat a dohodnut sa.

Poslať Napísal: 04 Máj 2022, 07:27 

Rybak no veď ja som si to aj myslela, ale zase za opýtanie nedám nič. Ale rozmýšľame vymeniť zábradlie na vonkajšom schodišti, akože nič veľké, ale ak by sa k tomu pridalo aj zábradlie na terase, tak potom už je to na to zameranie, nie? Nie je to vyslovene tak, že len pri plote alebo bráne prídu?

Poslať Napísal: 05 Máj 2022, 08:44 

TimBR ano a ano, tiez sme davali robit branu, vlani koncom oktobra nam boli na montazi. mozem ti len odporucit dat spravit novu, ked hovoris, ze mas taketo az nervy niekedy. ja som vsak vybral posuvnu s tym pohonom a to je paradicka. ide to potichu, nezasekava sa to, co som bol zvedavy, ze ako sa to bude aj v zime spravat a uplne bezproblemovo. ma to nieco do seba.

Poslať Napísal: 05 Máj 2022, 09:52 

Žanettka preto treba vybrať plot a všetko z takého materiálu, ktorý je odolný a trvácny. Nech to máte riešenie už ozaj na stálo. Neviem ako vy, ale mne v tomto vyhovuje aj keď sa netreba starať potom nejak o to. Akože nejak prebrusovať alebo natierať. Preto sme napríklad aj podlahu na terasu volili z bezúdržbového materiálu. Nech si proste môžeme užívať na tej terase a nie myslieť na to, že by bolo treba natierať atď.

Poslať Napísal: 06 Máj 2022, 08:35 

- marchelo33 - preco by si mal dlhsie cakat. vsak to ide celkom rychlo si myslim. tak nechodia zase hned na druhy den, aby pockali aj ci sa im nazbieraju nejak zakazky, ze ked uz pojdu na nejaky smer, aby pripadne cestou viacej toho vybavili vies, ako.

Stránka 32 z 34 [ Príspevkov: 332 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 29, 30, 31, 32, 33, 34  Ďalší

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 12 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre