Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 31 z 34 [ Príspevkov: 332 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Akú bránu?
 Poslať Napísal: 12 Apr 2022, 09:11 

– silvverst – fuha fotku? tak to bude asi trochu problem. lebo ked mam pravdu povedat, tak to ani nemam cele nejak pofotene. skusim pozriet aspon, ci na stranke nenajdem nieco podobne, ze to by som aspon ako ukazku poslal.

Poslať Napísal: 13 Apr 2022, 07:19 

Šimon09 takže vedia spraviť aj tak, že celý plot bez toho aby som tam mala niečo pripravené ale vedia mi poskytnúť aj len ako keby tie plotíky medzi stĺpky.... okej, tak to budeme musieť asi ešte premyslieť... ja by som prijala taký celý ten plot, ale nerozhodujem sama o tom, takže to budeme musieť ešte prebrať teda... a nevieš či aj zábradlie sa dá objednať u nich?... reku keď už toto by sme kupovali, tak to sa tam stratí medzi tým všetkým a nemuseli by sme potom zase nanovo objednávať...

Poslať Napísal: 13 Apr 2022, 11:03 

RenatkaMilekova ano daju sa objednat aj cisto len doplnky, ked potrebujes.
Marchelo33 samozrejme mozem, spolocnost Elmar, kontakt si uz vies pozriet na stranke. Neviem, ci by si radsej mail alebo telefonicky kontakt.

Poslať Napísal: 14 Apr 2022, 07:51 

Fuscher píše:
RenatkaMilekova ano daju sa objednat aj cisto len doplnky, ked potrebujes.
Marchelo33 samozrejme mozem, spolocnost Elmar, kontakt si uz vies pozriet na stranke. Neviem, ci by si radsej mail alebo telefonicky kontakt.

Parádička, díky za takéto promptné odporúčanie. Asi by som skôr napísal mail a tam všetko zhrnul. Prípadne keby im tam nechám aj číslo v maily, tak si myslíš, že by mi zavolali naspäť? Lepšie mi bude takto najskôr celú situáciu rozpísať a potom keby sme sa až dohadovali na niečom.

Poslať Napísal: 14 Apr 2022, 07:53 

Ďurino píše:
Marchelo33 teraz som akurát v štádiu riešenia brány a zadával som si rozmery a všetky údaje do cenového konfigurátora, čo má Elmar na stránke. Vyskúšaj pozrieť, možno tam nájdeš v ponuke aj niečo také, ako hľadáš. A teda kontakt tam máš tiež k dispozícii. Môžeš ísť cez ten konfigurátor, čo som písal alebo aj mail aj normálne telefónne číslo tam nájdeš na nich.

Aj tebe vďaka Ďurino za odpoveď. Neviem, či by som vedel do toho konfigurátora rovno pozadávať všetko tak, aby nejaká relevantná ponuka z toho vyšla. Skúsim to riešiť tým mailom najskôr a potom sa uvidí.

Poslať Napísal: 19 Apr 2022, 07:24 

OOleg to ano, s tym rozhodne suhlasim. Cena je dolezita ale netreba sa upriamit cisto len na nu. Respektive teda treba sledovat, kto vie co v ramci tej ceny poskytnut. Aka zaruka, ake povrchove upravy sa pouzivaju, kde sa to vyraba, ako je to s montazou, servisom a podobne.
Žanettka dovolim si odpovedat na tvoju otazku ohladom toho zabradlia, co si sa pytala. Tak odpovede je ano, aj zabradlie sa da objednat. Dokonca maju niektore modely tak, ze aj ploty aj zabradlie vies mat rovnake, co je velke plus si myslim. Ked uz sa ide do niecoho takehoto investovat, tak nech to aj vyzera, no nie?

Poslať Napísal: 21 Apr 2022, 07:37 

Marchelo33 tak ti poviem, neskúsiš - nevieš. Ale tam sa nemáš čoho báť, že by si niečo zle zadal. Však pomerať si to vieš, že čo by si potreboval, akú dĺžku, výšku, koľko čoho kusov. A tak či tak prídu potom na zameranie a sami si to všetko ešte raz premerajú. Čiže z tohto si vôbec nerob ťažkú hlavu a kľudne rovno choď cez ten konfigurátor.

Poslať Napísal: 21 Apr 2022, 10:57 

Fuscher tak je dobre :) Ale kvôli tomu asi nechodia na zamerania, nie?

Poslať Napísal: 22 Apr 2022, 07:47 

Žanettka áno, dá sa to tak povedať. Však to si isto videla, aj na tých fotkách z realizácií. Veď jasné, poriadne to treba premyslieť, ako to spravíte, lebo takýto plot, to už máte na dlhé dlhé roky potom, tak aby sa vám to aj ľúbilo. Jasné, aj zábradlie je tam v ponuke, z toho sú tam tiež tuším nejaké ukážky. Dá sa vybrať aj tak, že aj plot aj zábradlie bude jednaké.

Poslať Napísal: 22 Apr 2022, 10:05 

RenatkaMilekova kvoli kvetinacom alebo popisnemu cislu aby sa islo na zameranie cez pol krajiny, tak to zase asi nie. tam nie je co zameriavat.

Stránka 31 z 34 [ Príspevkov: 332 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34  Ďalší

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 9 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre