Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 4 z 12 [ Príspevkov: 117 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 12  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Akú bránu?
 Poslať Napísal: 10 Jún 2021, 18:27 

záleží čo je podľa teba posledná doba :) ja mám hliníkovú bránu niečo cez rok tomu bude čo nám ju namontovali

Poslať Napísal: 14 Jún 2021, 08:35 

My máme hliníkovú bránu 5.rok a nemenil by som. Čo by si chcel vedieť? Kludne sa pýtaj

Poslať Napísal: 15 Jún 2021, 10:49 

To som rád, že ste sa mi ozvali :) Obaja máte posuvné brány? Ak áno aký máte pohon?

Poslať Napísal: 17 Jún 2021, 12:00 

ja mám posuvnú bránu a pohon je tam sommer. je to nemecký výrobca, šlape ako má

Poslať Napísal: 17 Jún 2021, 21:07 

Ten pohon nepoznám, skúsim si nájsť info o ňom. Od koho máš bránu? Chceme si dať spraviť bránu, tak hľadáme spoľahlivú firmu.

Poslať Napísal: 20 Jún 2021, 20:53 

My sme si dali otváraciu, mali sme priestor a postor a viac sa mi to páči. Aký je tam pohon už neviem, musel by som pozrieť do papierov

Poslať Napísal: 21 Jún 2021, 10:36 

Ked ste si dali robit branu, tak oni vam robili aj stavebne upravy? A ako ste riesili odpratanie starej brany? Mame tam este staru provizornu branu a neviem ci ju mam odprata ja alebo ju odpracu oni a kedy. Ked, ze to bude treba nanovo zamerat a upravit

Poslať Napísal: 21 Jún 2021, 11:53 

To záleží od firmy, reba si to s nimi hneď konzultovať. Pri zameraní prídu a väčšinou všetky potrebné info povedia, apsoň u nás to ta bolo

Poslať Napísal: 22 Jún 2021, 21:03 

nám betonáž nerobili, museli sme si ju dať spraviť sami, čo sa týka odstránenie starej brány, tak to je na dohode s danou firmou. My sme to provizorium odtsránili ešte pred betonovaním

Poslať Napísal: 23 Jún 2021, 09:40 

A mate niekto aj tak spravenu branu, ze tam mate iny pohon ako poskytuje ta firma? Nasiel som si jeden co sa mi paci a je cenovo vyhodny, no neviem ci mi ho tam vobec budu chciet namontovat a ako je to potom so zarukou.

Stránka 4 z 12 [ Príspevkov: 117 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 12  Ďalší

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 6 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre