Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 17 z 24 [ Príspevkov: 236 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 24  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Akú bránu?
 Poslať Napísal: 04 Nov 2021, 07:59 

– silvverst no hej, tak potom to ozaj sluzi len na taky nejaky uvodny prvy krok. ale jasne, uz som si to tam naklikal, povyberal, co som chcel a sme dohodnuti na zajtra na zameranie. takze takto som pokrocil zatial za ten cas. podla mna celkom dobre som sa s tym pohol. som zvedavy, co budu zajtra hovorit, ze kedy by to mohlo byt hotove, aby som sa vedel aj zariadit podla toho. potom uz vlastne budem len cakat na tu finalnu ponuku a vyhotovenie, nie?

Poslať Napísal: 04 Nov 2021, 10:41 

Jurij54 tak potom dobre, ze si ho mal na zozname takto navrchu a hned na druhy pokus si natrafil na niekoho, kto ti vyhovuje. si si tym dost skratil cely ten proces vyberu. tak a aj si nieco objednaval uz, ci co sa teraz deje? naco to zbytocne odkladat.

Poslať Napísal: 05 Nov 2021, 07:51 

fuscher ono niet takto nad vlastnu skusenost, ked uz mas a hlavne, ked ti aj vyhovuje ako mas predoslu robotu od nich spravenu. myslim si, ze v tomto su proste jedny z naj u nas, co robia taketo nieco.

Poslať Napísal: 05 Nov 2021, 09:37 

Radain keď ti mám pravdu povedať, tak ozaj si si s tým švihol. To málokedy sa stretnem s niekým takýmto odhodlaným, že sa ozaj do veci takto pustí. Ale veď to je dobre, pokiaľ vieš, čo chceš, tak načo by si mal viacej čakať. Budeš mať aspoň čím skôr hotovo. Hej hej presne, však oni ti dnes povedia, čo bude nasledovať všetko po tom zameraní. Tuším je tam aj vyhotovenie nejakej vizualizácie ešte, aby si mal predstavu, ako to bude hovoté už vyzerať, ak by si chcel ešte niečo pomeniť prípadne.

Poslať Napísal: 08 Nov 2021, 09:34 

Trundzi to máš pravdu, niečo na tom môže byť. To je potom asi už aj celkom rozbehnutá firma, keď si môžu takéto veci dovoliť. Väčšinou je to tak, že si firma dá niečo vyrobiť tam, niečo nalakovať hentam, montážnikov si nejakých nájde. Ale takto, keď to majú všetko pod palcom, to sa mi veru pozdáva.
Volak38 niečo som si pozriel, niečo našiel, čo by sa mi pozdávalo. Dal som si vypracovať tú rýchlo ponuku cez ten konfigurátor. Mám ju už aj doma, len na to stále pozerám, že tam niečo náhodou netreba pomeniť.

Poslať Napísal: 08 Nov 2021, 11:37 

- silvverst to ani nie je, ze by som si pohol nejak, ale nevidim dovod, na co by som mal cakat, ked mam dostupne vsetky informacie potrebne pri rozhodovani a aj financie. potom uz len staci vybrat. a cim skor vyberiem, tym mam skor hotove. ono nic ine za tym netreba hladat. aby som sa vyjadril k tomu zameraniu. tak vsetko v pohode, mal som to uz aj viac menej pripravene, co sa tyka terenu a takychto veci. takze pride konecne cenova ponuka a ta vizualizacia, ktoru si aj ty spominal a potom sa moze ist na to. teda vlastne oni, moja robota uz v podstate skoncila.

Poslať Napísal: 09 Nov 2021, 07:55 

Jurij54 ono kludne ju mozes potvrdit, to je len taka predbezna, aby si vedel, na co sa pripravit a oni aby mali predstavu, co sa asi tak bude robit. ked im to potvrdis, tak potom sa planuje zameranie a po zamerani sa robi riadna cenova ponuka, ta je uz potom taka finalna. takze s tymto nemusis na nic cakat. keby si si aj zmyslel nieco tam este pomenit, tak budes mat na to priestor.

Poslať Napísal: 09 Nov 2021, 11:49 

Volak38 tak dobre, že hovoríš, by som tu nad tým špekuloval ešte pekne dlho, že ako to vymyslieť. Tak to pôjdem rovno na to teraz, nech sa dohodneme na tom zameraní. Som zvedavý, ako dlho bude trvať, kým prídu a čo sa bude diať po tom. Bližšie som to nepozeral, tak ma bude čakať prekvapenie.

Poslať Napísal: 10 Nov 2021, 08:06 

Skyp14 no veď to áno, vlastná skúsenosť je naj, ale tak nie každý má s každým skúsenosť, preto ma teší, že existujú takéto diskusie. To sa dá popýtať na hocičo, kadečo sa človek podozvedá.

Poslať Napísal: 11 Nov 2021, 08:35 

Jurij54 tiež som tohto názoru. Keď ti mám povedať, tak ma to aj dosť zaujalo, pri rozhodovaní. Predpokladám, že keď to majú takto zabezpečené, tak už sú proste top a vedia čo robia. Nie každý si môže dovoliť mať takto všetko zastrešené.

Stránka 17 z 24 [ Príspevkov: 236 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 24  Ďalší

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 7 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre