Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 14 z 16 [ Príspevkov: 152 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Akú bránu?
 Poslať Napísal: 05 Okt 2021, 09:44 

- silvverst tak to nie teda, to nebudem riesit vlastnym pohonom. ale to svagor mi nejaky ospevoval. on si robil branu nejak doma s garazi svojpomocne, tak mi hovoril, co tam pouzil. preto mi toto aj napadlo, ci je takato moznost. ale nebudem s tym spekulovat, ked hovoris, ze by to malo vplyv aj na zaruku. necham to pekne na nich vsetko. ako si aj ty povedal, niekedy sa neoplati vymyslat zbytocne. ale tak aspon som o nieco mudrejsi.

Poslať Napísal: 06 Okt 2021, 07:48 

Trundzi hlavne by som prijal priamo odporúčanie na nejakého výrobcu. Nejaká predstava, ako to má celé vyzerať by tam bola. A keby išlo o výrobcu, ktorý využíva na oplotenie hliník, tak by to bolo ideálne. Hlavne, aby sa vedel od niečoho odraziť a dať vypracovať ponuku, aby vedel, čo ho bude čakať. Kľudne ak by boli nejaké info o tom celom procese, že ako to prebieha, uvítam aj to.
Volak38 vedel by si mi niečo k tomu viac povedať?
Skyp14 tak to je parádna možnosť, že sa to dá takto online vyriešiť. Lepšie ako niekam chodiť a zháňať. Potom ju stačí len potvrdiť, keď sa bude pozdávať? Ďalej čo nasleduje? Takto sa na rovinu priamo pýtam, aby som vedel podať informácie. Odkážem, nech si toto pozrie, alebo to spolu potom pozrieme. Díky za odporúčanie.

Poslať Napísal: 06 Okt 2021, 10:10 

Ale pravdaže, oslovil som firmu, čo nám robila plot s bránou a model som vybral na zábradlie presne ten istý, čo máme aj oplotenie. Takže to bude všetko pekne spolu hrať a konečne to bude vyzerať nejak normálne a ucelene. Však to si na prvý pohľad človek všimne teraz to inakšie zábradlie. Hlavne žena sa vytešuje, že ma to samého napadlo a nemusela ma do toho nejak tlačiť.

Poslať Napísal: 07 Okt 2021, 07:35 

Skyp14 čiže z tvojej strany je viac menej hotovo, čo sa tohto týka. A staré oplotenie ti budú brať so sebou potom, či ako si vyriešil demontáž a odvoz? Pamätám si, že je tam aj takáto možnosť u nich. My sme vtedy bránu vyniesli na zberný dvor, keďže sme to mali asi o tri ulice ďalej. Bolo to isto komické, ako sme sa dvaja teperili s bránou na káričke, ale tak vybavili sme, čo bolo treba.

Poslať Napísal: 08 Okt 2021, 07:41 

jurij presne, poto mmas niekolko dni na to, aby si ju potvrdil. po potvrdeni sa dohodnete na zamerani, kedy k tebe pridu. to byva zhruba do nejakych piatich dni. cize celkom rychlo. po zamerani ti vedia spravit aj 2d vizualiziu, aby si mal teda lepsiu predstavu, ako by to vyzeralo v konecnom vysledku a pripadne ak by sa ti tam nieco nepozdavalo alebo by si chcel nieco zmenit, pridat, tak je na to este prilezitost.
simon to uz som spominal davnejsie, ze som si to sam vybavoval. nebolo s tym zase tolko roboty, ako sa na zaciatku mohlo zdat. mal som pozicane auto, tak sa to rovno vyviezlo a bolo.

Poslať Napísal: 08 Okt 2021, 10:35 

Radain ako hovorím, tak možnosť tam je, len treba dobre zvážiť, či sa to vyplatí alebo nie. No veď jasné, budeš vedieť. Ak by si si vyhľadal tie pohony, čo používajú oni, tak by si zistil, že to takisto overený výrobca a predajca. Tým pádom je tam garancia tichého chodu a nemusíš sa obávať toho, že by sa to nejak zadrhávalo ako to zvykne bývať pri tých lacných modeloch.

Poslať Napísal: 11 Okt 2021, 07:23 

Jurij54 tak to nechám asi na neho, nech sa ti k tomu vyjadrí. predsa len to budú čerstvejšie info pre teba. s tou cenovou ponukou to máš dobrý nápad. týmto spôsobom vieš osloviť aj viacero firiem. na začiatok to nie je zlý nápad, pretože budeš mať prehľad, ako sa pohybujú ceny a vieš si k tomu priradiť ďalšie benefity daných firiem. či už záruka, servis, montáž, pozáručný servis, výber model a farieb a podobne.

Poslať Napísal: 12 Okt 2021, 06:33 

- silvverst ale to nie, to nie je o tom, ze by som sa bal toho, aky pohon tam oni daju. proste len ked mi to bolo spomenute, ze on to takto doma sam vyskladal, tak mi to napadlo. ono aj ked si dom davas staviat, tak firma ma svojich dodavatelov napriklad na vybavenie okien, strechy a tak dalej. ale da sa dohodnut na tom, ze ked mas ty niekoho, tak si tam dosadis svoju firmu. takto nejak som to myslel aj s tym pohonom. vsak podla toho, co si mi pisal predtym to vyzera byt v pohode. a teda ked s nim pracuju uz zjavne dlhe roky, tak sa im musel osvedcit.

Poslať Napísal: 13 Okt 2021, 08:52 

Radain istotne áno, keby to tak nebolo, tak by dodávateľa vymenili. Však nie je dôvod ostávať pri niečom, čo nefunguje. Mi tak napadlo. Ty si si už vlastne dával vypracovať aj ponuku cenovú? Či v akom štádiu si teraz s týmto celým vybavovaním a riešením brány?

Poslať Napísal: 13 Okt 2021, 10:46 

Trundzi tak mi bolo aj povedane, ked u mna boli. moznoze sa zadari aj skor, ze zalezi aj podla toho, kolko maju aktualne zakaziek na vybavenie a v akej narocnosti. je predsalen ine, ked si niekto dava robit komplet cele oplotenie a niekto napriklad len branu alebo zabradlie. takto pred tyzdnom boli na tom zamerani. cize by to bol pekny darcek, keby to vyslo na ten december.
Jurij54 hladas cisto len odporucanie na nejake vyrobcu, ci ta zaujimaju aj nejake dalsie veci? tyzden dozadu boli u mna na zamerani z Elmaru. davam si robit u nich branu. taka klasika, kolajnickova brana. ty mas o co zaujem?

Stránka 14 z 16 [ Príspevkov: 152 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16  Ďalší

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 5 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre