Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 2 z 12 [ Príspevkov: 117 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5 ... 12  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Akú bránu?
 Poslať Napísal: 21 Máj 2021, 08:33 

ono zalezi ktoru si vyberies my sme si vybrali taku aby spolu s domov vyzerala pekne, vysledna suma bola necelých 8500€, ano je to dost penazi, no nelutujem, bola to dobra inevsticia

Poslať Napísal: 21 Máj 2021, 11:40 

to nie je zlá cena. aké rozmery má tá tvoja brána? lebo mi to príde taký cenový stred

Poslať Napísal: 24 Máj 2021, 13:09 

ja som vyčlenil 10 000€ na vstupnú bránu, pokiaľ ušetrím budem rád, no vyššie by som nerád išiel. dal si si naceniť u viacerých firiem či len u jednej?

Poslať Napísal: 25 Máj 2021, 11:11 

to je dosť dobrý balík peňazí. akú veľkú bránu chceš a chceš aj nejaké tie detailíky k tomu? my sme si dali spraviť od firmy hneď aj schránku a popisné číslo aby to spolu ladilo

Poslať Napísal: 25 Máj 2021, 11:42 

čo som tak sledoval ceny, tak by mal stačiť. uvidíme vzhľadom na to, že ceny išli dosť hore čo sa týka materiálov. budem dúfať, že sa zmestím. nad doplnkami som rozmýšlal, číslo domu ýž máme, ale tá schránka je dobrý nápad

Poslať Napísal: 26 Máj 2021, 07:50 

ono je dobre rozposlat ponuky do viacerych firiem, porovnat si ceny a aj pohon brany trebars, samozrejme aj bunusy ako je servis v pripade poruchy ci zaruka

Poslať Napísal: 27 Máj 2021, 09:45 

ja by som rád mal aspoň tú 7-8 ročnú záruku na tú bránu + v prípade poruchy aby som vedel čo s tou bránou. kamrátovi sa stalo, že mu zamrzla brána, neotvoril ju a čaakl týždeň na technika, tomu by som sa rád vyhol

Poslať Napísal: 27 Máj 2021, 11:46 

my máme 10ročnú záruku na bránu na komplet. servis je tiež, no zatiaľ som ho nepotreboval

Poslať Napísal: 28 Máj 2021, 08:42 

Tak to je celkom pekna doba, za tu sa to uz naozaj oplati a co v pripade poruchy, mas nejake cislo kde volat?

Poslať Napísal: 28 Máj 2021, 09:36 

najprv si daj spravit cenovu ponuku a potom ries zaruku a pozarucny servis. ono kazda ta firma ma nieco svoj, ci uz maju o nieco lahsie tie brany, skryte kovania, kvalitnejsi materia, ci svoje farby.

Stránka 2 z 12 [ Príspevkov: 117 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5 ... 12  Ďalší

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 5 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre