Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 4 z 5 [ Príspevkov: 46 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Ako vybrať strešnú krytinu
 Poslať Napísal: 10 Aug 2016, 14:42 

Hej, hej, platinová záruka je dobrá. Však taká by mala byť vlastne na prvých 15 rokov. To znamená že ti výrobca hradí všetky náklady súvisiace s opravou strechy, ak by ti napríklad strecha začala zatekať vinou materiálu. Ktorého výrobcu si pozeral že majú takúto záruku?

Poslať Napísal: 11 Aug 2016, 18:33 

Fero píše:
Jasne chapem a dakujem ze si mi zistil tu cenu. Ak by som a rozhodol pre ne, je tam komplikovana instalacia na strechu? A ake este pristusenstvo k tomu budem potrebovat?

Nie je zaco ;) Myslim ze nie je, vsak mas tam nejakych robotnikov, nie? Oni by to mali zvladnut, je to jednoducha instalacia, mam ti napisat aky je postup instalacie sindlov? Co sa tyka toho prislusenstva tak mozno nejaku tu ventilaciu, pokladove pasky, tmely..Ale to vsetko zavisi od toho aky typ si vyberies

Poslať Napísal: 15 Aug 2016, 10:34 

Kristián aha tak to uz potom chapem, som predtym nevedel ze co to znamena platinova zaruka a co do toho spada ale uz som aspon v obraze. Viacej firiem som pozeral ktory ponukaju sindle ale tuto platinovu zaruku som zbadal u firmy iko. Myslim si, ze mozno aj ine firmy to budu mat ale nemali to tam pisane. Ale nevsimol som si ci to plati na vsetky typy sindlov, nevies nahodou?

Poslať Napísal: 16 Aug 2016, 15:53 

Takúto záruku by mali mať všetky typy šindlov ale nie som si úplne istý tak ti to skúsim ešte zistiť a napíšem ti dobre? Tie čo sme dávali my, tak tiež mali takú záruku ale my sme dávali také tie kvalitnejšie ktoré boli aj o čosi drahšie. Ty nad ktorými rozmýšľaš?

Poslať Napísal: 17 Aug 2016, 18:29 

Ano robotnikov by som si nejakych zohnal ktory by mi ich naistalovali, urcite by som to sam nezvladol a bratom ani nikoho takeho nemam kto by mi s tym pomohol. To nemusis, vsak to snad oni budu vediet. Ale diky za ochotu! No a na nizky sklon by si mi ktore poradil dat?

Poslať Napísal: 18 Aug 2016, 12:30 

Vedeli by ste mi prosim poradit podla coho mam vyberat stresnu krytinu? V projekte domu mame zakresleny nizky sklon strechy, aku teda stresnu krytinu vybrat? Diky za rady..

Poslať Napísal: 18 Aug 2016, 17:01 

Bachro serus..my mame tiez docela nizky sklon na dome takze by som ti vedel poradit. Aky mate zakresleny? Kolko stupnovy?

Poslať Napísal: 19 Aug 2016, 13:47 

Fero píše:
Ano robotnikov by som si nejakych zohnal ktory by mi ich naistalovali, urcite by som to sam nezvladol a bratom ani nikoho takeho nemam kto by mi s tym pomohol. To nemusis, vsak to snad oni budu vediet. Ale diky za ochotu! No a na nizky sklon by si mi ktore poradil dat?

Mali by to vediet alebo si to pozru v navode, aj na internete je vela takych navodov ako postupovat pri instalacii sindlov. Chces lacnejsie alebo?

Poslať Napísal: 22 Aug 2016, 16:55 

Rad by som bol keby boli lacnejsie ale nechcem aby boli na ukor kvality. Vsak kazdy sa potesi ked je nejaka zlava alebo sa mu podari zohnat lacnejsi material a usetri nejake peniaze. Poradis mi teda ktoe by boli fajn?

Poslať Napísal: 23 Aug 2016, 10:15 

Vedeli by ste mi poradit ci belgicke sindle su vhodne aj na starsi dom?

Stránka 4 z 5 [ Príspevkov: 46 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5  Ďalší

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre