Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 3 z 5 [ Príspevkov: 46 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Ako vybrať strešnú krytinu
 Poslať Napísal: 26 Júl 2016, 09:36 

Je tu niekto kto by mi vedel povedat kolko cca stoja sindle a kolko na ne poskytuju zaruku? Sestra kupila stary dom a boli tam predtym sindle a tak premyslame ze by sme ich len vymenili za nove. Len neviem ako sa pohybuju v dnesnej dobe, oplatia sa, ci skor ist do niecoho ineho?Diky za nazory..

Poslať Napísal: 27 Júl 2016, 11:50 

Janci píše:
Je tu niekto kto by mi vedel povedat kolko cca stoja sindle a kolko na ne poskytuju zaruku? Sestra kupila stary dom a boli tam predtym sindle a tak premyslame ze by sme ich len vymenili za nove. Len neviem ako sa pohybuju v dnesnej dobe, oplatia sa, ci skor ist do niecoho ineho?Diky za nazory..

Minulý rok som si niečim podobným prešiel. Staval som dom, takže som vyberal aj strešnú krytinu a dávali sme šindle. Takže ti budem snáď vedieť aj poradiť:-) Cena šindlov záleží aj do toho aké tam chceš dať. Neviem ako sa pohybovali v minulosti ceny šindlov ale teraz by som vedel. A predtým ste tam mali aké?

Poslať Napísal: 27 Júl 2016, 17:30 

Tieto co si mi spomenul su urcene na nizke sklony?Idem si to pozriet ako vyzeraju, ale cenu mi mozes napisat, ak vies kolko cca taketo stoja

Poslať Napísal: 28 Júl 2016, 17:04 

Fero píše:
Tieto co si mi spomenul su urcene na nizke sklony?Idem si to pozriet ako vyzeraju, ale cenu mi mozes napisat, ak vies kolko cca taketo stoja

Presne tak ako si napisal. Mozu ist na sklony od 9,5° az do 90°, preto si ich vela ludi dava na strechy. Tieto sindle maju v tomto vyhodu. Pozeral som ti aj tu cenu a tieto stoja okolo 12€/m2

Poslať Napísal: 28 Júl 2016, 18:47 

To keby som vedel ake tam boli predtym, teda respektive este stale su ale vobec sa v tom nevyznam tak ti ani neviem povedat. Ale je to urcite este nejaky riadne stary model. Po akej cene sa teraz pohybuju?

Poslať Napísal: 29 Júl 2016, 11:30 

Ty si potom riadny odborník :D :D Z teba musí mať žena radosť :D Vieš aspoň aký sklon má strecha? Tie ceny sa pohybujú rôzne. Úplne základné idú po nejakých 8,50€/m2 a potom tie ostatné, ktoré sú o čosi lepšie sú jednoznačne drahšie ale nie o veľa

Poslať Napísal: 30 Júl 2016, 09:17 

:D :D Ona o tom vedela uz ked si ma brala ze aky som, takze s tym pocitala :D Ale tie drahsie su lepsie, nie? Ci aj keby dam tie zakladne sindle tak mi vydrzia? Kolko maju zaruku?

Poslať Napísal: 31 Júl 2016, 19:11 

Jasne chapem a dakujem ze si mi zistil tu cenu. Ak by som a rozhodol pre ne, je tam komplikovana instalacia na strechu? A ake este pristusenstvo k tomu budem potrebovat?

Poslať Napísal: 02 Aug 2016, 12:03 

Ešte že teda o tom vedela :D :D Tak určite sú drahšie lepšie a sú aj novšie takže myslím že pri nich aj tá kvalita bude o čosi lepšia. Ale aj keby si sa rozhodol pre základné by si nič nepokazil. Záruku majú podľa toho ktoré, ale niektoré až 30 rokov

Poslať Napísal: 09 Aug 2016, 12:58 

To mi mohlo byt hned jasne ze tie drahsie budu aj kvalitnejsie. Pocuvaj a pozeral som si jednu firmu a oni tam mali pisanu aj nejaku platinovu zaruku, to je dobre si kupit sindle aj s takouto zarukou?

Stránka 3 z 5 [ Príspevkov: 46 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5  Ďalší

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre