Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 2 z 5 [ Príspevkov: 46 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Ako vybrať strešnú krytinu
 Poslať Napísal: 20 Jún 2016, 14:57 

Jakub píše:
Fero, takze ide o novostavbu ci idete len vymienat na starom dome strechu? A tvar strechy bude aky?

Ide o novostavbu. Ked ti poviem pravdu tak sme sa rozhodovali ci si prerobime dom po starkych ale s manzelkou sme sa zhodli ze prerabka by nas mozno vysla aj o cosi viacej tak sme zacali stavat dom. Predsa len bude novy a nebudeme sa musiet bat ze by nam nieco padlo alebo sa tam nieco stalo na tom starom dome by to bola vacsia pravdepodobnost. A strecha bude sedlova

Poslať Napísal: 21 Jún 2016, 13:40 

Marek cawko..My mame na nasom dome sindle a zatial sme ziadny problem nemali. Neviem, mozno iny ludia maju aj nejake ine nazory ale ja mam osobnu skusenosti fajn. Uz ich mame 10 rokov a musim si zaklopat ale nezateka ani nic. Sindle mozes kludne dat aj na starsi dom, tam su neni ziadne obmedzenia a podmienky ze kam mozu ist a kam nie. Mozu ist aj na novostavbu aj na starsie domy

Poslať Napísal: 23 Jún 2016, 15:07 

diky ze si sa ozval:-)A ake sindle mate? Este som sa zabudol opytat jednu otazku ci sindle mozu ist na hocijaky tvar strechy, hm?

Poslať Napísal: 29 Jún 2016, 12:35 

Fero, a to bol ako stary dom?Myslim, ze ste sa dobre rozhodli, takto sa aspon nemusite nicoho obavat. A sklon aky?

Poslať Napísal: 30 Jún 2016, 18:42 

Jakub píše:
Fero, a to bol ako stary dom?Myslim, ze ste sa dobre rozhodli, takto sa aspon nemusite nicoho obavat. A sklon aky?

Ani presne neviem ale urcite cez 50 rocny dom, velmi stary. On je uz podla mna suci na zburanie, ale ostatny nechcu, tak nech si s nim robia co chcu. My sme sa so zenou rozhodli takto, ze si postavime novy a uz sa celkom aj podoba nato co aj ma:-)Sklon nizky 15°

Poslať Napísal: 04 Júl 2016, 14:39 

Mame belgicke sindle ktore su urcene pomerne na vsetky sklony od tych nizkych az po klasicke vysoke sklony. Jasne, sindle mozu ist na vsetky typy striech, ci uz je to sedlova, valbova, stanova alebo uplne nejaka ina. Nemal by byt s tym ziadny problem

Poslať Napísal: 06 Júl 2016, 15:17 

Ked je uz v takom zlom stave tak ste sa aj dobre rozhodli. Aspon nebudete musiet trpnut kedy by Vam na hlavu spadla ta stara strecha. Sklon mate nizky, tak v tom pripade by bolo asi fajn tam dat sindle. Ty si aj pozeral nejaku stresnu krytinu ktoru by si tam chcel dat, ci si nechas cisto len poradit od nas?

Poslať Napísal: 11 Júl 2016, 16:53 

Preto sme sa tak rozhodli, my mame aj male dieta a to by som stal len trpol ci sa nahodou nieco nestane a to fakt ze nepotrebujem. Nepozeral som, necham si cisto len poradit

Poslať Napísal: 25 Júl 2016, 13:24 

Tak si skus popozerat tie sindle, tie su aj cenovo dostupne a na streche vyzeraju tiez fajn, hm?

Poslať Napísal: 25 Júl 2016, 17:49 

Fero píše:
Preto sme sa tak rozhodli, my mame aj male dieta a to by som stal len trpol ci sa nahodou nieco nestane a to fakt ze nepotrebujem. Nepozeral som, necham si cisto len poradit

To ta uplne chapem, to by som ani ja neriskoval a asi nikto. Ja by som ti teda rad poradil. Sklon mate nizky, chces nieco cenovo prijatelnejsie, tak by som tam fakt dal asi tie sindle, napriklad nejake cambridge extreme alebo nejake ine. Skus si tieto pozriet na nete. Cenu by som ti pozrel kolko cca stoji, ak by sa ti pozdaval tento vyber

Stránka 2 z 5 [ Príspevkov: 46 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5  Ďalší

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre