Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Zariadujeme

Stránka 1 z 3 [ Príspevkov: 26 ] Choď na stránku 1, 2, 3  Ďalší

Autor Správa
 Poslať Napísal: 04 Feb 2020, 13:31 

Pekný deň všetkým :) Momentálne rozmýšľam, čo by bolo vhodné dať na okná. Teraz máme klasické interiérové žalúzie, no prach na nich sa veľmi ťažko čistí a po pravde ma to už vôbec nebaví :cry: Tak neviem, aké sú ešte možností - záclony, vertikálne žalúzie, rolety? Čo máte a čo odporúčate? Za všetky tipy a rady vopred ďakujem ;)

Poslať Napísal: 06 Feb 2020, 12:43 

ZOJA A CO SPRAVIS S TYMI INTERIEROVYMI TERAJSIMI ZALUZIAMI?
NIE JE TO SKODA DAT ICH PREC A VYHODIT ICH?

Poslať Napísal: 07 Feb 2020, 08:54 

Asi by som ich nechala na oknách @Jangrego, lebo to by bola škoda vyhodiť ich. Predsa len ako tienenie dobre slúžia, akurát by som niečo chcela ešte aj na oživenie, aby ich až tak nebolo vidieť. Ak vieš poradiť, čo dobré vyzerá, tak mi poraď, plííís ;)

Poslať Napísal: 07 Feb 2020, 12:50 

Zoja pokial chces len nieco na ozivenie, tak kup zaclony alebo nejake zavesy - podla mna budes zbytocne vrazat penazi do dalsieho tienenia - zaclony ta jednoznacne menej vyjdu ako napriklad vertikalne zaluzie alebo japonske steny

Poslať Napísal: 10 Feb 2020, 13:44 

ZOJA VSAK PRAVE TO, ZE BY TO BOLA VELKA SKODA!
FUUU, TAK V TOMTO TI UZ LEPSIE PORADIA NEJAKE ZENY A NIE JA. DO TYCHTO VECI SA MOC NEVYZNAM. U NAS CELE TIENENIE RIESILA MOJA DRAHA. ALE POSLEM JU SEM, ABY TI PORADILA, DOBRE?

Poslať Napísal: 11 Feb 2020, 16:28 

Zoja :)

Viem, že asi budem jediný, ktorý ti poradí to, že dať preč tie interiérové žalúzie a nahradiť ich exteriérovými. Ako tie sú podľa mňa úplne najlepšie! Aj sa udržiavajú a čistia perfektne. Iba ich vystriekaš vapkou a máš čisté. Nemuší vôbec po jednej lamele umývať ako pri tých interiérových. Jedinou nevýhodou je to, že stoja dosť veľa € a neviem, či si ochotná toľko dať. Ale inak majú len samé pozitíva!

Poslať Napísal: 12 Feb 2020, 12:55 

Chlapi @jangrego a @asym, asi máte pravdu, že nechám pôvodné int. žalúzie, lebo keď si to tak vezmem, tak nás vyšli dosť veľa, keďže sú od výrobcu Isotra. Im v podstate ešte nič nie je, sú ako nové a sú dosť kvalitné, tak by mi bolo ľúto ich vyhodiť. A porieším už asi len záclony, ako ste mi poradili.

Poslať Napísal: 17 Feb 2020, 08:56 

Zoja som rada, ze si sa tak rozhodla - a to este ked si napisala, ze ich mate od hentoho vyrobcu, tak to by bola fakt velka skoda, keby si ich vyhodila - to si mala hned napisat, ze mas take kvalitne tienenie - ako si napisala, skus sa pozriet po nejakych zaclonach alebo zavesoch a to budes mat super - potom pridaj aj fotku ako si to poriesil, ok?

Poslať Napísal: 18 Feb 2020, 10:26 

Poznáš túto značku @jangrego??? To si ma teraz milo prekvapil. Myslela som si, že pomaly nikto nebude vedieť, aký to je výrobca. Aaa jasné, že dám potom vedieť ;)

Poslať Napísal: 19 Feb 2020, 08:35 

ZOJA JASNE, ZE POZNAM.
MY MAME TIEZ TEJ ZNACKY TIENENIE NA OKNACH, NO MY MAME EXTERIEROVE ZALUZIE. TAKZE TOHTO VYROBCU VELMI DOBRE POZNAM. OKEY, TAK SOM ZVEDAVY, AKO TO PORIESIS.

Stránka 1 z 3 [ Príspevkov: 26 ] Choď na stránku 1, 2, 3  Ďalší

Obsah fóra » Zariadujeme

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre