Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Zariadujeme

Stránka 7 z 8 [ Príspevkov: 77 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Ďalší

Autor Správa
 Poslať Napísal: 22 Okt 2020, 10:35 

...vidis, tak teraz si mi uplne vyvratila moje predsudky...keby si mi toto nenapisala, tak by som si myslel, ze to je len imidzove tienenie...musim sa so zenou dohodnut, ake tienenie si ona predstavuje, no navrhnem jej aj toto, ked uz viem, ze dobre tieni...vdaka ti!..

Poslať Napísal: 23 Okt 2020, 10:07 

Vidim, ze ste mi tu viaceri pisali ale nemam cas kazdemu osobitne odpisovat, tak vam takto spolocne napisem, ze uz mame tienenie objednane. Napokon budeme mat moje vysnivane Japonske steny. Ani si neviete predstavit, ako sa na ne tesim. Potom Vam sem pridam aj fotku, ked ich uz budeme mat. Snad vsetko dopadne dobre :)

Poslať Napísal: 26 Okt 2020, 10:31 

Ľudka16 píše:
Vidim, ze ste mi tu viaceri pisali ale nemam cas kazdemu osobitne odpisovat, tak vam takto spolocne napisem, ze uz mame tienenie objednane. Napokon budeme mat moje vysnivane Japonske steny. Ani si neviete predstavit, ako sa na ne tesim. Potom Vam sem pridam aj fotku, ked ich uz budeme mat. Snad vsetko dopadne dobre :)

Ahoj ;) Môžem sa ťa opýtať, kde si si japonské steny objednala a za aký čas ich budeš mať? Aká je dodacia lehota? Stíhajú ti to vyrobiť ešte do Vianoc?

Poslať Napísal: 27 Okt 2020, 10:25 

@Ľudka16 ahoj, potom by si mohla poslať fotky, ako tie japonské steny vyzerajú, som veľmi zvedavá... my sme si dali na okná exteriérové žalúzie... môj manžel ani počuť o niečom takomto...

Poslať Napísal: 29 Okt 2020, 07:00 

nemusia vyzerat zle tie japonske steny ale osobne by som sa bal, ze nebudu dostatocne tienit... my sme sa dlho rozhodovali ake tienenie, no napokon vyhrali exterierove zaluzie, aj ked ich musime mat priznane, lebo sme sa neskoro rozhybali, no velmo sa nam lubia... aj z dizajnoveho hladiska ale aj z toho prakticke, ze ked ich zastreme tak je v dome tma ako v rohu :lol: ... a este vam spomeniem, ze mame znacku Isotra...

Poslať Napísal: 30 Okt 2020, 07:30 

Ahoj Fredika, co sa tyka objednania, tak objednavali sme ich vo firme Profimont v Banskej Bystrici a znacka to je Isotra. Doba dodania nie je az tak dlha, no samozrejme, ze vsetko bude zalezat od okolnosti, ktore su teraz na Slovensku ale aj v celom svete. Takze asi tolko ti viem zatial napisat.

Poslať Napísal: 30 Okt 2020, 07:32 

Ahoj Adellik, samozrejme, ak na to nezabudnem tak pridam potom nejake fotky. No musite pocitat s tym, ze isto to nejaky mesiac bude trvat a mozno aj dlhsie. My sme mali to stastie, ze sme sa na japonskych stenach zhodli obidvaja.

Poslať Napísal: 02 Nov 2020, 11:53 

@Ľudka16 áno, s tým aj počítam, že to hneď nebude... neboj viem, že to je dlhší proces, pokiaľ ich vyrobia, dodajú a namontujú... aj my sme čakali na žalúzie dosť dlho, takže presne viem, čo Vás čaká...

Poslať Napísal: 10 Nov 2020, 08:39 

@Mayo905 uz ste mali aj zatepleny dom, ked ich musite mat priznane? Lebo my chceme tiez exterierove zaluzie, no spoliehame sa na to, ze ich budeme mat zapustene v polystyrene. Buduci rok chceme zateplovat, tak chceme zaroven zacat riesit aj tienenie. A ked uz som sa sem rozhodol napisat, tak by si mi aj mohol poradit od koho mate vy a kto vam ich montoval?

Poslať Napísal: 17 Nov 2020, 08:07 

@Lukky nie som síce Majo ale na tvoju otázku ti viem zodpovedať, keďže už tienenie máme tiež vyriešené. My sme ich riešili cez Profimont, lebo oni jediný v našom meste predávajú tienenie značky Isotra a my sme iba od nich chceli! Majú brutálne tienenie! 8-)

Stránka 7 z 8 [ Príspevkov: 77 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Ďalší

Obsah fóra » Zariadujeme

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 7 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre